Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Ahşap Hasta Karyolası Özellikleri

Ahşap Hasta Karyolası Özellikleri

Ahşap hasta yatakları genellikle evde bakılan hastalar için üretilmekte olup çok sayıda hasta yakını tarafından tercih edilmektedir. Bu tip yataklar hastanedeki yatakların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte hastanın sağlığının korunması ve sağlığına kavuşmasının sağlanması amacıyla özel olarak üretilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm yatakların garantisi bulunmakla birlikte ve evlere gidilerek teknik destekler kurulumu sağlanmaktadır.

Ahşap Hasta Karyolası Nasıl Temin Edilir?

Ahşap hasta karyolası üretimi firmamız tarafından itina ile yapılmakta olup temini de oldukça kolaydır. Firmamızı arayarak sipariş etmek mümkündür. Ayrıca mağazamıza gelerek ahşap hasta karyolası seçeneklerini yakından incelemek ve farklı seçenekleri de taramak mümkün olabilmektedir. Firmamız tüm illere sipariş desteği vermekte olup yetkin personel kadrosu ile gün içinde aranarak istenilen tüm bilgilerin alınması mümkündür. Bunun yanında firmamız sadece satış yapmamakta geçici durumlar için ahşap hasta karyolası kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Ahşap Hasta Karyolası

Ahşap hasta karyolası modellerimiz standart yatak boyutlarında olup yerden yüksekliği 40 santimetredir. Bu sayede hastanın kaldırılıp indirilmesinin kolaylığı hedeflenmiştir. Ayrıca ahşap hasta karyolası sadece sürekli yatan hastalar tarafından kullanılmamakta olup yürüyebilen hastalar tarafından da tercih edilmektedir. Bu nedenle ahşap hasta karyolası yüksekliği kısa tutularak hastanın rahatlığı hedeflenmektedir. Yatağın üzerinde bulunan hava delikleri hastanın terlemesini engellemek amacıyla yapılmıştır.

Sürekli yatan hastaların özel üretim yataklarda yatması gerekliliği terleme özelliği göstermeyecek yatak tasarlanmasını gerektirir. Ahşap hasta karyolası modelinin dört yanında serum asma aparatları bulunmakta olup hastanın hangi yönde yatarsa yatsın serumunun kolayca takılması hedeflenmektedir. Ayrıca yatağın hareket kabiliyeti olup hastanın rahatlığına göre kaldırıp indirme olanağı bulunmaktadır. Bu özelliğinin sadece elektrikle çalışmama özelliği bulunmakta olup pil ile de çalıştırmak mümkündür.

Ayrıca yatağı evdeki yataklara benzetilmesinin nedeni hastanın kendisini hasta gibi hissetmemesi açısından özellikle sağlanmıştır. Çünkü bu sayede hasta psikolojik rahatlama yaşamaktadır. Ayrıca hasta yatağı dışında normal bir ev yatağı olarak kullanılabilme olanağı da bulunur. Bu sayede hasta iyileştikten sonra da kullanılabilme olanağı sağlanabilmektedir. Tüm ahşap hasta karyolası modellerimiz özel üretim olup tamamen hastanın rahatlığı için tasarlanmıştır.

Ahşap Hasta Karyolası


Yorumlar - Yorum Yaz