Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Konforlu Hasta Yatakları

Konforlu Hasta Yatakları

Uzun bir süre hasta yatmak herkes için çok zor bir durumdur. Eğer yakınlarınızdan biri yatağa bağlı olarak bir süre tedavi görmek zorunda kalırsa onun için özel bir hasta yatağı satın almalı ya da kiralamalısınız. Evdeki yataklar tedavi süresince size yardımcı olmaz. Hasta yatağı olarak adlandırılan özel olarak tasarlanmış yataklar otomatik bir sistemle baş tarafı ya da ayak tarafı hareket ettirilebilen özel yataklardır. Hastaların rahat ve konforlu hissetmesi için özel olarak düzenlenirler. Hastalar hareket etmekte zorlanacağı için bu konularda hastaların özel durumuna göre üretilirler. Bu durum aynı zamanda hasta bakıcılarına da yardımcı olur. Uzun bir süre yatmak zorunda kalan bir hasta için hasta karyolası satın almak ya da kiralamak isterseniz bu konuda deneyimli olan firmamıza başvurabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatakları motorlu ve otomatik bir sistemle birlikte üretilir. Asansörlü olan hasta yatakları da vardır. Bunlar çok ağır olan hastalar için özel olarak üretilen ve otomatik olarak yükseltilebilen yataklardır. İşlevsel ve otomatik olan bu yataklar hastaların her türlü hareketini düşünerek düzenlenmiştir. Bazıları dekoratif olarak da özel olarak işlenmiş ve ahşapla kaplanmıştır. Bu tür yatakları satın almak yüksek maliyetli olabilir. Bu yüzden hasta yatağı kiralama seçeneği de tercih edilebilir. Firmamız hemen hemen bütün modellerde yatak üretir. Bize her türlü hasta yatağı satın alma ve kiralama konusunda başvurabilirsiniz.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatakları genel olarak motorlu ve otomatik olarak üretilir. Motor sayısı iki, üç ya da dört olabilir. Hasta yatağı fiyatı da bu özelliklere göre belirlenir. İki motorlu hasta yataklarımızın baş ve ayak kısımları kolay bir şekilde hareket ettirilebilir. En çok tercih edilen yataklarımız bu modeldedir. Bu modelin ahşap kaplamalı çeşidi de vardır. 3 ve 4 motorlu hasta yataklarımız ise çok daha yüksek ağırlıktaki hastalarımızı taşıyabilir. Bu hastaların rahat bir şekilde yükseltilip indirilmesi için asansörlü olanları da vardır. Bütün motorlu yataklarımızın dekoratif olarak daha özel olarak tasarlanmış modelleri de bulunur. Ayrıca bütün yataklarımız özel olarak anti bakteriyel ve kir tutmayan bir malzemeyle kaplanır. Böylece temizlenmeleri de çok kolaydır. Ayrıca herhangi bir bakıma ihtiyaçları yoktur.

Korkuluklu Hasta Yatakları

Hastaların güvenliği için hasta yataklarına korkuluk da eklenmiştir. Bizim hasta yataklarımız kolayca indirilip kaldırılabilen korkuluklara sahiptir. Ayrıca korkuluklar da kolay bir şekilde temizlenmesi için özel olarak üretilmiştir. Kir ve bakteri barındırmayan özelliklere sahiptir. Bütün yataklarımız rahat hareket ettirilebilen bir tekerlek sistemine sahiptir. Hem kullanımları hem de temizlenmeleri oldukça rahattır.

Havalı Hasta Yatakları

Yatan hastalar için en zor durumlardan biri de özellikle sırt ve basenlerde oluşan yaralardır. Hastaların en çok şikâyet ettiği konu da budur. Havalı hasta yatağı özellikle bu sorun için üretilmiştir. Ayrıca hastanın aşırı sıcaklarda terlemesini de önler. Bu sistem kolay kullanımlı ve güvenlidir. Ara sıra hastanın sırtına hava üfler. Acil bir durumda havalı yatağınızın havasını kolay bir şekilde döndürebilirsiniz. Basınç düzeyi hastanın sırt bölgesine göre ayarlanabilir. Havalı yataklarımız özel olarak üretilmiş ve hastanın konforu için bütün ayrıntılara dikkat edilmiştir.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Eğer hasta yatağı için bize başvurursanız öncelikle hastanızla ilgili ayrıntıları öğrenip ona göre bir model konusunda öneride bulunabiliriz. Hastanızın en rahat edeceği modele karar verdikten sonra satın alma ya da kiralama konusunda karar verirseniz. Bu konudaki fiyatlarımız piyasadaki en uygun fiyatlardır. Amacımız bize başvuran herkese en iyi hizmet kalitesi ile yardımcı olmaktır. Zamanlama konusunda da hassas davranırız ve hiçbir şekilde mağdur olmamanız için özel bir çaba gösteririz. 

Zor Zamanlarda En İyi Yardımcınız 

Yatalak hasta olmak ya da bu durumda bir hastaya bakmak çok zahmetli bir iştir. Böyle bir süreci en iyi şekilde atlatabilmek için size yardımcı olmaya hazırız. Yataklarımız garantili ve gerekli donanımlara sahip olarak üretilmiştir. Hem  karyolalar hem de süngerli kısım ve havalı kısım ve bütün diğer hasta malzemeleri için bize başvurabilirsiniz. Firmamız en yüksek kaliteli bu ürünleri size en iyi şartlarda sağlar ve yardımcı olur. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Konforlu Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz