Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Kiralama İzmir

Hasta Yatağı Kiralama İzmir

Kısa süreli yatak ihtiyacı olan hastalar için belirli firmalar tarafından temin edilebilir hasta yatakları mevcuttur. Ameliyat sonrası iyileşme süresinde, kol veya bacak kırıkları gibi uzun süre hareket kısıtlılığı gibi durumlarda, tıbbı müdahale sonrası istirahat sürecinde tercih edilebilir. Firmalar belirli ücretler karşılığında ihtiyacınız doğrultusunda sizlere en uygun yatağı önererek ve evinize gelip kurulumunu yaparak hizmet almanıza yardımcı oluyorlar. Hasta yatakları hastaların bakımını üstlenmiş bakıcılar için vazgeçilmez yardımcıdır. Hastaların iyileşme sürecinde hastalığın gidişatını hasta psikolojisi de büyük ölçüde etkileyerek iyileşme sürecinde farklılık oluşturuyor. İyileşme sürecinde hastanın daha konforlu bir yatakta tedavi görmesi iyileşme sürecine yardımcı olacaktır.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları ve Hijyen

Hasta yatağı kiralama konusunda İzmir başta olmak üzere tüm illere hizmet vermek için kurulmuş firmalar mevcuttur. Hasta yatağı kiralayacaksanız firmanın temsilcisinden her konu da bilgi alabiliyorsunuz. Hasta yatak fiyatları kiralanırken en çok tedirgin olunan konulardan birisi de hijyenik olup olmamasıdır. Mikrop ve bakteri tutmayan temizliği kolay olan bu yataklar sağlık açısından bir tehdit değildir. Hasta yatağı kiralarken satın oluyormuş gibi işlemler yapılıyor. Hasta yatağı kiraya veren firma müşteri ile sözleşme imzalıyor. Sözleşme imzalandıktan sonra adres bilgileri alınarak hasta yatağı belirlenen adrese kurulumu yapılarak teslim ediliyor. Sözleşme süreci bittikten sonra da yine firma çalışanları tarafından adresten teslim alınıyor.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağını İzmir de bir hasta yatağı kiralama firmasından temin etmeniz durumunda hastanın tedavi sürecinde kullanılan serum askısı, yatak alezi hasta yatağı kiralama ücretinin içerisine dâhildir. Adrese teslim ve kurulum içinde herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Yani sadece hasta yatağı kiralama ücretini ödüyorsunuz ekstra ücretlere tabi tutulmuyorsunuz. Hasta yatağı kiralama ücretleri için aylık olarak işlem yapılmaktadır. Hasta yatağı kiralama İzmir de kiralama yapılan gün adresinize teslim ediliyor. Hasta yatağını kiralarken göz ardı edilmemesi gereken durum doğru ürünü tercih etmektir. Hastanıza uygun ürünü hastanızın hastalığını tedavi sürecini, rahatlığını göz önüne alarak en konforlu ürünü tercih etmenizde fayda vardır. Bu konuda firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor.

Hasta Yatağı Kiralama İzmir


Yorumlar - Yorum Yaz