Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolaları

2 Motorlu Hasta Karyolaları

Hastaların temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için imal edilen 2 motorlu hasta karyolası; baş ve ayak kısımları ayarlanabilen özelliğiyle esneklik sağlıyor. Baş ve ayak kısımlarının hareketini sağlayan kumanda sayesinde hasta bakıcısı olmadan da hasta kendisinin rahat edeceği pozisyonu ayarlayabiliyor. Hastanın uyku anında düşmemesi için ayarlanabilir korkuluk sistemleri de bulunuyor.

Terlemenin önleyici gözenekler

Hasta konforunun sağlanabilmesi için karyolada yer alan delikler, hava sirkülasyonu sağlıyor. Böylece hastayı rahatsız edecek ve kötü kokulara sebebiyet verecek terleme önleniyor. Hastanın bakımı için gereken serumların takılabilmesi için karyolanın her köşesinde serum aparatları yer alıyor. 2 adet motorlu sisteme sahip karyola sisteminin elektrikler gitmesi halinde çalışmasını sağlayan batarya sistemi bulunuyor.

Ergonomik kullanım özelliği

Hasta yataklarının kolay bir şekilde hareket ettirilmesi önem ifade ediyor. Hastanın konumun değiştirilmesi gerektiğinde 360 derece hareket eden tekerlekler transferi kolay hale getiriyor. Hasta yatağının sabitlenmesi için tekerleklerin fren sistemi bulunuyor. Hijyenik açıdan kolay temizlenebilir yapıya sahip karyolanın; anti stres ve anti bakteriyel özellikleri bulunuyor. Ayrıca hasta karyolası çok hızlı bir şekilde sökülüp, takılma özelliğine sahip şekilde sunuluyor.

Hastanın karyola üzerinde birçok temel ihtiyacını görebilmesi mümkün oluyor. Baş kısmının dik açıya getirilmesi; yemek yemesini kolay hale getiriyor. Ayak kısmının kaldırılarak; dinlenmesi sağlanıyor. Ayrıca hasta karyolası 90 derecelik dik açıya da getirilebiliyor. 

3 Motorlu Hasta Karyolası Özellikleri

Yatarak bakıma ihtiyaç duyan ve tedavi sürecinde dinlenmesi gereken hastalar için imal edilen 3 motorlu hasta karyolası; konfor, güvenlik ve temel ihtiyaçların karşılanabileceği imkanları sağlıyor. 3 adet motorla çalışan hasta karyolası 200 kilograma sahip hastalar için uygun bir dinlenme alanı yaratıyor. Baş ve ayak kısmı oynatılabilen hasta karyolasının yukarı aşağı hareket kabiliyeti sayesinde hasta için en uygun duruş ayarlanabiliyor.

Terlemenin önlenmesini sağlayan gözenekler

Hasta konforu ve sağlığı için hasta karyolasının sahip olduğu gözenekler, terleme ve nemlenmeyi önlüyor. Hem hasta karyolasının ömrünü uzatan bu sistem hem de hasta konforunu sağlıyor. Havanın dolaşmasını sağlayan delikler sayesinde kötü kokularında önlenmesi ve hastanın daha hijyenik bir yatak üzerinde dinlenmesi sağlanıyor.

Ahşap karyola sistemi

3 motorlu hasta karyolası; ahşap sistemden imal ediliyor. Bu nedenle anti bakteriyel ve anti stres özellikleri bulunuyor. Hastaya daha iyi bir atmosfer sunmak için kolay temizlenebilir özelliğe sahip hasta karyolaları bakım hizmeti sağlayan kişiler için de avantaj sunuyor. Ayarlanabilir korkuluk sistemlerine sahip hasta karyolası; hastanın uyuma sırasında güvenliğini sağlıyor. Hastanın uyumadığı zamanlarda korkulukların indirilerek bakım için engel oluşturmaması mümkün oluyor.

Hareket ettirilebilir yatak özelliği

Hasta karyolasının sahip olduğu tekerler sayesinde hastanın yeri kolay bir şekilde değiştirilebiliyor. Yeri değiştirilen hasta yatağının sabitlenmesi için tekerleklerinde fren pedalı yer alıyor. Tamamen güvenli, konforlu ve hasta rahatı için dizayn edilmiş hasta karyolası kaliteli bir yaşam sunuyor.

4 Motorlu Hasta Karyolası Özellikleri

Tedavisine yatarak devam edilmesi gereken hastalar için tasarlanan 4 motorlu hasta karyolaları, ergonomik bir tedavi süreci sunmak için çeşitli özellikler sağlıyor. Bu özellikler içerisinde en önemlisi, hastanın yatak üzerinde temel ihtiyaçlarını görmesini sağlayabilecek duruş şekillerini destekleyen sistemdir. Baş ve ayak kısımlarının 90 derecelik açıya kadar değişebildiği hasta karyolalarında; yemek yeme, dinlenme ve oturur duruş şekilleri ergonomik şekilde sağlanabiliyor.

Kolay kurulum ve demontaj özelliği

Hasta karyolası; kolay bir şekilde kurulup, yine hızlı bir şekilde demontaj edilebiliyor. Bu özelliği sayesinde hasta karyolasının farklı bir adrese taşınması daha pratik gerçekleşiyor. Kurulumun oldukça kolay gerçekleştiği karyola sistemin parçaları da, taşıma zorluğu yaratmıyor. Hareket ettirilebilen tekerlek sistemlerine de sahip olan karyolanın ev veya hastane içerisinde oda değişikliği hızlı şekilde yerine getirilebiliyor.

Kolay temizlenebilir gövde

Hasta karyolası, kolay bir şekilde temizlenerek hasta için hijyenik ortamın hızlı şekilde sağlanmasını mümkün kılıyor. Anti bakteriyel ve anti stres özellikler, hasta için daha iyi bir dinlenme yatağının ortaya çıkmasını sağlıyor. Karyolada yer alan hava gözenekleri içerisinde hava sirkülasyonunun rahat dolaşımı, nem ve ter gibi kötü kokulara sebep olacak oluşumları önlüyor. Böylece her açıdan hasta için daha konforlu bir dinlenme yatağı sunulmuş oluyor.

Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası Özellikleri

Evde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için tasarlanan hasta karyolası sayesinde daha ergonomik şartlar içerisinde bakım mümkün oluyor. Ev tipi ahşap hasta karyolası 2 motorlu sistem olarak; baş ve ayak kısmı hareket ettirilebilen özeliklere sahip. Bu özellikler; hastanın temel ihtiyaçlarını kalkmadan görebilmesini sağlayacak duruşları destekliyor. Böylece hasta; yemek yeme, oturma ve dinlenme gibi pozisyonları hasta karyolasının kumandayla hareket ettirilebilir baş ve ayak kısmı sayesinde daha iyi yapıyor.

Ev ortamı için uygun tasarım

Ev tipi ahşap hasta karyolalarında baza tipi tasarımlar yer alıyor. Böylece hastanedeki hasta karyolası modellerinin evde yaratacağı olumsuz atmosfer kırılıyor. Tamamen ev yatak tiplerine uygun tasarlanan ev tipi hasta karyolası; hasta için de olumlu bir psikolojik etki yaratıyor. Ahşap özellikli karyola; anti stres ve anti bakteriyel bir özellik sunuyor. Kolay temizlenebilir özelliklere sahip olması da, hasta bakımını üstelenen kişiler için avantaj yaratıyor.

Kolay kurma, sökme ve hareket ettirme

Ev tipi hasta karyolası modeli, kolay bir şekilde montaj ediliyor. Evin taşınması halinde ise, kolay bir şekilde demontaj edilerek, rahatlıkla taşınabiliyor. Ev içerisinde hasta odasının değiştirilecek olması durumunda ise, tekerlekleri sayesinde hareket ettirilebiliyor. Yeri değişen hasta yatağının sabit durması için ise, güvenli fren sistemleri bulunuyor. Ev tipi hasta yataklarında korkuluklu ve korkuluksuz modeller yer alıyor. Uykuda sırasında hastanın düşmemesi için korkuluk modelli olanların tercih edilebilir. 

Lazımlıklı Hasta Karyolası Özellikleri

Yatalak hastalar için özel olarak dizayn edilen lazımlıklı hasta karyolası, hastanın yerinden kalkmasına gerek kalmadan tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlıyor. Karyolanın alt kısmında yer alan lazımlık aparatı ve hasta yatağının lazımlık aparatı kullanılabilecek şekilde tasarlanmasıyla oldukça büyük bir kolaylık sunuyor. Lazımlıklı hasta yatakları, iki motorlu sistemlere sahip ve 150 kilograma varan hastalara kadar kullanılabiliyor.

Baş ve ayak kısımları hareket ediyor

Lazımlığın kullanılabilmesi için hastanın ihtiyacını görebileceği duruşa getirilmesi gerekiyor. Bunun için baş ve ayak kısmının hareket etmesi gerekiyor. Lazımlıklı hasta karyolası modelleri; kumandalı sistemi sayesinde hastanın rahat bir şekilde ihtiyacını görebileceği duruşu almasını sağlıyor. 90 derecelik dik açıya kadar ayarlanabilen karyola da; dinlenme, yemek yeme ve farklı temel ihtiyaçların karşılanması amaçlanıyor.

Temizliği oldukça kolay

Lazımlık hasta karyolalarının temizlikleri de oldukça kolay şekilde yapılabiliyor. Ahşap sistemlerden imal edilen karyola; anti stres ve anti bakteriyel özelliklere sahip olarak sunuluyor. Yatak başlıklarının pratik bir şekilde çıkarılmasıyla lazımlığın temizlenmesi sağlanabiliyor. Hijyenik bir ortamın hastaya sunulması için lazımlıklı yatak karyolaları kolay temizlenebilir özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Hasta konforu için ideal yataklar

Hasta karyolasının hava delikli bir şekilde dizayn edilmesi, nem ve ter gibi oluşumların hasta için rahatsızlık yaratmasını engelliyor. Hasta için ferah ve konforlu bir ortama ne kadar fazla ihtiyaç duyulduğu anlaşılırsa lazımlıklı hasta yatağı karyolasının bu özelliği daha iyi anlaşılabilir.

Elektrikli Ekonomik Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Yatağı
2 Hareketli Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı 3 Motorlu Hasta Karyolası
4 Motorlu Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı Ev Tipi Hasta Karyolası
Ahşap Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Havalı Yatak Sistemleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B+C Witra
Boru Tipi Havalı Yatak A+BPozisyon Veren Havalı YatakBaklava Dilimli Havalı Yatak

Hasta Karyolası Yatakları

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı YatakHavalı Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz