Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Tavsiye Siteler

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık hasta yatağı kiralama ve satış firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı kullanımı son dönemde oldukça artış gösteren felçli ya da yatmak zorunda olan vatandaşlarımız için üretilmiş özel bir yatak çeşididir. Her üründe olduğu gibi hasta yataklarında da fiyatlar bulunur. Her ekonomiye uygun hasta yatağı modelimiz ve fiyatlarımız bulunmaktadır. Satışını yaptığımız tüm hasta yataklarını emek sağlık olarak imalatını da yapmaktayız. Hasta yatağı imalatında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Sadece yurtiçine değil aynı zamanda yurtdışına da satışlarımız bulunmaktadır. Ülkemizin dört bir tarafına hasta yatağı satışını hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Evlere, hastanelere, huzurevlerine hasta yatağı satışımız bulunur.

Hasta yatağı fiyatları kullanılan malzemeye, ülkedeki ekonomik duruma göre değişiklik göstermektedir. Emek sağlık olarak hasta yatağı fiyatlarımız 900 Türk lirasından başlayıp 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Tamamen alım gücünüze göre fiyatlar oluşturulmuştur. Toplu alımlarda veya bağış gibi durumlarda fiyat indirimi yapmaktayız. Hasta yataklarımız tamamen sıfırdır asla ikinci el hasta yatağı satışımız yoktur. İkinci el hasta yatakları hem hastanız hem de onun sağlığı için güvenli değildir. Hasta yataklarımızın hepsi 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir ayrıca 2 yıl da normal garanti vermekteyiz. Herhangi bir sorun olduğunda servisimiz ücretsiz olarak bakım ve gerekirse değişim yapmaktadır. İstanbul içine aynı gün içinde satışımız bulunmaktadır.

Ekonomik Hasta Yatağı Fiyatları

En ekonomik hasta yatağı modelimiz dual motorlu hasta yatağıdır. Bu yatak baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Plastik demir ya da alüminyum yan korkuluğu olabilir fiyatı 1000 türk lirası ile 3000 türk lirası arasına değişiklik gösterir. Diğer hasta yatağımız piston motorlu hasta yatağıdır. Asansör özelliğine sahip bu hasta yatağımız yukarı aşağı hareket etmektedir. Dört motorlu hasta yatağı fiyat olarak en yüksek fiyatlı yatağımızdır. Fiyatı 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. En ekonomik ve konforlu hasta yatakları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 Konforlu Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz