Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Aziz Güler (19/10/2022 11:24)
Konu : Hasta karyolası
Mesaj : Manuel hasta karyolası fiyatları nekadar Manisa Saruhanlı ya gelecek
selma (19/08/2019 15:17)
Konu : hasta yatak fiyat ?
Mesaj : Hasta yataklarınızın fiyat listesini rica etsem atabilirmisiniz?
Ayrıca Malatya merkezde şubeniz varmıdır?
Kurulum montaj sizdenmi? ayrıca ücret mi talep ediyorsunuz ?
Kapıda ödeme yapmak istesek, sorun oluyor mu?
Acil bilgi lütfen ?
Teşekkürler
Hamit Güner (29/01/2019 01:07)
Konu : ES-3100
Mesaj : İyi günler ben sizden ES-3100 ürün kodu olan yatagınızın fiyatını ögrenmek istiyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum ama bir fiyat verirseniz çok sevinirim yatak resimdeki gibi ve 2 motorlu fiyatı lütfen. Teşekkür ederim.
Ümit Uz (19/07/2017 21:38)
Konu : Hasta Yatakları
Mesaj : <a href="http://www.hastayataklari.co"> Emek Sağlık Hasta Karyolası </a> çalışanları olarak sizleri tebrik ediyoruz, başarılarınızın devamını Allah daim etsin.
Mehmet (08/08/2016 18:29)
Konu : Yatak
Mesaj : Kızım 5 gün önce kaza geçirdi ve kalça kemiği kırıldı kiralık yatak ücreti ne kadar acaba sadece bize lazım olan baş kısım yükseltmek 2 ay yatacak fiyatı nedir acaba biz adana da oturuyoruz iyi günler
kerem (01/06/2016 20:04)
Konu : hasta karyolası
Mesaj : Merhaba. Ben Kerem Sayar. İzmir, sahilevlerinde yeni açılacak olan huzurevimize Abs kalpama karyola ihtiyacımız olacak. Toplam 24 adet ve yemek masaları ile beraber. Fiyatınız ne olur? Teslim nasıl olur? termin kaç gündür? Ürünlerinizde TSE ve CE belgeleri vamıdır? Hoşçakalın.