Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Siparişi

Hasta Yatağı Siparişi

Hasta yatağı siparişi vermeden önce, hastanın doktoru tarafından önerilen yatak hakkında ön araştırma yapılmadır. Hasta için uygun yatak tespit edildikten son hasta yatağı siparişi yapmak gerekmektedir. Hasta yatağının hastanın rahatlığını sağlaması için; hareket özellikli ve motorlu olması önemlidir. Hastanın hiç kalkamadığı ve hareket edemediği durumlarda ise lazımlık özelliği olan hasta yatakları siparişi verilmelidir. Hasta yataktan kalkabiliyorsa, yatağın yükseltilip alçaltılan bir yatak olması gerekmektedir. Bu nedenle hasta yatağı siparişi verilirken bu özelliğe dikkat edilebilmelidir. Hastanın yatakta rahatlığı önemlidir. Bu neden yatağın sertlik derecesi de önemlidir.          

Hasta bakım süreci, oldukça önemli ve hassas bir dönemdir. Bu dönemde hastanın rahatlığını ve standart sağlık kurallarını uygulayabilmek için özenli davranmak gerekmektedir. Hastanın rahatlığını sağlamak için, uygun hasta yatağını tespit etmek ve hasta yatağı siparişi vererek, hastanın yatacağı ortam hazırlanmalıdır.

Hastanın doktoru ile görüşülerek tavsiye ettiği hasta yatağı siparişi vermek önemlidir. Hasta yatağı hastanın en iyi imkanlarda yatarak hasta için kolaylık sağlayan türde olmalıdır.

Hasta Yatağı Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çok yumuşak ya da çok sert olmayan ortopedik bir hasta yatağı siparişi doğru tercih olacaktır. Hastanın kendi kendine de yatağı kontrol edebilmesi mümkün olmadır. Bu nedenle hasta yatağı siparişi verilirken kumandalı olmasına dikkat edilmelidir.

Hasta Yatağı Alınacak Firma Özellikleri

Hasta yatağı üretimi ciddi bir iştir. Bu nedenle hasta karyolası siparişi verirken, üretici firmanın araştırılması gerekmektedir. Hasta yatağı konusunda uzman olan ve tüketiciye güven veren bir firmadan hasta yatağı satın alınmalıdır. Hasta yatağı özel bir uzmanlık alanıdır. Yatakların sağlığa uygunluğu açısından, yetkin bir firma tarafından üretilmiş olması önemlidir. Satın alınan firma ile sağlıklı iletişim kurulabilmelidir. Firma çalışanları her hangi bir sorun yaşandığında, tüketicinin sorununa çözüm getirebilmelidir. Hasta yatağı satın alma imkanı olmayan bireyler için, firmanın farklı alternatifleri olmalı ve gerektiğinde satın almak yerine kiralama yoluyla bu ihtiyacın karşılanması sağlanmalıdır. Günümüzde bu şekilde hizmet veren hasta yatağı firmaları bulunmaktadır. Kişiler hastaları için dilediklerinde satın alabilmekte ya da kiralama yoluyla hasta yatağı ihtiyacını karşılayabilmektedirler.

Hasta Yatağı Siparişi


Hasta YatağıHasta Karyolasıİki Ayarlı Hasta Yatağı
İki Motorlu Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta Karyolası
Dört Ayarlı Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı
Ev Tipi Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz