Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yataklarının Günümüzdeki Yeri ve Önemi

Hasta Yataklarının Günümüzdeki Yeri ve Önemi

Hasta yatakları, çok uzun yıllardan beri kullanılan yatak tipleridir. Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, hasta yatağı çok daha modern, çok daha ortopedik bir hale gelmiştir. Teknolojinin tüm gücü kullanılarak tasarlanan ve üretilen bu yataklar, aynı zamanda hastanın iyileşme sürecini de hızlandırmaya yardımcı oluyor. Hastanın, rahatsızlığı nedeni ile uzun süre yatması gerektiği durumlarda kullanabileceği birbirinden farklı hasta karyolası bulunur. Hasta karyolası ve hasta yatağı sayesinde hasta kişi, kişisel ihtiyaçlarının bazılarını karşılayabilecek konuma gelir. Birbirinden farklı hasta yatağı modeli üretimi yapmakta olan firmamız, sizler için gerekli her türlü detayı düşünerek hareket ediyor. Yatan hastanın kendi isteği doğrultusunda yatağını istediği şekilde hareket ettirme özgürlüğü sağlanıyor.

Hasta Yatağı Modelleri Arasından En İyisini Seçin

Bazı rahatsızlıklar sebebi ile hastalar uzun bir süre boyunca yatmak zorunda kalırlar. Böyle durumlarda hastaların tedavilerine yardımcı olabilmek amacı ile firmamız, çeşitli modellerde hasta yatağı ve hasta karyolası üretimi yapıyor. Hasta yatakları sayesinde hastaların uzun bir süre boyunca yatması nedeni ile vücutlarında oluşabilecek rahatsızlıkların da önlenmesi sağlanmış oluyor. Hasta yatağı modelleri arasında 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu hasta karyolası ve havalı hasta yatağı modelleri bulunur. Bu modellerinde çok sayıda çeşidi bulunur.

Günümüzde En Çok Tercih Edilen Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesinin ardından her alanda olduğu gibi, hasta yatağı modellerinde de teknolojinin gücünden faydalanılıyor. Hasta yatağı üretimi yapan firmamız, hasta yatağı üretimi dışında, hastaların durumuna en uygun olan yatakların satışını yapıyor. Aynı zamanda hasta yatağı kiralama hizmetimiz sayesinde de birçok hasta yakınının bütçesine de bir fayda sağlanmış oluyor. Hasta yatağı satın alacak maddi gücü bulunmayan hasta yakınları için, hasta yatağı kiralama hizmetimiz çok daha ekonomik oluyor. Günümüzde hasta yatağı modelleri arasından en çok havalı hasta yatakları modeli tercih ediliyor.

Havalı Hasta Yatağı Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Havalı hasta yatağı tasarımının üç farklı çeşidi bulunur. Bunlar; boru tipi havalı yatak, baklava tipi havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak modelleridir. Bu üç yatak modeli arasında en fazla tercih edilen model, boru tipi havalı yataklardır. Havalı yataklar, elektrikli bir motor aracılığı ile şişirilir. Uzun süre yatan hastalar için en konforlu yatak modelidir. Havalı yatak modelleri felçli olan hasta ya da uzun süre yatmak zorunda kalan hastalar için üretilir. Uzun süre hareketsiz bir şekilde yatmak zorunda kalan hastaların vücudunun en çok baskı alan bölgelerinde yatak yarası adı verilen yaralar oluşur. Çok can yakıcı olan bu yaraların önlenmesi planlanarak üretilen hasta yatağı modeli havalı yatak modelidir. Bu yatakların baş kısmı ve ayak kısmı, hastanın kendi rahat edebileceği pozisyona göre ayarlanabilir. Özel kumandası sayesinde yatan hasta kendine en uygun pozisyonu ayarlayabilir.

Havalı Hasta Yatağı Modelinin Tercih Edilmesinin Sebebi Nedir?

Havalı hasta yatağı öncelikle, hastaların konforuna en uygun yatak modeli olduğu için tercih edilir. Bunun yanında diğer yataklara göre daha ekonomik ve ergonomiktir. Boru tipi hasta yatağı herhangi bir yerinden hasar aldığı takdirde, yatağın bütününü değiştirmek yerine sadece hasar alan kısmı değiştirebilme özelliği bulunur. Terlemeyi önler. Vücutta oluşabilecek yatak yaralarını önler. Aynı zamanda temizliği de oldukça pratiktir. Tüm bu özellikleri nedeni ile boru tipi havalı yatak, hasta yatağı satın alınırken en çok tercih edilen modellerin başında yer alır.

Hasta Yatağı Fiyatları Hakkında Bilgiler

Felçli bir hastası veya uzun bir süre yatarak tedavi olması gereken bir hastası olan hasta yakınlarının, evlerine hasta yatağı satın alması gereklidir. Çünkü hasta yatakları hastanın konforu dışında tedavi amaçlı da kullanılır. Bu sebeple hastaların ve hasta yakınlarının en çok merak ettiği konulardan biri de hasta yatağı fiyatları olmaktadır. Hasta yatakları sanıldığı kadar yüksek maliyetli değildir. Aksine çok uygun fiyatlar ile satılır. Hasta yatağı satın alamayacak durumda olan hasta yakınları için kiralama sistemi de oldukça önemli bir kolaylık olmaktadır. Firmamız üzerinden bizler ile iletişime geçerek dilediğiniz yatak modelini satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz. Sitemize paylaşımları ile destek veren Çankaya Manavı çalışanlarına teşekkür 

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz