Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolaları


Elektrik motoru ile bel altı ve bel üstü yüksekliği ayarlanabilen hasta karyolası. Kilitlenebilir yan korkuluklar ve frenli tekerlek sistemi

Elektrik motoru ile bel altı ve bel üstü yüksekliği ayarlanabilen mdf ahşap başlıklı hasta karyolası. Kolay kullanıma sahip tabanca sistem korkuluklar

Anti bakteriyel başlıklar ve tabanca sistem yan korkuluklara sahip hasta karyolası 2 motorlu olup kilitlenebilir tekerleklere sahiptir.

Yan korkulukları ve baş ayak panelleri ABS plastik malzemeden imal edilmiş 2 motorlu hasta karyolasının sırt ve ayak kısımları hareketlidir.

Ev tipi hasta karyolası baş ve ayak panelleri ile yan korkulukları ev mobilyalarına uygun ahşap malzemeden üretilmiştir. Dual motor ile çalışır.

Bu karyola bütün olarak yukarı aşağı hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Dayanıklı yapısı sayesinde 250 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.

3 Motorlu hasta karyolası üç değişik hareket fonksiyonuna sahip olmak üzere ABS yan korkuluk ve ABS başlıklar ile donatılmıştır.

4 motorlu hasta karyolasının korkuluk ve başlıkları full ABS özellikte olup, trendelenburg ve ters trendelenburg hareket kabiliyetine sahiptir.

Lazımlıklı yatak üzerinde yatan felçli veya yatalak hastaların yataktan kalkmadan tuvalet ihtiyacını karşılamalarına yardımcı olan karyola modelimiz