Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Pozisyon Aldıran (Veren) Havalı Yatak

Witra Marka Pozisyon (Aldıran) Veren Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran (Veren) Havalı Yatak

POZİSYONLU HAVALI YATAK SİSTEMİ

Yatak içerisinde pozisyon alma güçlüğü çeken veya bundan sonraki yaşam kalitesini yatak içerisinde geçirecek kısmi yatalak hastalar için dizayn edilmiş bir üründür. Kişiye sağ/sol konumlarda yaklaşık 25-30 derece arasında 10 dakika süreyle otomatik olarak pozisyon aldırır. Bu sayede günün her saatinde hastanızı yatak yarası riskinden uzaklaştırır ve varsa açılmış olan yatak yarasını tedavi edersiniz. Bu korumayı hem 24 saat boyunca yaparsınız hem de  hastanızı gece uykusundan uyandırmamış olursunuz. Kişinin kilogramını manuel olarak ayarlayabilirsiniz ve kişiye ideal konfor sağlamış olursunuz. Bu yeni basınç ayarlama sistemi hava tüplerinin ayarlamasını yapabilirsiniz. Bu son yeni teknoloji ile bası yaraları tedavisinde  ve korunmasında, ayrıca hasta bakımında tüm istenilen özellikleri hepsini bir arada üzerinde toplayan yeni jenerasyon bir üründür. Ayrıca üzerindeki mevcut çarşafını istediğinizi anda çıkararak yıkama yapabilirsiniz. Çarşafı özel bir kumaştan üretildiği için temizliği ve yerleştirilmesi son derece kolaydır. Yatak üzerinde hastanızın sırtının kuru kalması için altı adet havalandırma noktası bulunur ve böylece bası yarasının önlenmesindeki en önemli faktörlerden birisi olan nem ortadan kaldırılmış olur. Motor bölümü üzerindeki tuş sayesinde hastanıza hem pozisyon verdirebilir, isterseniz de aynı zamanda yatağa temas noktalarındaki basınç sistemini değiştirerek ideal koruma ve açılmış yatak yaralarının tedavisinde ve önlenmesinde kullanabilirsiniz. Dünyadaki tüm rakiplerine oranla oldukça ekonomik olan bir pozisyon veren havalı yatak ürünümüzdür. 230 kg ağırlığa kadar olan hastalarımız rahatlıkla kullanabilir.
Teknik Özellikler

 • A girişi ve B girişi ( Kan Dolaşımı Rahatlatma, Hava teması sağlama), D girişi (sağa 10-20-30 derece pozisyon aldırma), E girişi (Sağa 10-20-30) derece pozisyon aldırma. Pozisyon aldırma sayesinde akciğer sekrasyonu attırma özelliği.
 • Havalı Yatak A+B sistemde çalışma, hava verme ve pozisyon verme özellikleri aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. 1+1 sayesinde yatak basıncının düşmesi engellenmiştir. Ağırlık merkezlerinin temas ettiği 6 hücre hava verme özelliğine sahiptir.
 • İstenildiğine Panel üzerinden Basınç min. ve max ayarı yapılabilir. İstenildiğinde Pozisyon verme özelliği Açılıp Kapatılabilir. İstenildiğinde alt ve static ayarlamaları yapılabilir. Elektrik kesintilerinde alarm sistemi mevcuttur.
 • Havalı yatak birbirinden bağımsız 20 + 6 hücreden oluşmaktadır. 20 Hücre A+B yeteneğine sahiptir. 20 hücre içinde 6 hücre hava verme yeteneğine sahiptir. Paralel uzun 6 hücre pozisyon aldırma yeteneğine sahiptir. 2 yüksek hücre pozisyon, 4 küçük hücre denge hücreleridir.
 • Havalı yatağın ölçüleri 90x190 standart hasta karyolası ebatlarındadır. Yükseklik 12+7=19 cm'dir. 230 kg ağırlığa kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. 24 saat pozisyon verme özelliği havalı yatağın en büyük özelliğidir. 
 • Havalı yatağın motorları sessiz çalışmaktadır. Sertlik ve basınç ayarları panel üzerinde mevcuttur. 
 • Havalı yatak koruyucu fermuarlı poliüretan sıvı geçirmeyen havayı geçirebilen özelliktedir. Silinebilme özelliğine sahiptir. 90 derecede yıkanabilir. 
 • Fabrikasyon hatalarına karşı iki yıl garantilidir. 
 • Acil durum Kapama düğmesi mevcuttur.
 • Bakteri filtresi mevcuttur.
 • Havalı yatağımızın en büyük özelliği pozisyon verebilme yeteneğine sahip olmasıdır.
 • İstenildiği takdirde pozisyon kapatılıp sistem kapatılıp sabit havalı yatak haline getirilebilmesidir.
 • İstenildiğinde pozisyon verme özelliği açılıp kapanabilir.
 • Acil durum kapama düğmesi mevcuttur.
 • Acil durum sigortaları mevcuttur. Yangın, yüksek voltaj, aşırı su teması vs. gibi durumlarda otomatik sigorta attırma.
 • Bakteri filtresi mevcuttur.

Yorumlar - Yorum Yaz