Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Hastalık bazen ne kadar dikkat edilirse edilsin kaçınılmaz bir durum olur. Korunmak için alınan tedbirler bir yere kadar etkili olsa da bazen beklenmedik kazalar ve yaşlılık durumları hastalıkla mücadele içine sokar. Trafik kazaları sonrası uzun süre yatağa bağlı kalan insanlar olduğu gibi yaşı ilerleyince farklı hastalıklar yüzünden yatağa bağlı kalan hastalarda olmaktadır. Hastalık ne şekilde gelmiş olursa olsun zorlu ve sıkıntılı bir süreçtir. İnsanları hem maddi hem manevi olarak yorar ve üzer. Kaçınılması bir noktadan sonra imkânsız olan bütün hastalıklar bakım ve ilgi gerektirir. İlaç tedavisi ile destek verilen hastalıklar biraz olsun hastaların acısını dindirir. Bunun yanı sıra yatağa bağlı insanların manevi destek için yanında olunması ve yalnız kalmamasını sağlamak onların psikolojisine destek sağlar. Hastalık nedeni ile psikolojik olarak çok zorlanan hastaların hasta yakınları da bu durumdan olumsuz etkilenebilir.
Tuvaletli Hasta Yatağı

Hastaya Destek olan Hasta Yatakları

Hasta olan için yatağa bağımlı kalmak ne kadar zor ise hasta yakını için de sevdiği birini bu şekilde görmek ve bu durumdaki birinin sorumluluğunu üstlenmek o kadar zordur. Sabır ve metanetle bu duruma alışmak zorunda olan hasta ve hasta yakınları bir süre sonra durumu kabullenmek zorunda kalır. Yatağa bağlı kalan hasta bazı durumlarda belli bir süre yatmak zorunda olur sonrasında iyileşir. Durum süreli ya da süresiz olsa da hasta için rahat edebileceği bir yatak temin etmek gereklidir. Çeşitli hasta yataklarından tuvaletli hasta yatağı fiyatları da merak edilen ve bazı durumlarda ihtiyaç duyulan konulardır.

Her Hastalık İçin Hasta Yatakları

Hastalık geldiğinde ne zaman gideceği çok belli olmayabilir. Evde tedavisi yapılabilen hastaların yakınları hastalarına evde bakım yaparlar. Bunun içinde ilk önce bir hasta yatağı temin etmeleri gerekir. Hasta ve hastalıklar için özel üretilen hasta yatakları hastaların rahat bir hastalık süreci geçirebilmeleri için tasarlanmış ürünlerdir. Havalı hasta yatakları ayarlanabilir hasta yatakları korkuluklu hasta yatakları ve tuvaletli hasta yatakları bulunmakta ve ihtiyaç halinde alınabilmektedir. Tuvaletli hasta yatağı fiyatları ve diğer yatak fiyatları hasta yakınlarına biraz olsun destek sağlayabilmek adına en uygun tarifeler  uygulanmaktadır. Hastalık aşamasını biraz daha rahat geçirmeleri, bakan kişilerinde bu konuda daha az yorulmaları için dizayn edilen yataklar bu amaca hizmet ediyor.

Hastaları Düşünen Hasta Yatakları

Uzun süreli hasta yatağı kullanmak durumunda kalan hastalar için her durum düşünülmüş ve buna göre tasarlanmış hasta yatakları hastalar için en önemli ihtiyaçtır. Beklenmedik bir anda yapılan bir kaza sonrası yatağa mahkûm kalan hastalar zamanlarının büyük bir kısmını yatakta geçirmek zorundadır. Bu sebeple de yatak seçimi ciddi önem arz etmektedir. Rahat bir yatak hastalığın biraz olsun rahat geçmesine katkı sunmakta ve hasta yakınlarını da bakım esnasında daha kolay bakım sağlamasına yardım etmektedir. Hasta ve hasta yakınları için bu denli önemli olan hasta yatakları bu konuda üretim ve satış yapan firmalar tarafından en ince detayına kadar düşünülmüştür.

Hastalar İçin Özel Yataklar

Hastalar düşünülerek tasarlanan yataklar en uygun şekilde kullanma imkânı sunar. Ayarlanabilir yataklar hastaların oturma pozisyonu almasına ve yattıkları süre zarfında rahat bir yatış sağlamalarına yardımcı olur. Havalı olan çeşitleri uzun süre yatmaktan vücudun yara olmasını engellemek amaçlı düşünülmüş ve üretilmiş olanlarıdır. Hasta yatakları kısa süreli hastalık dönemleri için kiralanabilir ve sonrasında geri verilir. Hastalık devamlı ise hasta yatağını satın almak daha yararlı olacaktır. Yorucu ve üzücü hastalık süresi boyunca hastalarını rahat ettirmek için elinden geleni yapmaya çalışan hasta yakınlarının ilk önceliği rahat bir hasta yatağı temin etmek olmaktır. Asansörlü sistemleri de olan hasta yatakları hastanın inmesi ve çıkmasına kolaylık sağlamaktadır. Yatak konforu hastanın yattığı süre boyunca en sağlıklı yatış için gereklidir.

Temizliği Kolay Hasta Yatağı Modelleri

Kolay temizlenen ve steril olması kolay sağlanan yataklar hasta için en ideal kullanım ürünleridir. Tuvaletli hasta yatağı fiyatları yatalak hastası olan hasta yakınlarının çok sordukları bir sorudur. Bu yataklar tuvalet ihtiyacına yönelik pratik çözümler geliştiren yataklardır. Hastanın rahatlığı ve bakmakla yükümlü olan kişilerin kolay bakım sağlamasına büyük katkı sunar. Hastalar için en çok kullanım ihtiyacı olan hasta yatakları hasta yakınlarının dikkatli seçmesi gereken kullanım ürünleridir.


Yorumlar - Yorum Yaz