Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

En Ucuz Hasta Yatağı

En Ucuz Hasta Yatağı

En ucuz hasta yatağı almak isteyenler için farklı öneriler verilebilir. Bunların başında, hasta yataklarının kiralanması gelecektir. Yatan hastanın iyileşme süreci hızlı olduğu durumlarda, yatağı satın almak gereksiz bir maliyet oluşturacaktır. Hasta yatakları bu yüzden oldukça pahalıya gelebilir.

En ucuz hasta yatağı seçerken, yatak özellikleri de önem taşır. Hastanın ihtiyaçlarını karşılamayan bir hasta yatağı uygun fiyatlı olmasından ötürü, tercih edilmesi önerilmeyecektir. Hasta yataklarının, hastanın yaşı ve fiziksel özelliklerine uygun olması, hastalığının iyileşme sürecine olumlu katkı yapması gerekir. Tüm bu özellikleri karşılayan hasta yataklarının alınması önerilecektir.
En Ucuz Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Satışında Fiyat Karşılaştırması

En ucuz hasta yatağı alırken, sektörde hizmet veren firmaların kaliteyle birlikte fiyat karşılaştırmasının yapılması gerekir. Hasta yataklarında hem sünger kalitesi hem görsel şıklık önem taşımaktadır. İhtiyaçlara maksimum ölçüde cevap veren yataklarda en uygun fiyatlı satış yapan firmaların tercih edilmesi önerilir.

Hasta yatağı satışı yapan firmamızın, yatak modelleri kaliteli olduğu kadar oldukça da uygun fiyatlıdır. Firmamızın bazı yatak modelleri kendi imalatımız olup, ekonomik seçenekli olanlar arasındadır. Hasta yataklarında kiralama seçeneğinin de sunulması, yatak alacaklar için büyük bir önem taşıyacaktır.

Hasta Yataklarında Uzun Süreli Kullanım

Hasta yataklarında uzun süreli kullanım sağlaması açısından hasta yataklarımız tercih edilecektir. Dış hava koşulları, uygun malzemeden üretilmemiş yataklarda bazı hasarlara yol açabilir. Hava ile temas oksitlenmelere neden olabilir. Firmamızın gerek satış gerekse hasta yatağı kiralama seçeneğinde sunulan yatak çeşitlerinde herhangi bir paslanma söz konusu olmayacaktır. Hasta yataklarının yapıldığı malzeme son derece sağlam olup paslanmaz yapıdadır. Hasta yataklarında kaliteli ve uzun süreli kullanım için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Hasta Yataklarında Herkese Yönelik Modeller

Firmamız yataklarında herkese uygun bir model seçeneği bulunur. Yatalak ve yaşlı hastalar için havalı yatak çeşitlerimiz mevcuttur. Cilt yaralarının açılmasını önlemesi bakımından en çok talep gören yatak türleri içerisindedir. Gerekli olduğu durumlarda lazımlık ve serum aparatlarının takılması için de uygun düzenekler mevcuttur. Hasta yataklarının kurulumunu firmamız, hastanın bulunduğu yerde yapacaktır. Satış sonrası da teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Rahat ve kullanışlı hasta yatakları için firmamızdan destek alınması önerilir.


Yorumlar - Yorum Yaz