Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

2. El Hasta Yatağı İstanbul

Hasta olan bir insan; kaliteli ve konforlu bir zaman geçirmek ister. Ayrıca kişi de bedensel yakınmalar olacağı için, bu durumunun en aza inmesi hastanın tercihi olacaktır. Üstün teknolojisi olan hasta yataklarımızda, hastanın bu isteği doğrultusunda tasarlanmıştır. Yatak içerisinde 6 adet katman bulunuyor. Katman içerisinde yay sistemi ve sünger yer alıyor. Yaylı sistem yatağın üzerinde hareket edebilme olanağı tanıyor. Yatak en ve boy açısından bakıldığında her insana uygun olarak tasarlanmıştır. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul, maddi durumu birçok kişiye uygun olduğu için, çoğu insan satın alabilir. Yükseklik 20 cm olup, hasta taşıma kapasitesi ise 110 kilogram ağırlığıdır. Yatak esnek olduğu için; hasta yatak üzerinde dönüşlerini yapabilir. Yatağın içerisinde 6 adet sünger bulunuyor.

Hasta Yatağının Pratik Özellikleri

Hasta yataklarımızın, sıradan yataklardan ayrılan birçok özelliği vardır. Pratik ve işlevsel olması, bu özelliklerin başında geliyor. Yataklarımızın içerisinde bulunan sistem sayesinde hastalar, hastalıklarını daha kolay bir şekilde yeniyorlar. Zorlu bir ameliyat geçiren insan, bedeninde bulunan yaralardan dolayı hareket edemez. Fakat bedenin hareketsiz kalması sonucu; damarlarında kan pıhtılaşması da görülebilir. Böyle bir durumda; hasta yataklarımız imdadınıza yetişiyor. Motorlu hasta yataklarının kendisine ait bir kumanda sistemi bulunuyor. Yatak çalışan motor sayesinde, devamlı hareketli bir pozisyondadır. Motorun çalışması hastaya ve hasta yakınlarına rahatsızlık vermiyor. Düşük bir desibel aralığında çalışıyor ve yatağa titreşimsel dalgalar yayıyor. Buna bağlı olarak da hastanın bütün damarlarında kan akışı oluşuyor. Bu kadar işlevsel olan yataklar için, 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul incelenebilir.

Hasta Yatağının Ruh Sağlığı İçin Önemi

Yataklarımızın hareketli yapısı; kişinin merkezi sinir sistemi ve beyinsel loblarının çalışmasını sağlar. Bunun sonucunda ise kişi kendisini her zaman tıpkı hareket ediyormuş gibi zinde hisseder. Biyolojik sağlığı olan bir insan mutlu olur ve bu durumda ruhsal enerjisi korunmuş olur. Birçok hastalığın kökeninde ruhsal sebepler yer alıyor. 2.el hasta yatağı fiyatları İstanbul, bu nedenle iyileşme sürecine adeta katkıda bulunuyor.

Hasta Yataklarının İçindeki Sistem

Yataklarımızın modeline göre, içerisinde bulunan sistem farklılık gösteriyor. Motorlu hasta yatağının; içerisinde 5 adet boru sistemi yer alıyor. Borular şiştikten sonra yatağın yüksekliği 25 cm aralığına ulaşıyor. Motor sisteminin çalışması için yatağın kumandası bulunuyor. Kumandanın üzerinde tuş takımları var ve bu tuş takımlarına basıldığı zaman yatak pozisyon değiştiriyor. Pozisyon aralıkları toplamda üç adettir. Birinci tuşa basıldığında, yatak 90 derecelik bir açıya gelir. Hasta başını ve belini yaslayarak oturabilir pozisyonda yemek yiyebilir, televizyon izleyebilir. İkinci tuş ise bacakların kan dolaşımını sağlaması için 45 derecelik bir açıya ulaşır. Üçüncü tuş ise yatağın belirli bir oranda yükselip, tekrardan alçalmasını sağlar. Yataklarımız hakkında araştırma yapmak isteyen kişiler, 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul için bilgi alabilirler.

Hasta Yatağı Nerelerde Bulunur?

Hasta yatağı ihtiyacı her geçen gün artış gösteriyor. Çünkü sıradan hasta yatakları beden üzerinde yaralar oluşturuyor ve iyileşme sürecine katkısı yok. Bu nedenle hasta yataklarımızın satış oranı daha fazladır. Firmamız tarafından hasta yataklarının satışları yapılıyor. 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul özelliklerine göre model aralıkları farklıdır. Fiyat aralıkları da aynı oranda değişim gösteriyor. Örneğin hasta karyolasının içerisinde motor sistemi yer almasa da iki yanında korkuluk bulunuyor. Sağ ve sol taraflarında bulunan korkuluklar yardımı ile hasta yerinden rahatlık ile kalkabilir.

Dezenfekte Edilen Hasta Yatakları

Hasta kişi, yatağın içerisinde zaman geçirir. Zaman içerisinde terler, yemek döker, ya da dışkı kaçırabilir. Yani genel olarak baktığımız zaman, yatak devamlı olarak kirlenme halindedir. Yatak içerisinde çeşitli bakteriler ve mikroskobik canlılar oluşur. Bu nedenle de yatağın her gün, dezenfekte edilmesi gerekiyor. Aksi halde, yatağın içerisindeki bakteriler hastanın hastalığını tetikler. Temizlik için; şilte ve örtüsü değiştirilmelidir. Yüzey temizliği için ise, dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Motorlu hasta yatağı için, motor durdurulur ve temizliğe başlanır. Sıvı geçirmediği için temiz olana kadar silinebilir. En son ki aşamada, kuruması beklenir ve yatak tekrardan çalıştırılır. Hasta karyolası için ise, korkuluklar çıkarılıp temizlenebilir. Yatak satın almak isteyen kişiler 2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul seçeneklerini inceleyebilir.

İkinci El Hasta Yatakları

 


Yorumlar - Yorum Yaz