Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatakları Nasıl Kullanılmalı

Hasta Yatakları Nasıl Kullanılmalı

Evinizde yatalak bir kişi mevcut ise bakımı mutlaka kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. Yaşam kalitesinin ve konforunun artması için yatacağı yatağın da mutlaka kaliteli olması gerekir. Ayrıca ev içerisinde kullanım sağlanacağı için yatağın taşınabilir olması odalara daha rahat bir şekilde ulaşım imkanı verecektir. Kolay bir şekilde taşınabilen yatak modellerini tercih ederek sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Firmamız hasta yatakları üretimi konusunda çalışmalar yaparak sektörün ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor. Hasta yatakları alacağınız zaman mutlaka garantili ve kaliteli olan modeller arasından seçim yapmaya özen gösterin. Seçim yapılacak olan yatağın kumandalı olması da kullanımı daha pratik bir hale getirecektir.

Kullanımda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Seçtiğiniz hasta yatağını etkili bir şekilde kullanabilmek için tüm özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Özelliklerini öğrenerek daha iyi bir kullanım oluşturabilirsiniz. Satın alınan yataklar konusunda uzman personel kısa bir eğitim sunmaktadır. Bu sayede nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenerek uygulama yapabilirsiniz. Hasta yatakları kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buna uygun bir yatış pozisyonu oluşturabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları ise seçilecek olan modele göre değişkenlik gösterir. Firmamız ekonomik fiyat politikasını benimseyerek müşterilerine destek sunuyor.

Tedaviye Etki Eden Hasta Yatakları

Alınan hasta yatağının konforlu olması tedavi sürecine de pozitif bir etki sağlar. Bunun için kaliteli modeller arasından seçim yapmaya özen gösterin. Elektrikle çalışan modeller de elektrik kesintisi olduğu zaman pille çalışma imkanı size destek sağlar. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli bir hizmet sunan firmamız en iyi sonucu alabilmeniz için alt yapısını her geçen gün geliştirmektedir. Özel yataklar hastanın terlemesine karşı da oldukça etkilidir. Özel delikler sayesinde havalandırma pozitif bir şekilde yapılır. Buda verimin üst seviyede olmasına imkan tanıyacaktır. Korkulukların olması da hastanın düşmesini engelleyecektir. Güvenlik açısından da üst seviyede olan modeller arasından seçim yapabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Kullanımı pratik olması sayesinde hastanız rahat ve konforu bir arada bulacaktır. Tüm hasta yatağı modellerimizi online olarak inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz