Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Satın Almak

Hasta Yatağı Almak Mı Kiralamak Mı Daha Avantajlı,

Hasta yataklarımız uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde birçok hastaya 7-24 hizmet veriyor. Hizmet sırasında, hasta kimseye ihtiyaç duymadan temel gereksinimleri karşılayabilir. Üstelik bunu yapabilmesi için tek bir tuşa basması yeterli olacaktır. Hasta yataklarımız, motor sistemi ile çalışıyor. Motor sistemi ise uzaktan kumanda etkileşim kuruyor ve yatağın pozisyon modeli değişiyor. Hasta yatağı kullanım kılavuzu yatak ile beraber verildiği için kumandanın nasıl çalıştığı öğrenilebilir. Kumanda bozulur ise mutlaka tamir ettirilmelidir. Çünkü pozisyon aralıkları 45 ve 90 gibi açısal değişimler yaparak ilerler. Eğer kumanda fizik ötesi ışınlarını yatağa ulaştıramaz ise, açı tam olarak dönüşümü sağlayamaz. Bu da hastanın rahat edemediği pozisyon aralığında kalmasına neden olabilir. Böyle bir durumun yaşanmaması adına önlemler alınmalıdır.

Fonksiyonlu Yataklarımızın Çalışması

Yataklarımız çok programlı özelliklere sahip olup, uzun yıllar boyunca kullanıma elverişlidir. Her hastanın yaşadığı bir süreç vardır. Kişi eğer ki yatalak ise hasta yatağı satın alma seçeneklerinden yararlanabilir. Çünkü yatalak bir hasta, ömür boyu yatağa bağımlı kalacağı için yatak bu süreç içerisinde mutlaka olmalıdır. Fakat kısa süreli yatağa ihtiyacı olan bir insan ise hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanabilir. Çünkü hastalık çeşidine bağlı olarak kısa süreli yatağa ihtiyaç duyan kişi, ömür boyu yatak kullanmasa da yaşamına devam edebilir. Bu nedenle de yatarak tedavi gören hasta ile ayakta tedavi görebilen hastalar arasında mutlaka ayrım yapılabilmelidir.

Fonksiyonel Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Satışları

Hasta yataklarımız çıkarılabilen aparatları sayesinde, istenilen her yere getirebilir. Aparatları birleştirildikten sonra mevcut konumunda işlevsel bir yatak olarak kullanılır. Hasta karyolası ünite kısmında 4 adet serum askılığı bölümü bulunuyor. Serum takılacağı zaman hemşire, hastanın pozisyon aralığını uzaktan kumanda ile değiştirip serumu rahatlık ile takabilir. Her iki tarafında yer alan korkuluklar sayesinde yön değiştirme sırasında hastanın düşmesi önlenmiş olur. Hasta yatağı fiyatları işlevsellik oranına göre farklılık gösteriyor. Model ve fiyat dengeleri birbirleri ile orantılıdır. Emek Sağlık tarafından hasta yataklarının satışları yapılıyor. İhtiyacı olan her birey, zaman kaybetmeden bu eşsiz konfordan yararlanabilir.

Yararlanılan Kaynak: https://www.hasta-yataklari.com


Yorumlar - Yorum Yaz