Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta Karyolaları


Elektrik motoru ile bel altı ve bel üstü yüksekliği ayarlanabilen hasta karyolası. Kilitlenebilir yan korkuluklar ve frenli tekerlek sistemi

Elektrik motoru ile bel altı ve bel üstü yüksekliği ayarlanabilen mdf ahşap başlıklı hasta karyolası. Kolay kullanıma sahip tabanca sistem korkuluklar

Anti bakteriyel başlıklar ve tabanca sistem yan korkuluklara sahip hasta karyolası 2 motorlu olup kilitlenebilir tekerleklere sahiptir.

Yan korkulukları ve baş ayak panelleri ABS plastik malzemeden imal edilmiş 2 motorlu hasta karyolasının sırt ve ayak kısımları hareketlidir.

Ev tipi hasta karyolası baş ve ayak panelleri ile yan korkulukları ev mobilyalarına uygun ahşap malzemeden üretilmiştir. Dual motor ile çalışır.

Bu karyola bütün olarak yukarı aşağı hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Dayanıklı yapısı sayesinde 250 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.

3 Motorlu hasta karyolası üç değişik hareket fonksiyonuna sahip olmak üzere ABS yan korkuluk ve ABS başlıklar ile donatılmıştır.

4 motorlu hasta karyolasının korkuluk ve başlıkları full ABS özellikte olup, trendelenburg ve ters trendelenburg hareket kabiliyetine sahiptir.

Lazımlıklı yatak üzerinde yatan felçli veya yatalak hastaların yataktan kalkmadan tuvalet ihtiyacını karşılamalarına yardımcı olan karyola modelimiz