Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatakları Seçenekleri

Bir lüks ürün değil bir ihtiyaç malzemesi olan hasta yatakları İstanbul şehrinden alınabildiği gibi ülkemizin tüm bölgelerinin tüm bölgelerinden de kolaylıkla temin edilmektedir. Hastalarına evde bakmak durumunda kalan hasta yakınları için internet sitelerinde gezinmek hasta yatağı İstanbul bölgesi için gerekli olan fiyat incelemeleri ve karşılaştırmaları açısından son derece önemlidir. Bu ürünlerin tamamı ayarlanabilir seçenekleri ile hem hastalara hem de hasta yakınlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Bire bir hastane yataklarına benzese de onlardan daha üst düzey ve ayrıntılı avantajlara sahiptir. Her hasta yatağında markası ve türü ne olursa olsun 4 adet serum askısı bulunmaktadır. Bununla birlikte 15'er derecelik eğimli açılarla üste ya da aşağı kaldırma seçenekleri mevcuttur.

Günümüzde hasta yatakları seçenekleri iki ana başlıkta toplanabilir. Biri manuel olan ve çok sık tercih edilen, fiyatları da ona göre düşük olan yatak modelleridir. Genelde geçici süreliğine yatak ihtiyacı duyan hastalar için tercih edilir. Bir de motorlu modeller mevcuttur. Bunlar da kendi aralarında 2, 3 ve 4 motorlu olarak ayrılmaktadır. Motor sayısı arttıkça fonksiyonları ve garanti süreleri de artmaktadır.

Hasta Yatakları Seçerken Nelere Özen Göstermeli?

Kataloglara ve online satış seçeneklerine bakıldığında şehir ve marka ayrımları görülebilir. Buna göre hasta yatakları İstanbul aratmalarında bu şehre ait tüm yatakların modellerini ve fiyatlarını öğrenmek mümkün olmaktadır. Bu ürünleri tercih edenlerin en çok özen göstermesi gereken iki ana konu vardır. Bunlardan ilki hastanın geçici mi yoksa yatalak durumda mı olduğu tespit edilip ona göre bir yatak satın almaktır. İkincisi ise hiç kuşku yok ki fiyattır. Özel üretim olan bu hasta yataklarının fiyatları ortalamanın üstündedir. Fiyat karşılaştırmaları yaparak satın almak çok daha ihtiyaca yönelik olacaktır.

2 Motorlu Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
İki Motorlu Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı3 motorlu full abs hasta yatağı
4 motorlu hasta yatağıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Hasta Karyolası Yatakları (Şilte) Ve Havalı Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı Yatak

Yorumlar - Yorum Yaz