Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Son Teknoloji Ürünü Hastane Yatakları

Tedavi Ve Bakımda Teknoloji

Sağlıklı olmak ve sağlığı korumak, modern dünyanın insanlığa en büyük tavsiyesi ve tekliflerinden biridir. Bunun için sağlık hizmetlerinde pek çok seçenek sunulmaktadır. Günümüz modern sağlık hizmetlerinin olmazsa olmazı, kaliteli ve etkili çözümler sunulmasıdır. Bunun için uygulanacak tedavinin niteliği kadar, tedavide kullanılacak ekipmanların kalitesi de son derece önemlidir. Hiç kuşkusuz hasta yatağı modern sağlık hizmetlerinin ana ekipmanlarından bir tanesidir.

Hasta Yatağı Kullanımı

Hastane yatakları çok eski zamanlardan bu yana tedavilerin olmazsa olmazı halindedir. Hastalıkların tedavisinde ve düzenli sağlık bakımlarında istirahatın ve konforun önemi tartışılmazdır. Bu nedenle hastanın iyileşme süreci boyunca rahat ettirilmesi amaçlanmış ve bu konuda titizlik gösterilmiştir. Ancak geleneksel yataklar ve bakım teknikleri, modern zamanların bilimsel gelişmeleriyle terk edilmeye başlanmıştır. Özellikle tıp teknolojisindeki inanılmaz yenilikler, hasta tedavi ve bakımında kaliteyi ve etkinliği arttırmış durumdadır. Uzun yıllar boyunca hasta yatağı konusunda çalışmalar yapan ve sunduğu ürünler ile bu konudaki uzmanlığını kanıtlayan firmamız, hastalarımıza ve yakınlarına en etkili çözümleri sunmaktadır. Yataklarımız; manüel hareket ettirilebilen, elektrik motorlu, ev tipi ahşap kenarlıklı ve çeşitli aparatlarla kullanılabilen pek çok modellerdedir. Modellerimiz, farklı sağlık sorunlarına farklı çözümler sunabilme mantığıyla çeşitlendirilmiş durumdadır.

Ekonomik Avantajları Nedir?

Hasta yatağı fiyatları müşterilerimizin bütçeleri göz önünde bulundurularak avantajlı seçeneklerle sunulmaktadır. Ayrıca hasta yatağı satışımızın yanında kiralama hizmeti de sunmakta olup, hem satış hem de kiralama hizmetimizde ikinci el yatak kesinlikle sunulmamaktadır. Müşterilerimiz, kiraladıkları veya satın aldıkları hasta yatağını, fabrika çıkış haliyle birinci elden teslim almaktadırlar. Elektrik motorlu hasta yataklarımızda, kumanda vasıtasıyla otomatik hareket ettirilebilen özel bir sistem bulunmakta olup, bu haliyle hastalarımızın konforlu bir şekilde hareket ettirilebilmesine olanak tanımaktadır. Yataklarımızın belirli kısımları yükseltilip alçaltılabilir ve hatta istenildiği takdirde hastayı oturur pozisyona getirecek şekilde dik hale de gelebilmektedir. Bu yönleriyle oldukça ergonomik olan yataklarımız, mikrop üremesini engelleyen anti bakteriyel özellikleriyle de hastalarımızın hijyenine katkı sağlamaktadır. Gerek satışta, gerekse kiralama hizmetlerimizde gereken bilgi ve teknik desteğimizle müşterilerimizin yanında olup, gereken hizmeti sunmaktayız.

Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz