Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Sık Sorulan Sorular

Hasta Yatağı Hakkında Sık Sorulan Sorular  

Hasta yatağı nedir?

Hasta yatağı, hasta bir insanın bakımını kolaylaştıran özel bir yataktır. Çoğu hasta yatağı, hareketli yan korkuluklara sahip bir tek kişilik yatak boyutundadır. Yatağın konumu el krankları ile değiştirilebilir veya yatakta elektrikli bir kontrol varsa el kumandası üzerindeki düğmelere basarak değiştirilebilir.

Devlet veya sigortam kiraladığım hasta yatağı için ödeme yapacak mı?

Devlet hasta yatağı satın alma veya kiralama işlemleri için bir ödeme yapmamaktadır.

Hasta yatağımda bir şey ters giderse ne olur?

Emek Sağlık, hasta yataklarını firmadan çıkmadan önce kontrol eder ve denetler. Herhangi bir sorunun olmayacağından emin olarak yatağı size teslim ederiz, ancak size teslim ettikten sonra bir sorun oluşursa yatağı mümkün olan en kısa sürede ücretsiz olarak onarırız.

Kiraladığım yatağı satın almak istersem ne yapmam gerekiyor?

Emek Sağlık aynı zamanda yeni ve kullanılmış medikal hasta yatakları ve aksesuarlarını satmaktadır.

Emek Sağlık Hasta Karyolası Satış Mağazası


Yorumlar - Yorum Yaz