Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Süngeri

Hasta Yatağı Süngeri

Ortopedik ve fonksiyonel özelliklere sahip yataklarımız hasta bireylere ve hasta yakınlarına yardımcı oluyor. Yataklarımız herhangi bir elektrik kesintisi karşısında batarya sistemi devreye girer. Axb sistemi ile birlikte 4500 newton gücüne sahiptir. 6 adet boru sistemi, hava akımı ile karşılaştığı zaman şişiyor. Şişen hava akımı farklı basınç alanları oluşturarak yatağın her alanına dağılıyor. Yatağın motoru büyük olmadığı için çok fazla ses çıkarmıyor. Ekstradan ses yapması istenilmiyor ise, susturucu yerleştirerek sessiz bir şekilde çalışması sağlanabilir. Motorun fan sistemi, ısınmasını engelliyor. Çünkü ısınan motor, yatağın sistemlerine zarar verebilir. Böyle bir durum yaşanmaması adına, yataklarımızın yapım aşamasında önlemler alınmıştır. Hasta yatağı süngeri sayesinde yatak yumuşak bir yapıya sahip olur.

Hasta Yatağı İle Huzura Kavuşmak

Hasta olan bir kişi, hastalık sürecine bağlı olarak bedensel ağrılar çekecektir. Bu nedenle hasta yataklarının olabildiğince bedensel ağrılarını dindirmesi gerekiyor. Yatağın hareketli alan özelliği, vücut içerisinde kasılma, kramp gibi hareketsizliğe bağlı oluşabilecek ağrıları ortadan kaldırıyor. Vücut içerisinde her alanda kan akışı meydana geliyor. Hasta akciğerlerine düzenli aralıklar ile dolan hava sayesinde, doğru nefes alıp verebilmeyi deneyimliyor. Hasta yatağı süngeri hastanın yatış pozisyonunu destekliyor.Yatarken hastanın uzandığı pozisyon önemlidir. Eğer ki doğru bir şekilde yatılmaz ise kalp kan pompalayamaz ve kişinin tansiyon düşmeleri meydana gelir. Yataklarımız, sıradan yataklardan farklı olarak 45 ve 90 derecelik açılara gelerek kalbe kanın ulaşmasına destek olur. Yatağın açısının değişmesine yardımcı olan ise, uzaktan kumanda bağlantısıdır.

Titreşimli Hasta Yatağı

Yatağın motor ile kurduğu etkileşime bağlı olarak, titreşimsel hareketler yayılır. Hasta gün içerisinde bu dalgaları bedeninde hisseder. Yatağından kalktığı zaman, tıpkı hareket etmiş gibi yorgun ve bitkin değildir. Tam tersine dinç ve sağlıklıdır. Yatak dairesel titreşimler yayarak ilerler. Pozisyon değiştirebilmek için uzaktan kumandanın tuşlarına basılıyor. Kumanda üzerindeki tuşlar belirli aralıklar ile 5 dakika içerisinde farklı pozisyon eşiğine geliyor. Hasta yatağa yattığı zaman, yatak hasta ile uyum içerisinde oluyor. Yatak hastanın beden şeklini tamamen alıyor. Hasta yatak üzerinde zaman geçirirken bedeninin her noktasına masaj yapıldığını hissediyor. Bu hissiyat sayesinde, merkezi sinir sistemi gevşiyor ve huzurlu oluyor. Hasta yatağı içerisinde 4 adet hasta yatağı süngeri yer alıyor. Süngerler gün içinde bakteri barındırmaması için yıkanmalıdır.

Hasta Yatağı Süngeri


Yorumlar - Yorum Yaz