Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı felçli ya da yatağa bağımlı hastalar için sürekli kullanım yani satın alma işlemi görürken aynı zamanda kısa süreli kullanım için kiralama hizmeti de sağlanmaktadır. Kaza geçiren ve bu sebepten dolayı birkaç ay yatmak zorunda olan ya da başka nedenlerden dolayı yatmak zorunda olan vatandaşlarımızın için kiralık hasta yataklarını önermekteyiz. Kiralık hasta yataklarını tamamen kendimiz imalat etmekteyiz.  Ürettiğimiz kiralık hasta yataklarının satın alınan hasta yataklarından farkı bulunmamaktadır. Her ikisini de aynı kalite de üretmekteyiz. Her iki yataklarımız da garantilidir

Kiralık hasta yataklarını alırken kesinlikle sıfır olmasına dikkat edin eğer ikinci el hasta yatağı kiralarsanız daha önce kullanan hastada herhangi bir bulaşıcı hastalık var mı yok mu öğrenemezsiniz. Eğer bulaşıcı bir hastalık varsa bu hastanız için oldukça tehlikeli bir durumdur.  Bu sebepten dolayı hasta yatağı kiralarken hasta yatağının sıfır yani kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Emek sağlık olarak kiraladığımız tüm yataklar sıfırdır ve kiralama süreniz bittiğinde kullanılan bir yatağı asla yeni bir müşteriye satmamaktayız. Bu hasta yatağını alıp parçalarını yeni üreteceğimiz yataklarda kullanırız ve siz değerli müşterilerimize asla ikinci el hasta yatağı satışı yapmayız.

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yataklarımız kiralama süresi boyunca garantilidir. Herhangi bir sorun olduğunda servisimiz adresinize kadar ücretsiz ve hızlı bir şekilde hasta yatağının bakımını yapar. Hasta yatağı kiralama hizmetimiz sadece İstanbul için bulunmaktadır. Kiralama süremiz en az 2 ay olup, Hasta Yatağı Kiralama fiyatlarımız 250 Türk lirasından başlayıp 1000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır.
 Kiralık hasta yatağı

Emek sağlık firması, yıllarca var olduğu sağlık sektörüne her geçen gün yeni ürün ve yeni hizmetler sunmaya devam etmiştir. 20 yılı aşkın imalat ve satış konusunda kendini hem iç piyasada hem de dış piyasada ispatlamış firma, hasta ve hasta yakınlarını düşünerek satış dışında kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama hizmeti hasta yataklarında mevcuttur. Hasta yatağı kiralama hizmetini veren firma birçok çeşit de üretimini yapmakta kalite bazında en üst düzey de üretim sağlamaktadır. Sağlık sektörü sağlık bilincinde olan firmaların başında gelen emek sağlık firması, medikal sektörde kar marjını daha az tutarak sağlığa ve hastaya verdiği önemi burada vurgulamaktadır.


Hasta Yatağı Kiralama Emek Sağlık

Emek sağlık firması ürünlerini kendisi imal ettiği için bir ar-ge departmanı kurmuştur. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak Avrupa Birliği standartlarında hasta yataklarını ve diğer medikal ürünlerini de imal etmektedir. Kendi bünyesinde çalışan deneyimli personel ve teknik ekibiyle birçok il ve ilçeye ulaşan hizmetiyle hızlı teslimatla medikal firmalarının en başında yer almaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının daha az maliyetle daha kaliteli hasta yatağını kullanabilmeleri için en konforlu ve uygun fiyatlı kaliteli hasta yatakları üretmektedir. Bununla birlikte hasta yatağı satışı dışında da hasta yatağı kiralama hizmetini de vererek hem hastalara hem de hasta yakınlarına büyük maliyetlerle uğraşmalarını önlemektedir.

Hasta yatağı kiralama servisi veren Emek sağlık firması, hızlı teslimat ve garantili ürün hizmeti vermektedir. Hasta yatağını istenilen özellik ve ölçüde kiralamak mümkün olacağından dolayı firma hem kalite hem de olabilecek en uygun fiyat politikasını hasta ve hasta yakınlarına sunmaktadır. Emek sağlık firmasının uzun yıllara dayanan ve özellikle imalatçı firma özelliğinden dolayı tercih edilebilen firmaların önünde gelmektedir. Bu yataklar en kaliteli malzeme ve ürünlerden imal edilerek ortopedik hijyenik ve anti bakteriyel olabilecek şekilde imal edilmektedir. Uzun süre tedavi görecek hastaların tedavileri bittikten sonra sadece kiralama hizmeti alarak geri iade edebilecekleri hem maliyet açısından hem de atıl bir eşya olmaktan kurtaracaktır.

Emek sağlık firması, bir hastanın tam bir tedavi veya yaşam kalitesine en uygun standartlarda üretilen bu hasta yatakları, ihracatı da yapıldığı için bütün standartlara uyabilecek şekilde imal edilmektedir. Kiralanan yataklarda yine aynı özellikte olup, hem doğaya zarar verecek atıl malzeme ve de maddelerden sakınmış olunur. Hem sağlığa önem veren hem de doğaya önem veren emek sağlık firması hasta yatağı kiralama hizmetini de misyonuna katarak hasta ve hasta yakınlarının yanında ve destekçisi olmaya devam edecektir.


Yorumlar - Yorum Yaz