Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Sert Hasta Yatağı

Hasta yatakları kullanacak kişilere göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Hastanın durumuna göre, fiziksel rahatsızlıklarına göre birçok çeşitte hasta yatakları piyasaya sürülmektedir. Hayatının uzun bir süresini burada geçirecek olan hastalar için son yıllarda ortopedik olacak şekilde farklı hasta yatağı modelleri piyasada satılmaya başlanmıştır. Hem hastanelerde hem de evde bakım için hemen hemen hastası olan herkes için bir ihtiyaç haline gelmiş olup, hastanın rahatıda hesaba katılarak tercih listesine girmiştir. Ortopedik yataklar olarak bilinen sert hasta yatağı kişinin sağlıklı ve düzgün bir biçimde, rahat etmesini ve uyumasını sağlar. Her ne kadar ilk olarak akla sert yataklar gelse de kişiyi rahat ettirebilmek için yatak seçimlerinde oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Neden Tercih Edilir?

Fiziksel olarak insan vücudunun rahat etmesi de sağlıklı insanlar kadar hasta ve yatalak insanlar içinde önemli bir yer teşkil etmektedir. Hastanın vücut düzeninin ve esnekliğinin sağlanması için birçok kişi tarafından tercih edilen sert hasta yatağı, kullanılan malzemenin kalitesine göre de değişme göstermektedir. Genellikle evde bakım ihtiyacı olan hastalar için vücutta yatak yarası oluşmaması için en uygun yatak seçimi yapılır. Yatar durumdayken hastanın vücut yapısının bozulmaması gerektiği için, tercihleri bu yataklardan yana olur. Evde bakımı yapılan hastalar için bu tarz yatakların arayışına giren hasta yakınları içinde bir kolaylık sağlamaktadır. Devlet tarafından bazı bakıma muhtaç hastalar için ücretsiz olarak karşılanabildiği gibi özel yerlerde de bu gibi yataklar çok cüzi bir miktarda satışa sunulmaktadır.

Yatak Değişimi Nasıl Yapılır?

Hastanın uzun bir süreden sonra yatışını yaptığı yerlerde illaki zaman zaman eskimeler olacaktır. Bunun için üretilmiş birçok sistem olduğu gibi sert hasta yatağı zaman içinde yıpranma yaptığı takdirde değiştirme yoluna da başvurulabilir. Hastanın rahat ve kaliteli bir ortamda yaşamını sürdürebilmesi için yataktan çıkartılıp takılacak şekilde üretime girer ve kolaylıklar sağlanır. Hastada oluşan yatak yaralarında da azalma sağlanabildiği gibi kullanılan ürünün kalitesi de ön plandadır. Üreticinin kullandığı malzeme her parçasında değişmekte olup kişiye en uygun yatak seçimi yapılır ve takılır çıkartılır şekilde üreticiden çıkışı yapılır. Farklı aletler sayesinde yatağın ana zemini üzerine tak çıkart aparatı yerleştirilir ve kolaylıkla değişimi sağlanır.

Üreticiden Üreticiye Sert Hasta Yatağı Çeşitleri Var Mıdır?

Ülkemizdeki  her şehirde bu hizmeti sunan bir kurum vardır. Hastanın durumuna göre ve hastalığın çeşidine göre piyasada birçok kişi tarafından sert hasta yatağı satışı sunulmaktadır. Kişinin rahat edebilmesi için hemen hemen herkes tarafından tercihler genişletilmiş olup kaliteli bir yaşam devamı garantisi vermektedirler. Özellikle yatağa sürekli bağlı yaşayan hastalar için özel üretimden geçen birçok çeşitleri mevcuttur. Bu özelliklerinde hasta yakınları tarafından bilinmesi, en uygun yatak seçiminin yapılması gerekmektedir. Lazımlık gibi çeşitli aparatlarda kullanılmakta olup her hastanın ihtiyacına göre üretim yapılmaktadır. Hastalığın derecesi ve hastanın yaşı da dikkate alınarak üretilen bu yataklar kişi sağlığınada yardımcı olmaktadır. Hem hasta bakıcı için hem de kullanan kişi için bir çokimkân sunulmakta olup tercihlere göre değişim göstermektedir. 

Sert Hasta Yatağı Maliyeti 

Firmamız her türlü bütçeye göre bu yatakları satışa sunmaktadır. Kişinin bütçesine göre zaten kaliteli yataklar yapılmaktadır. Uzun ömürlü kullanacak kişiler için hiç bir pişmanlık yaşanmayacağı gibi olumlu yönde de birçok dönüş sağlanmıştır. Hastanın rahatı daha çok göz önünde bulundurulacağı için her kişiye uygun kalitede ürünler satılmaktadır. Fizyolojik olarak yatağa bağlı insanlar için özel üretim olduğu için fabrikadan direk çıkışı sağlanır ve kişiye özel üretim sağlanır. Satın alma işlemi uygulandığı gibi bazı firmalarda sert hasta yatağı kiralama işlemide uygulanmaktadır. Belirli bir ücret karşılığında kiralama işlemi gerçekleşir. Ama kalıcı rahatsızlığı ömür boyu sürecek olan hastalar için satın alma seçeneği daha çok önerilir. Çünkü firmanın kullandığı ürünlerin kalitesi uzun yıllar eskime, yıpranma, yırtılma, bozulma gibi olaylara karşı dayanıklı olduğu için herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Her üretilen model hastanın yaşadığı sağlık sorununa özgün, tedaviyi onarmaya yönelik hizmet sunmaktadır. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.
Sert Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz