Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Bakımı İçin Hasta Yatağı

Hasta Bakımını Kolaylaştıran Kurtarıcı Hasta Yatağı

İnsanlar yaşın ilerlemesi veya istenmeyen kazaların oluşması gibi çeşitli sebeplerle yatağa bağımlı bir hayat yaşamak zorunda kalabilir. Yatağa bağımlı bir hayat yaşama süreci geçici olabileceği gibi ömür boyu da olabilmektedir. Bilinci kapalı bir hastanın kaliteli bakım almasını sağlamak ve bakım veren kişinin daha az yorulmasına yardımcı olmak için fonksiyonel hasta yatağı ve karyolası kullanılabilir. Ayak kırılması, geçici felç gibi sebepler ile belli bir süre hasta yatağında tedavi görülmesi gerektiği zamanlarda ise hastanın daha hızlı iyileşmesi için kendi bakımına ortak olmasına müsaade edilmelidir. İnsan bedeni uzun süre basınca maruz kalırsa basınç gören bölgede yara açılımı ve sonucunu bakımı ve tedavisi zor ve pahalı olan basınç yarası görülür. Bu sorunla karşılaşmamak için hastanın vücudundaki basınç bölgelerindeki basıncı azaltacak havalı yatak kullanılmalıdır. Hasta karyolası pozisyon vermeye yardımcı olan ve elektrikle çalıştığı gibi pille de çalışan bir donanıma sahip olmalıdır. Daha iyi hasta bakımının verilmesi için fonksiyonel hasta yatakları kullanmanızı öneririz.

Hasta Yatağı Kullanmanın Faydaları

Hasta gün boyu hasta yatağı içinde zaman geçireceği için hastaya hitap eden ve özgürlük hissi veren bir hasta yatağı kullanılmalıdır. Hasta yatakları hastanın bakımını kolaylaştırır ve daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Hastaya bakım veren bireyin daha az yorulmasına ve sosyal ve fiziksel olarak istenmeyen engeller yaşamaması sağlanır. Hasta ruhen, bedenen ve sosyal yönden sıkıntılar yaşayıp kendini sosyal hayattan soyutlamış ve agresif tavırlar sergileme eğiliminde bulunabilir. Doğru hasta yatağı ve kişiye kendi bakımına katılma hakkının tanınması kişiye özgürlük hissi verir ve psikolojik rahatlama sağlar. İyileşme sürecini hızlandırır. Kaliteli bakım almasına yardımcı olur. Bası yarası gibi tedavisi zor olan bir hastalığın oluşmasına engel olur.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı fiyatları yatağın özelliklerine göre farklılık gösterir. Hasta yatağı satın almak ise bazen istenmeyen bütçe sarsıntılarına sebep olabilir. Hasta yatağı kısa bir süre kullanım için satın alınacak ise satın alınmaya alternatif olarak firmamız kiralama hizmetini sunmaktadır. Hasta yatağı kiralama daha ekonomik olmakta ve kullanım süresi dolduktan sonra evde yer kaplamaz. https://www.hastayataklari.co sitesinden hasta yatağı çeşitlerini inceleyebilir ve size hitap eden hasta yatağını bizimle iletişime geçerek kiralayabilirsiniz. İhtiyaç halinde kiralama süresini uzatabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz