Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta yatağı çeşitleri, fabrika satış fiyatlarıyla hasta yatakları, İstanbul ilinde firmamız tarafından satışa sunulmakta ve çok uygun fiyatlarla hasta yatakları kiralaması yapılmaktadır. 

Elektrikli Ekonomik Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Yatağı
2 Hareketli Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı 3 Motorlu Hasta Karyolası
4 Motorlu Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı Ev Tipi Hasta Karyolası
Ahşap Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Havalı Yatak Sistemleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B+C Witra
Boru Tipi Havalı Yatak A+BPozisyon Veren Havalı YatakBaklava Dilimli Havalı Yatak

Hasta Karyolası Yatakları (Şilte) Ve Havalı Yatak Çeşitleri

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı Yatak

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Birçok Model ve Çeşitleriyle Emek Sağlık İstanbul Şubesinde

Hasta Karyolası İstanbul: Bu ilimizde hasta karyolası ve havalı yatak ihtiyacı olan müşterilerimize aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Hasta Yatağı satış ve kiralamalar aynı gün içinde teslim edilmektedir. Emek Sağlık Hasta Yatakları  sadece hasta yatağı imalatı yapıp perakende satışını yapan bir firmadır. Sitemizde görülen hasta yatağı fiyatları ve havalı yatak fiyatları, her şey dahil fiyatlardır. Direk imalattan satış yapan firmamız tüm ürünlerini kendi bünyesinde kalite standartlarının en üst düzeyinde imalatını yapıp toptan fiyatıyla adresinize teslim etmektedir. Servis kurulum ve nakliye için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Tüm hasta karyolası satışlarımız set halinde yapılıp yatak alez ve serum askısı ayrıca ücretlendirilmez. Hasta yatağı kiralama işlemleri aylık olarak yapılmaktadır. Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri doğru ürünü doğru hastaya almaktır. Hastanıza uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri detaylı inceleyebilir veya direk bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan Satın Alma Veya Kiralama Yoluyla Hasta Yatağı Sahibi Olabilirsiniz.

İstanbul'da Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri Verdiğimiz İlçeler

Motorlu Hasta Yatakları

Yatağa bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan hastalar için bir takım zorluklar yaşanmaktadır. Hasta zaten fiziksel olarak sorun yaşadığı için hasta olmuştur. Birde bu duruma uzun süre aynı pozisyonda yatmaktan dolayı vücutta yaralar oluşması durumu eklenince kişinin problemleri artmaktadır. Ayrıca felçli hastaların en büyük problemlerinden bir tanesi de tuvalet ihtiyacını karşılamanın zor olmasıdır. Bu durumlar gör önüne alınarak üretici firmalar tarafından motorlu hasta yatakları üretilmiştir. Dünya'nın en önemi hasta yatağı üretici firmaları tarafından üretilen motorlu hasta yatakları çeşitli özellikleri ile hastaların hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Türleri Nelerdir?

Felçli hastaların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmek amacı ile üretilen motorlu hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak üretilmiştir. Motorlu hasta yatakları çeşitleri arasında 2 motorlu tabanca kenarlıklı hasta yatağı, 2 motorlu hasta yatağı ve abs başlıklı motorlu hasta yatağı bulunmaktadır. Firmada bu ürünlerin dışında 3 motorlu asansörlü hasta yatağı, 4 motorlu full abs hasta yatağı ve 4 motorlu Alman Days Case motorlu hasta yatakları bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Özellikleri

2 motorlu hasta yatakları 150 kiloya kadar olan hastaları kolaylıkla taşımaktadır. 90 cm eninde ve 1.90 cm boyunda üretilen 2 motorlu hasta yataklarında dual motor tercih edilmiştir. Bu özellik sayesinde yatak kumanda ile hareket ettirilir. Yatakta bulunan motorlar sayesinde baş ve ayak kısmı kolay bir şekilde hareket ettirilebiliyor. Kolay bir şekilde monte edilebilen bu yataklar hasta sağlığının korunabilmesi için her türlü ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır.

Yatakların kenarlarında bulunan kenarlıklar hastaların yataktan düşmesini engellemektedir. 3 motorlu hasta yatakları 200 kiloya kadar olan hastalar için üretilmiştir. Bu yataklar içinde bulunan üç motor sayesinde yatağın baş kısmı ve ayak kısmı hareket ettirilir. Ayrıca yatakta bulunan diğer motor sayesinde yatak hastanın istediği seviyeye indirilebilir veya yukarı kaldırılabilir.

İstanbul Hasta Yatağı Kiralama ve Satış Sektöründeki Yerimiz

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’da hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti oldukça önemlidir. Ülkemizde hasta yataklarına en çok ihtiyaç duyulan ve en çok hasta yatağı kullanımı olan İstanbul dur. Bu nedenle bu sektördeki birçok firma ofisini İstanbul’da açmıştır. Huzurevleri, hastane gibi sağlık kuruluşları da hasta yataklarını genellikle İstanbul’dan temin etmektedir. Hasta yatakları sürekli yatmak zorunda olan hastalar için üretilen ve bu hastaların kullanması gereken bir yatak çeşididir. Bu hastalar için hasta yatağı oldukça önemli bir yatak çeşididir. Sürekli yatan hastalar için hareket etme özelliği oldukça önemlidir. Hasta yataklarının da hareket etme özelliğine sahip olması sürekli yatan hastaların neden kullanması gerektiğini anlatmaktadır.

Hasta yataklarının çoğunluğu elektrikle çalışmaktadır. Manuel çalışan hasta yatakları da vardır fakat bu yataklar günümüzde pek tercih edilmemektedir. Elektrikli hasta yataklarının kullanımı oldukça basit olup ayrıca kaliteli bir hasta yatağı modelidir. Elektrikli model de motor bulunur ve bu motor kumanda sayesinde hareket eder. Hasta yatağının motoru yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Yurt dışından gemiyle gelen bu ürün boğaza sahip olan İstanbul’a kolaylıkla gelmektedir. İstanbul da deniz ticareti oldukça iyi seviyelerde olduğu için bu ilimize kolaylıklı hasta karyolası parçaları gelmektedir. Hasta karyolasının yan korkuluk, başlık gibi parçaları ithaldir ve genellikle bu parçalar İstanbul’a gelmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul

Firmamız Türkiye’nin en büyük hasta yatağı satış ve kiralama firmasıdır. Firmamızın ofisi İstanbul’da bulunur. Firmamız ayrıca imalat da yapmaktadır. İmalat ofisimizde bu şehirde bulunur. İstanbul’a özel aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve servis hizmetimiz bulunur. Siparişi verdiğiniz gün aynı içinde yatağınız hızlı bir şekilde elinize ulaşır ve hiçbir ücret ödemezsiniz. Yataklarımızda kullandığımız parçalar yurt dışından ithal olarak gelir ve firmamız gümrükten bu parçaları hızlıca alır. İmalat firması da olduğumuz için bu parçaları kolay ve hızlı bir şekilde yataklara monte ederiz. Kiralama hizmetinizi de aynı gün içinde ücretsiz olarak yerine getiririz. Hem kiralama hem de satış hizmetlerinde İstanbul için en iyi firma bizim firmamızdır.


Yorumlar - Yorum Yaz