Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları, üretim farklılığına bağlı olarak medikal ürünleri içinde yer almaktadır. Yatalak ve ağır tedavi gören hastaların bakımları için kullanılmaktadır. Hastaların oldukça konforlu biçimde yatış sağlaması adına farklı özelliklerde dizayn edilmiştir.

Her bir yatak modeli; özellik kapasitesi, motor fonksiyonu, kumanda, hareket etme fonksiyonu yönünde fiyatları farklıdır. Sağlık ürünleri içinde bulunan hasta yatakları, farklı fiyatları ile elektrikli, motorlu ve ikinci el olarak değerlendirilmektedir.

İkinci el yataklar; hem daha uygun, hem de hastaların durumuna göre değerlendirilebilen konfora sahiptir. Bunun için ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları ekonomik açıdan avantajlıdır.

Motor, kumanda detayları çerçevesinde hastaların pozisyon almasını sağlamaktadır. Bundan dolayı sağlık alanları ve yaşam alanlarında kullanılması için ikinci el modeller, cazip fiyat aralıklarında olmaktadır.

Motor ve Kumandalı İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

İkinci el yataklar; hem hastalar, hem de hasta yakınlarının bütçesine uygun olmaktadır. Motor özelliği ve kumanda özelliğine sahip yatakların fiyatları değişmektedir. Özellik kapasitesi doğrultusunda değerlendirilen ikinci el elektrikli modeller, birden fazla motor sistemini içermektedir.

Bu sayede yataklardan almak isteyen hasta yakınları; 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu çeşitlerden temin edebilmektedir. Çeşit farklarını içeren ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları motor özelliğine bağlı olarak maliyeti değişmektedir. Yatağın ikinci el olması fiyatların çoğunlukla yarı, yarıya düşmesini kapsamaktadır.

Bunun için uygun maliyetli alımlar için hem ikinci el, hem elektrikli yataklar tercih edilmektedir. Hastaların konforu yönünde dizayn edilen yatak modelleri, cazip oranlar ile ikinci el sunumlarında yer almaktadır.

2 Motorlu İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Yatak özellikleri içinde sıklıkla tercih edilen 2 motorlu, elektrikli modeller olmaktadır. Oldukça rahat dizaynı içeren 2 motorlu yatakların baş ve ayak kısımları hareket ettirilmektedir. Bu sayede yatalak hastaların uzun süreli yatışlarında sabit durumda kalmaları engellenmektedir.

Ayak ve baş bölümleri istenilen zamanda ve hastanın bakımı sırasında hareketi sağlanmaktadır. Bu durum aynı zamanda yatak yaralarının oluşmasının da önüne geçmektedir.

Kumandalı olarak da kullanılabilen ve ayarlanabilen yatakların ikinci el fiyatları son derece makul oranları içermektedir. Ayrıca 2 fonksiyonu içeren yatakların tabanca korkuluklu alternatifleri ve ayarlanabilir korkulukları olmaktadır.

3 Motorlu İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Hastaların rahatlığı için en iyi tasarıma sahip 3 fonksiyonlu yatak fiyatları hesaplı rakamları içermektedir. 3 motorlu ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları, asansör hareketi içermesinden dolayı farklı olmaktadır.

El kumandası ile sınırlı hareket eden hastaların pozisyonları değiştirilmesine yardımcıdır. Ayarlanabilmesi, kaliteli korkuluk dizaynları ve farklı özellikleri çerçevesinde ikinci el modelleri hasta yakınlarına cazip gelmektedir.

4 Motorlu İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Hastalara ve hasta yakınlarına ideal bakım avantajı sunan modeller arasında ise 4 motorlu özelliklerde bulunmaktadır. Trendelenburg hareket kabiliyetini içeren yataklar arasında yer almaktadır. Bu nedenle ikinci el fiyat aralıkları son derece makul tutulmaktadır.

Her yatağın özellik kabiliyeti çerçevesinde lazımlıklı modelleri ile birlikte katlanabilir çeşitleri olmaktadır. Bu sebeple hasta yatakları ihtiyaçlar kapsamında ikinci el olarak alınmaktadır.

Bütçe dostu ikinci el elektrikli yataklar, kapasitelerine bağlı olarak uygun fiyat çerçevesinde sunulmaktadır. Hasta bakımı, hasta rahatlığı ve hastaların hareket edebilmesi için özel dizaynları arasından seçimler yapılmaktadır.

İkinci El Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz