Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatakları İle Konforu Yakalamak

Hasta yatakları yatağa bağımlı kişilerin daha rahat ve konforlu olarak yaşamlarını devam ettirmeleri için gerekli tüm olanakları sağlamalıdır. Uzun süreler yatağa bağımlı olarak yaşadıkları için diledikleri konforu Hasta Yatağı olarak kullandıkları yataklarda bulmalıdırlar. Hasta yatakları hastalıkları süresince kişilere hastalıklarını en konforlu ve en rahat şekilde atlatılması için bir gereksinim haline gelmiştir. Günümüzde çeşitli teknolojiler kullanılarak geliştirilen yataklar hastalarımız için özenle hazırlanıp zahmetsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar hastalar açısından konforu daha da arttırıp rahatlık sağlamaktadır. Öncelikle hastanın yatağa bağımlı olma süresi ve hastalığın türü kullanılacak ekipmanlar açısından önemlidir. Örneğin serum takma aparatı lazımdık takma aparatı gibi malzemeler ek olarak olması gereklidir.

Hasta yatakları kullanılırken yapılmış olduğu malzemelerin paslanmaz ses yapmaz yapıda olması ilk etapta çok önemlidir. Bu malzemelerden üretilen yataklarımız doğal olarak konforu ve rahatı daha çok sağlamaktadır. Öncelin hasta rahatı olmakla birlikte yanında bulunan refakatçinin de rahat koşullarda hastaya bakmasını sağlamaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama

Bazı hastaların bütçelerini ve yatağa bağımlı kalma sürelerini de düşünerek Hasta Yatağı Kiralama hizmeti de vermekte ve kiralama konusunda oldukça talep görmekteyiz. Satış yaparken sunulan tüm hizmetler kiralama olurken de aynı özenle devam etmektedir. Teslim süresinde yatağın geliş halinde ya da güler yüzümüzde hiçbir eksiklik görülmemektedir. Bu nedenle tercih edilmemiz göz ardı edilmez. Fiyat anlamında tercih olarak 350 tl den başlayıp 6500 tl ye kadar fiyatlandırma söz konusudur.

Hasta Yataklarında Tercih Edilen Modeller

Hasta olan kişiler yatak bağımlı yaşadıkları için hem maddi hem de manevi olarak kötü hissettikleri için her türlü konforu ve rahatı sağlamak gereklidir. Hastalığın türü ve yatağa bağımlı kalma süresi ile ilgili ihtiyaç belirlemek önemlidir. Genel anlamda kabul gören ve çok talep gören çeşit ahşap tasarımlardır. Diğer yataklarımız gibi ahşap olanlarda işçilik anlamında görünüş anlamında zarif şık tasarımları ile hastalarımıza moral olarak bir nebze olsa da iyi gelmektedir

Her yatak tipinde ve modelinde hastalarımıza gereken fiyat kolaylığı da sağlanıp rahatlıkları ön plana alınmıştır. Hastalarımız kendi evinde kendi yatağında yatıyor hissi ile uyumaları onlar için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar değerli.

Yatak Seçiminde Önemli Detaylar

Hasta yataklarında yatak seçimi de çok önem taşımaktadır. Özellikle yatak seçiminde yaşlı hastalar ve çocuklar için Havalı Hasta Yatağı seçilmelidir. Diğer yataklardan ayıran en önemli özelliği havalı olması sayesinde sürekli bir hava akışı mevcut olup vücudumuzda yatmaktan doğabilecek hasarları en aza indirmeyi amaçlamaktadır. İçerisinde kullanılan özel süngerler sayesinde antibakteriyel özellik taşırlar. Hastaların uzun süre yatmaları neticesinde vücutlarında açılabilecek yaraların önüne geçmek için tercih edilme sebebidir. Fiyat anlamında da yerli ve ithal ürünler olarak tercihinize göre değişiklik göstermektedir. En önemli olan uygun fiyata kaliteli ve ihtiyaca yönelik olmasıdır.

Yeni Nesil Hasta Yatakları

Yeni nesil ve yeni teknoloji ile üretilen hasta yatakları son derece konforlu ve kişinin rahatlığını düşünmektedir. Hasta yataklarında otomatik ve iki, üç ve dört motor özelliği bulunmaktadır. Kişi hangi modeli kendine uygun bulursa tercih edebilecektir. Tüm hasta yataklarında Pozisyon Veren Havalı hasta yatağı yanında kumanda özellikleri mevcuttur. Oturma pozisyonlarına göre ayarlanması ile hastamız istediği rahatlık nasıl ise öyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hasta yataklarının yanlarında olan korkuluk ve kemerler emniyet açısından ideal tasarlanıp istenilen şekilde güvenle kullanılabilir.

Hasta Yataklarında Uygun Fiyatlar

Firma olarak hasta yatakları satış ve hizmette kusursuz olarak davranmaktayız. Yatak satışı sonrası ücretsiz kurulum ve anlatım kolaylığı ile size istediğiniz tüm kolaylıkları sağlamaktayız. Her zaman ve her saat ücretsiz teknik destek ulaştırıp kısa sürede teslim imkânı mevcuttur. Her bütçeye uygun fiyatlandırma sistemi kiralama olanakları ile 24 saat hizmetinizde bulunan firmamız önce sizin rahat etmeniz için çalışmaktadır. Satışı yapılan tüm ürünlerimiz 2 yıl servis 10 yıl yedek parça garantisi ile sizlere sunulup hizmette kaliteyi vermekteyiz. Anacımız halkımıza hastalıkları sürecinde kendilerinin rahat etmesini sağlayacak huzurlu bir güven ortamı oluştururken bütçelerini zarara uğratmadan istedikleri konforu sağlamak ve güven kazanmaktır. Hastanızın yatağı konforlu olmalı ve hastalık sürecinde yediği içtiği gıdalara da çok dikkat edilmelidir. Sağlıklı ve temiz bir su için su arıtma cihazı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz