Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Google +1
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Ümit Uz (19/07/2017 21:38)
Konu : Hasta Yatakları
Mesaj : <a href="http://www.hastayataklari.co"> Emek Sağlık Hasta Karyolası </a> çalışanları olarak sizleri tebrik ediyoruz, başarılarınızın devamını Allah daim etsin.
Mehmet (08/08/2016 18:29)
Konu : Yatak
Mesaj : Kızım 5 gün önce kaza geçirdi ve kalça kemiği kırıldı kiralık yatak ücreti ne kadar acaba sadece bize lazım olan baş kısım yükseltmek 2 ay yatacak fiyatı nedir acaba biz adana da oturuyoruz iyi günler
kerem (01/06/2016 20:04)
Konu : hasta karyolası
Mesaj : Merhaba. Ben Kerem Sayar. İzmir, sahilevlerinde yeni açılacak olan huzurevimize Abs kalpama karyola ihtiyacımız olacak. Toplam 24 adet ve yemek masaları ile beraber. Fiyatınız ne olur? Teslim nasıl olur? termin kaç gündür? Ürünlerinizde TSE ve CE belgeleri vamıdır? Hoşçakalın.