Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Tıpta Gelişmiş Yatak Teknolojisi

Tıpta Gelişmiş Yatak Teknolojisi

Tıp denildiğinde insan aklına; özellikleri ve renkleri birbirinden farklı ilaçlar, uzun ve değişik nitelikteki tedaviler ve iyileşme adına belirli sürelerde katlanılması gereken istirahat dönemi gelmektedir. Geçmişten günümüze bu süreç, pek çok özelliğiyle benzer durumlar yaşanmasına neden olsa da, artık modern bilimin ve onun avantajlarından olan tıp teknolojisinin gelişimi insanlara, geçmişle mukayese edilemez avantajlar sağlamaktadır. Yeni bulunan ve etkisi kanıtlanmış ilaçlar, sıra dışı tedavi teknikleri ve insan vücudunu taramada ve tedavi etmede inanılmaz etkili tıbbi cihazlar, pek çok hastalığa çare olmakta veya olumsuz yönlerini azaltmaktadır. Hasta yatağı, günümüz tıp teknolojisinin imkanlarına en güzel örnek durumundadır.

Model Seçenekleri Nelerdir?

Firmamız, hasta yatakları konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olup, ürün tasarımı konusunda da yoğun ar-ge çalışmaları yürütmektedir. Bu sayede, farklı hastalıklar veya sakatlıklar için özel ve etkili çözümler sunulmaktadır. Örneğin, havalı hasta yatağı modelimiz, felçli veya benzer sağlık problemlerinde hareket imkanı olmayan hastalarımızın konforu için özel olarak geliştirilmiştir. Hava ile şişen yatak yüzeyi, hastanın vücut ağırlığının belirli bölgelerde yoğunlaşmasının önüne geçerek, yatak yaraları oluşumunu engellemeyi amaçlar.

Pozisyon veren havalı yatak modelimiz ise, adından anlaşılacağı üzere, sabit durumdaki hastalarımızın yatış pozisyonlarını otomatik bir şekilde belirli açılarla değiştirmeyi sağlamaktadır. Bu sayede hastalarımız, uzun süre aynı konumda hareketsiz bir şekilde yatmaktan ve bu durumun sonuçlarından korunmuş olmaktadır.

Uzun Ömürlü Yataklar

Hasta yatağı fiyatı ülkemizde her ekonomik kesimden insanın yararlanabileceği şekilde düzenlenmiş durumdadır. Bununla birlikte, yataklarımızın sağladığı faydalar, uzun vadede hastalarımızın hem ekonomik hem de sağlık açısından ne kadar doğru bir karar verdiklerinin ispatı olmaktadır.

Hasta yatağı kiralama hizmetimiz ise, yatak satın almak istemeyen kullanıcılarımız için sunulan bir hizmetimizdir. Bu sayede hasta yatağı satın almadan da, yatağın sağladığı avantajlardan faydalanılmış olunmaktadır. Satın alınacak yatak modellerimiz ile kiralama hizmeti sunduğumuz yatak modelleri arasında hiçbir fark olmayıp, aynı kalitede sunulmaktadır. Tüm yataklarımız, 2 yıllık garanti imkânı ile sunulmakta olup, sağlam yapılarıyla uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanım olanağına sahiptir.
Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz