Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Havalı Yatak Fiyatları

Havalı Yatak Fiyatları Nedir?

Günümüzde artık teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak yatalak hastalar için büyük bir öneme sahip olacak şekilde uygun fiyatlar altında satışları gerçekleştirilen havalı yatak fiyatları ile modelleri, farklı bütçeler dahilinde değişik kaliteler altında ve fonksiyonları içerisinde satın alma şansı elde edebilmektedir. Özellikle hastaların iyileşme süreci içerisinde vücudunun farklı noktalarında meydana gelecek birtakım yaraların bu dönemin daha ileri seviye atlamaması adına büyük bir öneme sahip olan ve herhangi bir yaranın oluşmaması için farklı özellikleriyle avantajları havalı yatak fiyatları eşliğinde çeşitleri oldukça uygun fiyatları kapsamında satın alınabilmektedir. Karyola üzerinde veya yerde sorunsuz bir şekilde kullanım şansı veren ve özel motor ile birlikte arzu edilen yüksekliklere çıkarılma şansı veren bu kaliteli yatak çeşitleri, her bir yere rahatça uyum sağlamakta ve sorunsuz bir şekilde kullanım fırsatını yanında getirmektedir.

Çok Uygun Fiyatlar İle Havalı Yataklar

Çok fazla yorulmadan ve hızlı bir şekilde özel motoru ile şişirilen özelliği sunulan havalı yatak fiyatları ile modelleri, bu sayede her yere rahatça taşınabilmekte ve götürülme şansı elde edilebilmektedir. Özellikle de hastaların farklı noktalarında meydana gelen baskı ile birlikte yemek ve yatak arasında oluşacak yaraların bu süreç içerisinde ortaya çıkması adına arada mesafe bırakmaktadır. Bu sayede kan dolaşımı hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve dokulara besin ile oksijen rahatça gitmektedir. Üstelik bu rahatlık sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda hastanın psikolojik açıdan da moral yapılmasına imkan tanımaktadır. Kalite yapısına göre ve çeşitlerine bağlı olarak havalı yatak fiyatları model açısından değişik fiyatlar kapsamında elde edilebilir.

Farklı Çeşitleri İle Değişik Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Pozisyon aldıran yatak çeşitleri ile birlikte baklava tipi veya boru tipi şeklindeki havalı yatak fiyatları kullanım durumlarına ve kalitesine göre fiyat olarak değişebilmektedir. Ancak genel anlamda günümüzde artık çok uygun fiyatları kapsamında en teknolojik havalı yatak fiyatları çeşitleri rahatlıkla satın alınabilir. Hastanın iyileşme süreci içerisinde bu dönemin rahatça geçirmesi için karyola veya yerlere konulan suretiyle farklı yüksekliklere çıkabilen genişliği ile birlikte bu yatak modelleri güven içerisinde değerlendirilebilir. Herkes hastası için bütçesi dahilinde satın alabilir.

Havalı Yatak Fiyatları


Yorumlar - Yorum Yaz