Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Kullanmak Faydalı Mıdır

Hasta Yatağı Kullanmak Faydalı Mıdır?

İnsan vücudu tam olarak çözülememiş bir şifre gibidir. Farklı sistem ve organların bir araya gelerek oluşturduğu insan vücudu bazı sebepler ile hasar görebilir. Hasar gören uzuv ise fonksiyonlarını yerine getiremeyebilir. Örnek verilecek olursa düşerek yere düşen bir kişi bacak ya da kalçasını kırabilir ve hareket yeteneği kısıtlanır. Bazen de doğumsal sebepler ile kişi yürüme yeteneğine sahip olmayabilir. Ruhen, bedenen ve sosyal yönden tam bir bütünlük oluşturmayan kişilere hasta adı verilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ise hastalıkların tedavisini mümkün kılmıştır. Ancak kalıcı felç gibi durumlarda hastaya yürüme yeteneğini yeniden kazandırmak imkansızdır. Bu hastaların bakımını kolaylaştırmak ve var olan sağlığını korumak için günümüzde ev tipi fonksiyonel hasta yatakları tasarlanmıştır. Tasarlanan hasta yatakları hastaların ihtiyacına göre yeniden düzenlenmiş ve geliştirilmiştir. Hasta yatakları hastanın saç yıkama gibi öz bakımına da yardımcı olacak aparatlar ile zenginleştirilmiştir. Hastanın yatak içinde bakımını kolaylaştıran ve var olan tedavisini sürdürmek amacı ile tasarlanmış hasta yataklarını kullanmak hem hasta hem de hastaya bakım evren için çok faydalı olmaktadır.

Fonksiyonel Hasta Yatağı Kullanmanın Faydaları

Farklı özellik ve modellerle üretilen hasta yataklarının hasta üzerinde birçok olumlu etkisi vardır. Hasta yatağı pozisyon verme özelliğine sahiptir. Böylelikle hasta kendi bakımına katılmakta ve bu durum psikolojik iyileşmeye yardımcı olmaktadır. Kendini başkasına daha az bağımlı hisseden hasta mutlu olmakta ve psikolojik olarak rahatlamaktadır. Hastaya yatakları baş ucu, yatak ucunu kaldırıp indirme özelliğine sahiptir. Böylelikle hasta yatak içinde iken hastanın çarşafını değiştirmek daha kolay olmaktadır. Hastaya pozisyon vermek ise hastaya bakım veren kişinin sağlığını tehdit eden bir eylem olmamaktadır. Hastaya bakım veren kişi tek başına pozisyon vermeye çalışır iken bel fıtığı gibi sağlık sorunu yaşayabilmekte ve ruhsal olarak yıpranmaktadır. Fonksiyonel hasta yatağı kullanmak hasta bakıcının da var olan sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır. Hasta yatağının yanlarında ki korkuluklar hastanın yatak içinde düşmesine engel olmaktadır.

Hasta Yatağında Bulunması Gereken Özellikler

Hasta yatakları fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kullanılacak hasta yatağı tekerlekli olmalı ve bu tekerlekler kilitlenme özelliğine sahip olmalıdır. Aynı şekilde hastanın güvenliği için iki yanında da korkuluk bulunmalı ve bu korkuluklar sürekli ayakta olmalıdır. Hasta yatağı hem elektrik hem de pil ile çalışmalıdır. Böylelikle elektrik kesintisinde hasta bakım devam etmiş olur. Hasta yatağı satın alınabilir. Ancak kısa süreli bir kullanım için hasta yatağına ihtiyaç duyuyor iseniz firmamızın sunduğu hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz