Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Tavsiye Siteler

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık hasta yatağı kiralama ve satış firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı felçli ya da yatağa bağımlı hastalar için sürekli kullanım yani satın alma işlemi görürken aynı zamanda kısa süreli kullanım için kiralama hizmeti de sağlanmaktadır. Kaza geçiren ve bu sebepten dolayı birkaç ay yatmak zorunda olan ya da başka nedenlerden dolayı yatmak zorunda olan vatandaşlarımızın için kiralık hasta yataklarını önermekteyiz. Kiralık hasta yataklarını tamamen kendimiz imalat etmekteyiz.  Ürettiğimiz kiralık hasta yataklarının satın alınan hasta yataklarından farkı bulunmamaktadır. Her ikisini de aynı kalite de üretmekteyiz. Her iki yataklarımız da garantilidir

Kiralık hasta yataklarını alırken kesinlikle sıfır olmasına dikkat edin eğer ikinci el hasta yatağı kiralarsanız daha önce kullanan hastada herhangi bir bulaşıcı hastalık var mı yok mu öğrenemezsiniz. Eğer bulaşıcı bir hastalık varsa bu hastanız için oldukça tehlikeli bir durumdur.  Bu sebepten dolayı hasta yatağı kiralarken hasta yatağının sıfır yani kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Emek sağlık olarak kiraladığımız tüm yataklar sıfırdır ve kiralama süreniz bittiğinde kullanılan bir yatağı asla yeni bir müşteriye satmamaktayız. Bu hasta yatağını alıp parçalarını yeni üreteceğimiz yataklarda kullanırız ve siz değerli müşterilerimize asla ikinci el hasta yatağı satışı yapmayız.

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yataklarımız kiralama süresi boyunca garantilidir. Herhangi bir sorun olduğunda servisimiz adresinize kadar ücretsiz ve hızlı bir şekilde hasta yatağının bakımını yapar. Hasta yatağı kiralama hizmetimiz sadece İstanbul için bulunmaktadır. Kiralama süremiz en az 2 ay olup, Hasta karyolası kiralama fiyatlarımız 250 Türk lirasından başlayıp 1000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır.
 Kiralık hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz