Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

En Rahat Ve İşlevsel Hasta Yatakları

En Rahat Ve İşlevsel Hasta Yatakları

Uzun süre evde hasta bakmak hem hasta için hem de ona bakmakla yükümlü olanlar için çok zahmetli ve zor bir süreçtir. Böyle durumlarda evde bulunan en rahat yatağı hastaya ayırmanız işe yaramaz. Mutlaka hastalar için özel olarak tasarlanmış yataklardan yardım almanız gereklidir. Baş kısmı ve ayak kısmı hareket edebilen ve hastanızın rahat etmesi için özel olarak üretilen bu yataklardan satın almak için bize başvurabilirsiniz. Hasta yatağı olarak adlandırılan ve hasta bakıcılarının hastaya daha rahat müdahale edebilmesi için de geliştirilmiş olan bu yataklardan satın almak zor gelirse kiralayabilirsiniz. Firmamız hem satın alma hem de kiralama konusunda size yardımcı olmak için hazırdır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta karyolası belirli özelliklerine göre farklı çeşitlere ayrılır. Bir hasta karyolası bir kaç tane motorla çalışan elektrikle çalışan bir mekanizmaya sahip olabilir. Bunun yanında ahşapla kaplı ve estetik olarak daha güzel görünen hasta yatakları da mevcuttur. Siz hastanızın durumuna ve yatağa ne kadar süreliğine ihtiyacınız olduğuna göre belirli bir süre için hasta yatağı kiralama yoluna başvurabilirsiniz. Firmamız istediğiniz süre boyunca size uygun olan yatak konusunda yardımcı olur. Zamanlama ve hizmet kalitesine özen gösteren firmamız bu zorlu süreçte size yardımcı olmak için hazırdır.

Nasıl Bir Hasta Yatağına İhtiyacınız Var?

Hasta yatakları kendi içinde 2, 3 ve de 4 motorlu olarak gruplara ayrılır. Genel olarak çok kötü durumda olmayan ve de çok ağır olmayan hastalarımız için iki motorlu bir modelimiz önerilir. En çok satan ve tercih edilen modellerden olan bu yatağı ister satın alabilir, isterseniz de kiralayabilirsiniz. Aynı modelin ahşap kaplamalı olan modelini de firmamızda bulabilirsiniz. 3 veya 4 motorlu hasta yatakları ise daha zor hareket eden ve çok daha ağır olan, obez hastalar için daha uygundur. Evde yoğun bakım süreci olacaksa bu tür modellerden almanızı ya da kiralamanızı öneririz. Bu modellerin de aynı şekilde ahşap kaplamalı çeşitleri de vardır. Eğer hastanız yatağı çok daha uzun bir süre kullanacaksa ve siz de dekoratif olmasını tercih ederseniz bu modellerimize de bakabilirsiniz.

Hasta Yatağı Temizliği

Firmamızın yatakları arasında hemen her modelin korkuluklu olan çeşitleri de vardır. Korkuluklu yataklar ve genel olarak yatak temizliği de hastaya bakanlar için ayrıca zahmetli bir meseledir. Bu yüzden firmamız temizlemesi kolay olan yataklar üretmeye ve korkulukları da bakteri barındırmayan malzemelerden üretmeye özen gösterir. Bize başvurduğunuz takdirde temizlemesi oldukça kolay ve bakıma da ihtiyaç duymayan yatakları bulabilirsiniz.
İşlevsel Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yatağı

Hastaların ve hasta bakıcılarının en çok zorlandığı konulardan birisi de hastaların vücudunda oluşan yara ve zedelenmelerdir. Uzun bir süre benzer bir pozisyonda yatmaktan kaynaklanan ve yatağın hastaya olan baskısı sonucu oluşan bu yaralar hastaları çok rahatsız eder. Bunları çözmek için geliştirilen modellere ise havalı hasta yatağı adı verilir. Bu yataklarda döşek altına yerleştirilecek olan bir sistem eklenir. Bu sistem belirli zamanlarda yatağa hava üfler. Bu sayede yatağın hastaya uyguladığı basınç azalır ve daha az yaralanma oluşur. Havalı hasta yatakları sayesinde hastaların bedenleri daha az yaralanır ve zedelenir. Bu da hastanın konforunu ve rahatlığını arttıran işlevsel bir özelliktir.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Hasta yatağı fiyatı konusunda firmamız piyasadaki en uygun fiyatları sunar. Bu alanda kendisini geliştirme ve kaliteli hizmet verme konusunda iddialı olan firmamız müşteri memnuniyetini ilk sırada tutar. Kaliteli bir hizmet vermek ve müşterilerine en iyisini sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hasta yatakları konusunda en iyi üretimi yapma konusunda iddialıyız. Hem hastanın hem de sizin rahat etmeniz için gerekli olan koşulları sağlamak için çalışan uzman bir kadromuz bulunuyor.

Her türlü hasta yatağı ve diğer hasta malzemeleri konusunda bizi arayabilirsiniz. Çalışanlarımız size çok kısa bir süre içerisinde dönüş yapar, hem satın alma ve hem de kiralama konusunda yardımcı olur. Bu zorlu süreçte hasta yatağı konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti almak için bize başvurabilirsiniz. Hastalarınıza en iyi şekilde bakabilmeniz ve onların en konforlu şekilde tedavi edilmeleri konusunda özel olarak tasarlanmış yataklarımız konusundaki her türlü soru için her zaman bize ulaşabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz