Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hastane Yatağı

Hastane Yatağı

Hastane ve evde bakıma muhtaç için hazırlanan ergonomik ve tedavi amaçlı kullanılan yataklara hasta yatağı denir. Hastane için hazırlanan manuel veya motorlu yataklara ise hastane yatağı denir. Tedavi sürecindeki hastaların evde veya hastanede kullandıkları karyola şeklindeki yataklar normal yataktan özellikleri bakımından çok farklıdır. Hastane ortamındaki hasta yatakları kullanan hastalara göre ihtiyaç hareketlerine bağlı ayarlanabilir ve genel olarak hastanın düşmesini engelleyen ve tamamen hastayı koruyan parçalara sahiptir. Kronik rahatsızlıklara sahip ve engelli hastalar için daha sağlıklı olan bu yataklar hastanın tedavi ve bakım sürecini kolaylaştırır

Evde Hastane Yatağı Kullanılır Mı?

Hareketli ve oldukça ergonomik olan bu hasta yatakları, hasta refahı için birçok hastanede kullanılmaktadır. Hastanelerde oldukça fazla tercih edilen hastane yatağı günümüzde, imkanı bulunan ve evde bakıma muhtaç olan hastalar için hasta yakınları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Üretilen hasta yatakları oldukça ergonomik olmasından dolayı evde de rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor. Birçok fonksiyonel özelliği bulunan bu yataklarda, yataktan kalkamayan hastalar için tuvalet ihtiyacını karşılamak içinde kolaylık sağlar. Tuvaletli hasta yatağı modellerinizde evde kullanabilmek mümkündür. Hastanın sağlık durumuna göre ekonomik ve kolay temizlenme özelliğinden dolayı evde bakım için hastane yatağı tercih edilir.

Hastane Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağını kolayca kontrol etmek için "kumandalı hasta yatakları" tercih edilir. Sağlık durumu iyi olmayan yatan hastanın fiziksel hareket etmeden kumanda yolu ile yatağı kontrol etmek mümkündür. Yatağa şekil vermek küçük bir kumanda sayesinde sağlanıyor. Hasta güvenliğini esas alan bu yataklar hastanın fiziksel bir zorlukla karşılaşmamasını sağlar. Yatağın altına yerleştirilen iki veya üç motora sahip kumanda kontrolü ile şekillendirilen yataklar "motorlu hasta yatakları" olarak adlandırılır. Oldukça fonksiyonel olan bu yataklar daha çok felçli hastalar için tercih edilir.

Hastane Yatağı


2 Motorlu Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
İki Motorlu Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı3 motorlu full abs hasta yatağı
4 motorlu hasta yatağıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz