Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Mehmet (08/08/2016 18:29)
Konu : Yatak
Mesaj : Kızım 5 gün önce kaza geçirdi ve kalça kemiği kırıldı kiralık yatak ücreti ne kadar acaba sadece bize lazım olan baş kısım yükseltmek 2 ay yatacak fiyatı nedir acaba biz adana da oturuyoruz iyi günler
kerem (01/06/2016 20:04)
Konu : hasta karyolası
Mesaj : Merhaba. Ben Kerem Sayar. İzmir, sahilevlerinde yeni açılacak olan huzurevimize Abs kalpama karyola ihtiyacımız olacak. Toplam 24 adet ve yemek masaları ile beraber. Fiyatınız ne olur? Teslim nasıl olur? termin kaç gündür? Ürünlerinizde TSE ve CE belgeleri vamıdır? Hoşçakalın.