Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Misyon Vizyon

Misyon Vizyon

AMAÇ VE MİSYONUMUZ

İnsanların yaşamlarını ve çalışma ortamlarını iyileştiren yenilikçi çözümler sağlarız.

VİZYONUMUZ

Ana segmentlerimizde yenilikçi elektrikli hasta yatağı sistemlerinde küresel lider olacağız.

DEĞERLERİMİZ

Yıllar boyunca elde ettiğimiz sonuçlar, neyi temsil ettiğimizi tanımlayan bir değerler kümesi üzerinde temellenmişlerdir. Değerlerimize çok büyük önem veririz ve her yıl onlara ne kadar uygun yaşadığımızı ölçeriz.

Müşteri Odaklılık

Yenilikçi çözümleri geliştirmenin anahtarı müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamaktır.

Emek Hasta Yatakları müşterilerimizin olduğu her yerde olmak ister. İştiraklerimiz yerel kültürü anlar, dili konuşur ve onlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için müşterilerimizin yanında olurlar.

Yaratıcılık

Yaratıcı düşünme, Emek Hasta Yatakları firmasının başlangıç noktasıdır. Hem yeni çözümleri geliştirirken hem de ürünlerimiz için yeni uygulamalar bulurken yaratıcılık yenilikçilikle el ele gitmektedir. Müşterilerimize değer kattıkları sürece, Emek Hasta Yatakları yeni fikirlerin peşinden mütemadiyen koşacaktır. 

Değişim isteği

Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Firmamız, her zaman kendisini pazarın en üst seviyesinde olmaya adamıştır. Sürekli gelişmek ve yeni çözümler sunmak için esnekliğimizi koruruz ve yeni mücadeleler ve olanaklara her zaman açığız.

Bağlılık, açıklık ve dürüstlük

Değerlerimize ve müşterilerimize bağlıyız. Gizli bilgi, şirketimizde gizli kalır.

Birbirimizle ve müşterilerimizle açıkça ve dürüst olarak işbirliği yaparız. Günlük işlerimizle ilgili olarak açık ve dürüstüz. Daha iyi çözümleri bulabilmek için, karşılaştığımız sorunları açıkça tartışırız.

İsteklilik ve bireysel etkinlik

Kültürümüz, müşteriler, şirket ve kendileri üzerinde farklılık yaratmaya yönelen gayretli çalışanlar üzerine kurulmuştur. Bu, günlük hayatımızla bağlantılı olan birçok muhtemel süreçte kullanmak suretiyle verimliliğe ve etkin olmaya tam bir bağlılığı içerir.

İş tatmini ve yardımseverlik

Şirketimiz, tüm çalışanların elde ettiğimiz sonuçlardan gurur duymasını ve tatmin olmasını sağlamayı çabalar. Çalışanlar günlük hayatları üzerinde etki ister ve beklerler. Emek Sağlık’da her birimiz diğerlerimizin iyiliğiyle etkin olarak ilgilenir. Yeni zirvelere ulaşmak için birbirimize yardım eder, destekler ve birbirimizi cesaretlendiririz.


Yorumlar - Yorum Yaz