Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Kullanışlı Hasta Yatakları

Kullanışlı Hasta Yatakları

Hasta yatağı almak isteyenler için önerilecek konuların başında, hastanın rahat edeceği yatakların seçilmesi gelir. Hasta yataklarında farklı tasarım ve modellerde bulunan yataklarda kalite en önemli unsurlar arasındadır. Kullanılan malzemenin paslanmayacak yapıda olması önem taşır. Kişiyi rahat ettirecek tarzda dizayn edilmiş hasta yataklarında çok fonksiyonluluk ta önem taşımaktadır. Hasta yataklarında yatış pozisyonu dışında, oturur pozisyona gelebilen yataklar da yatan hastanın konforunu sağlayacaktır. El kumandası ile farklı açılara ayarlanması, yataklarda rahatlık sağlayacaktır. Televizyon izlerken, dergi ve kitap okurken, hastaya kolaylık sağlayacaktır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinin Tercih Edilmesi

Hasta yatağı kiralama, hastalığı kısa sürecek kişiler için tercih edilecek hizmetler arasındadır. Firmamızın sunduğu bu hizmetin tercih edilmesinin birçok nedeni bulunur. Bunların başında, maliyet unsuru gelir. Kiralanan hasta yatakları oldukça uygun maliyetli olacaktır. Hasta yataklarının tümünde sunulan özellikler, kiralanan hasta yataklarında da sunulur. Temizliği ve bakımı yapılmış olup, son sistem teknolojiye sahiptir. Hastanın oturup, yatma pozisyonları için otomatik sistem mevcuttur. Hasta yataklarının kurulumu da firmamızca yapılmaktadır. Hasta yatakları sıfıra yakın durumda ve oldukça yenidir. Hasta yataklarının geri alınırken de aynı şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Hasta yatağı kira ve satış hizmetleri için, firmamızdan destek alınması önerilir.
Hasta Yatağı

Hasta Karyolalarında Farklı Modellerin Tercih Edilmesi

Hasta karyolası alacaklar için önerilecek hususların başında, şık tasarımların tercih edilmesi gelir. Hastalığın iyileşme seyrini olumlu yönde etkileyecek faktörlerin başında, manevi huzur gelmektedir. Hastanın mutlu olacağı kişisel eşyalar, ruhsal açıdan rahatlamalarına sebep olacaktır. Mutlu olan, manevi açıdan rahatlayan hastaların, iyileşme süreçleri oldukça kısa olacaktır. Bu nedenle, hastanın zamanlarının büyük bir bölümünü geçirecekleri yatakları önem taşır. Hasta yataklarındaki karyola tasarımlarında farklı ve şık tasarımların tercih edilmesi önerilir. Hasta karyolalarında birbirinden şık tasarımların sunulduğu firmamızda, herkese uygun bir model bulunur. Ahşap görünümlü olanları, oldukça güzel ve sıcak tasarımlardır. Hastanın kendini evinde hissettireceği modellerdir. Bu nedenle, firmamızın tasarımlarının incelenmesi önerilir.

Havalı Hasta Yataklarının Sağlık Açısından Önemi

Havalı hasta yatağı, özellikle yaşlı hastalar için önerilen yatak türleridir. Havalı hasta yataklarında, içlerinden geçen hava kanalları, hastanın kan akışını hızlandıracaktır. Bu durum, cilt yaralarının açılmasını önleyecektir. Yaşlı hastaların incelen cilt yapıları, uzun süreli yatışlarda yaraların açılmasına neden olacaktır. Bunun önüne geçmenin en doğru yolu, havalı hasta yatağı seçmektir. Havalı hasta yataklarında, en kaliteli tasarımları firmamız sunmaktadır. Hareket rahatlığı sağlayan bu yataklara, aynı zamanda serum gibi aparatlar da takılabilecektir. Felçli olan hastalar ile uzun süre yatacak olan hastalar için de bu türlü yatakların kullanılması önerilmektedir.

Hasta Yataklarında Ekonomik ve Kaliteli Modeller

Hasta yatağı fiyatı, yatak alacak olan kişiler için önem taşıyan konuların başında gelir. Hasta yataklarından beklenen kalite ve konforun yanı sıra, uygun fiyatlı olanları da tercih sebebidir. Firmamız tasarımı olan ekonomik modeller, bu türlü yataklara verilecek en güzel örnekler içerisindedir. Tasarımı şık olan modeller, aynı zamanda son derece de ekonomik modellerdir. Kiralanan hasta yatakları da yatak satın almaya nazaran tercih edilecek ekonomik seçenekler arasındadır. Bu sayede, kaliteli yatakları en uygun fiyatlarla istifade yoluna gidilebilir. Hasta yataklarındaki kalite ve uygun fiyat politikası ile firmamız tercih edilmektedir.

Hasta Yataklarında Zengin İçerikler

Hasta yataklarında zengin içerikler sunan firmaların başında, kuruluşumuz gelmektedir. Hasta yataklarında iki, üç ve dört motorlu modeller bulunur. Pilli ve elektrikli çalışan bu modeller, hastanın yattığı yerden kumanda etmesi için tasarlanmıştır. Yan korkuluklarda güvenlik bantları bulunur. Tekerleklerde otomatik kilitlenme özelliği bulunur. Tekerleklerde, tam tur dönme özelliği bulunmaktadır. Paslanmayan malzeme kullanımı, hasta yataklarının uzun süreler kullanılmasına olanak tanır. Yatan hastaların serum ve lazımlık gibi ihtiyaçları için de uygun düzenekler hazırlanabilir. Hasta yataklarının en önemli özelliği, yatan hastaya sunduğu rahatlık ve konfordur. Elektrik kesintilerinin çok olduğu bölgeler için pilli çalışan modeller, tercih edilebilir. Firmamız hasta yatak tasarımları hem kullanışlı hem de son derece kalitelidir.

Hasta Yatağı Alırken Kurumsal Firmaların Tercihi

Hasta yatağı alırken, kurumsal firmaları tercih etmek önem taşır. Hasta yataklarında, satış ve kiralık modellerin bulunduğu firmamızda, müşteri memnuniyeti oldukça önem taşır. Müşteriyi memnun edecek yatak tasarımları, satış sonrası servis hizmeti sunulur. Hasta yataklarının kurulumu, hastanın bulunduğu yerde yapılır. Güvenilir ve kaliteli tasarımlarımız ile firmamızdan hizmet alınması önerilir.


Yorumlar - Yorum Yaz