Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı kullanımı son dönemde oldukça artış gösteren felçli ya da yatmak zorunda olan vatandaşlarımız için üretilmiş özel bir yatak çeşididir. Her üründe olduğu gibi hasta yataklarında da fiyatlar bulunur. Her ekonomiye uygun hasta yatağı modelimiz ve fiyatlarımız bulunmaktadır. Satışını yaptığımız tüm hasta yataklarını emek sağlık olarak imalatını da yapmaktayız. Hasta yatağı imalatında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Sadece yurtiçine değil aynı zamanda yurtdışına da satışlarımız bulunmaktadır. Ülkemizin dört bir tarafına hasta yatağı satışını hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Evlere, hastanelere, huzurevlerine hasta yatağı satışımız bulunur.

Hasta yatağı fiyatları kullanılan malzemeye, ülkedeki ekonomik duruma göre değişiklik göstermektedir. Emek sağlık olarak hasta yatağı fiyatlarımız 900 Türk lirasından başlayıp 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Tamamen alım gücünüze göre fiyatlar oluşturulmuştur. Toplu alımlarda veya bağış gibi durumlarda fiyat indirimi yapmaktayız. Hasta yataklarımız tamamen sıfırdır asla ikinci el hasta yatağı satışımız yoktur. İkinci el hasta yatakları hem hastanız hem de onun sağlığı için güvenli değildir. Hasta yataklarımızın hepsi 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir ayrıca 2 yıl da normal garanti vermekteyiz. Herhangi bir sorun olduğunda servisimiz ücretsiz olarak bakım ve gerekirse değişim yapmaktadır. İstanbul içine aynı gün içinde satışımız bulunmaktadır.

Ekonomik Hasta Yatağı Fiyatları

En ekonomik hasta yatağı modelimiz dual motorlu hasta yatağıdır. Bu yatak baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Plastik demir ya da alüminyum yan korkuluğu olabilir fiyatı 1000 türk lirası ile 3000 türk lirası arasına değişiklik gösterir. Diğer hasta yatağımız piston motorlu hasta yatağıdır. Asansör özelliğine sahip bu hasta yatağımız yukarı aşağı hareket etmektedir. Dört motorlu hasta yatağı fiyat olarak en yüksek fiyatlı yatağımızdır. Fiyatı 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. En ekonomik ve konforlu hasta yatakları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 Konforlu Hasta Yatağı

Hem hasta yatağı hem de hasta karyolası, evinde hastası olan insanlar için kesinlikle kaçınılmaz ve gerekli bir hizmettir. Aslında bir ömür boyu hasta ve yatağa mahkum olan yakınlarınızın, kaliteli, konforlu ve rahat bir yatağı hak ettiğini düşünmek gerek. En azından biraz duygudaşlık yapıp kendinizi hastanın yerine koyarsanız, bu şekilde onun daha çok rahat etmesi için elinizden gelen gayreti gösterirsiniz. İnsanları anlamak, en azından dertlerini anlamaya çalışmak, sağlık konusunda onlara yardım etmeniz için çok iyi bir fırsat oluşturabilir.

Uygun koşullarda sunulan hasta yatağı fiyatları, hem cazip hem de kullanışlı bir hasta yatağının olması gereken rakamlarını gösteriyor. Firma olarak daima kaliteden yana tavır aldığımız gibi sunduğumuz hizmetlerle de her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş durumdayız.

Değişik bütçe seçeneklerine hitap eden ve uygun fiyatlardan oluşan hasta karyolası fiyatları, hem kaliteli hem de cazip bir seçenek nasıl olur size daha net göstermektedir. Gerekli gördüğünüz halde kiralama seçenekleri ve yine gerekli hallerde satın alma alternatifleri ile birlikte, hasta yatağı fiyatları tam da sizin istediğiniz uygun rakamları göstermektedir.

Hasta Karyolası ürünleri ile birlikte hastaneler ve evde bakım ortamları için Hasta Karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama merkezi.

2 Motorlu Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
İki Motorlu Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı3 motorlu full abs hasta yatağı
4 motorlu hasta yatağıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz