Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatağı sadece günlük bakımlar için değil uzun süreli hasta bakımları için de oldukça idealdir. İleri düzeyde bakıma ihtiyaç duyan hastalarda, yoğun bakım sürecine olumlu katkılar sağlayarak iyileşme sürecine destek olur. Hasta yatağı kiralama hasta bakım yatağı satın alma hizmetleri iyileşme sürecine destek olabilmek için yaygın olarak bulunur.

Hasta Yataklarının Genel Özellikleri

Hasta bakıcıların işlerini kolaylaştıran elektrikli yataklar, hastanın güvenli bir şekilde bakımının yapılmasına destek olur. Hastanın güvenli bir şekilde duruşunu garantiler. Dik oturmasını sağlaması birçok bakımdan hem hastaya hem de bakıcıya kolaylık sağlar. 4 motorlu olarak üretilen hasta yatakları geniş fonksiyonlu olarak hasta bakım hizmeti sunar. Yoğun hasta bakımlarında bu ürünün tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Hareketli hasta yatağı, havalı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, pozisyon sağlayan çok amaçlı yatak ve havalı hasta yatağı gibi birçok modelde hizmet sunan bu sektör, hastaları ve hasta bakıcıları büyük oranda zahmetten kurtarmaktadır.

Hayatı Kolaylaştıran Bakım Yatakları

Özel bakıma ihtiyaç duyan, yatakta bakıma uzun süre muhtaç, felçli ya da bilinci kapalı hastaların tedavisinde olumlu katkı sağlar. Hasta kişilerin yeniden sağlıklı günlerine kavuşması için her türlü fonksiyona sahip olarak üretilirler. Hasta kişilerin bu dönemde psikolojik yıpranmalarını engellemek için rahat etmelerini sağlamak oldukça önemlidir.

Hareket kısıtlılığı ortadan kalkan, bağımsız olarak kendini hareket ettirebilen hastanın da morali yüksek olur. Bu durumda hasta, olumlu yönde iyileşmek için güdülenir. Hareketsiz duran hastalar için durum daha da zordur. Sürekli hareketsiz kalan hastada özellikle ciddi yaralar gözükür. Bu sebeple yatalak hastaların düzenli olarak pozisyonlarının değiştirilmesi gerekir. Mekanik çalışma prensibine bağlı bu hasta yatakları ile hastada gelişebilecek olumsuz durumların önüne geçilmiş olur.

Hasta Yatağı Fonksiyonları

Hasta karyolası kullanılış amacı başta olmak üzere sahip olduğu fonksiyonlara göre çeşitlilik gösterir. Mekanik ya da manuel yataklar ihtiyaç sahipleri için birer seçenektir. Manuel yataklar, hastaya ve hasta bakıcıya hareket özgürlüğü ve kolaylığı sağladığı için daha çok tercih edilir. Manuel yataklara göre daha kullanışlıdır. Yine havalı yataklar da sağladığı ventilasyon kapasitesine göre çeşitlere ayrılır. Bu yataklar pozisyon çeşitliği bakımından farklılık gösterir. Hasta yatağı fiyatı konusunda bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz