Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hastane Yatağı

Hastane Yatağı

Hastane ve evde bakıma muhtaç için hazırlanan ergonomik ve tedavi amaçlı kullanılan yataklara hasta yatağı denir. Hastane için hazırlanan manuel veya motorlu yataklara ise hastane yatağı denir. Tedavi sürecindeki hastaların evde veya hastanede kullandıkları karyola şeklindeki yataklar normal yataktan özellikleri bakımından çok farklıdır. Hastane ortamındaki hasta yatakları kullanan hastalara göre ihtiyaç hareketlerine bağlı ayarlanabilir ve genel olarak hastanın düşmesini engelleyen ve tamamen hastayı koruyan parçalara sahiptir. Kronik rahatsızlıklara sahip ve engelli hastalar için daha sağlıklı olan bu yataklar hastanın tedavi ve bakım sürecini kolaylaştırır

Evde Hastane Yatağı Kullanılır Mı?

Hareketli ve oldukça ergonomik olan bu hasta yatakları, hasta refahı için birçok hastanede kullanılmaktadır. Hastanelerde oldukça fazla tercih edilen hastane yatağı günümüzde, imkanı bulunan ve evde bakıma muhtaç olan hastalar için hasta yakınları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Üretilen hasta yatakları oldukça ergonomik olmasından dolayı evde de rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor. Birçok fonksiyonel özelliği bulunan bu yataklarda, yataktan kalkamayan hastalar için tuvalet ihtiyacını karşılamak içinde kolaylık sağlar. Tuvaletli hasta yatağı modellerinizde evde kullanabilmek mümkündür. Hastanın sağlık durumuna göre ekonomik ve kolay temizlenme özelliğinden dolayı evde bakım için hastane yatağı tercih edilir.

Hastane Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağını kolayca kontrol etmek için "kumandalı hasta yatakları" tercih edilir. Sağlık durumu iyi olmayan yatan hastanın fiziksel hareket etmeden kumanda yolu ile yatağı kontrol etmek mümkündür. Yatağa şekil vermek küçük bir kumanda sayesinde sağlanıyor. Hasta güvenliğini esas alan bu yataklar hastanın fiziksel bir zorlukla karşılaşmamasını sağlar. Yatağın altına yerleştirilen iki veya üç motora sahip kumanda kontrolü ile şekillendirilen yataklar "motorlu hasta yatakları" olarak adlandırılır. Oldukça fonksiyonel olan bu yataklar daha çok felçli hastalar için tercih edilir.

Hastane Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz