Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolası Nasıl Olmalıdır

Hasta Karyolası (Hasta Yatakları) Nasıl Olmalıdır

Hasta için hijyenik bir ortamın sağlanmasının ne kadar önemli olduğunun anlatılması gerek yoktur. Hasta karyolasının modelinin anti bakteriyel özellikte olması hem hasta için hem de bakıcı için işleri kolaylaştırır. Bu nedenle kiralamadan önce bu hususa dikkat edilmesi gerekir. Karyolanın kolay bir şekilde kullanılması da önemlidir. Hasta ve hasta bakıcısı için fonksiyonel ve kolay kullanılabilirliğe dikkat edilmesi lazımdır.

Güvenlik tarafının da asla aksatılmaması gerekir. Tekerlekli hasta karyolası modelleri, hastanın farklı yerlere götürülebilmesi için işlevsellik sunar. Ancak bu sistemin sabitlenebilmesi için çapraz kilit sistemlerine ihtiyacı var. Aksi durumda hasta için güvenlik riskleri söz konusu olabilir. Korkulukların da bulunması gerekir. Yatış anında hastanın düşmemesi için korkuluklara ihtiyaç duyulur. Bu korkulukların tek bir hareketle indirilebilmesi de gerekir.

Hastanın bakımının kolay olması için karyola modellerinin çok farklı türleri bulunuyor. Hastanın sağlık durumu tuvalet ihtiyacı için yürümeye bile müsait olmayabilir. Böyle bir durumda lazımlıklı yatak karyola modellerini temin ederek, tuvalet ihtiyacının da aynı yerde karşılanması sağlanılabilir. Bu karyolalara özel olarak imal edilen yataklar ve şifteler ile konforlu bir bakım sağlanılabilir.

Hasta karyolasının hasta için farklı duruşları sunması oldukça önemlidir. Bu nedenle kiralanacak karyolanın baş ve ayak kısmının oynaması gerekir. Oturma, yatma ve ayakların yükseltilmesi gibi duruşlar hastanın yemek yeme, uyuma ve dinlenme gibi ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar.

Hasta yatağı kiralamaya yönelik geniş ürün yelpazemiz, iki tarafında da korkulukları olan tam elektrikli iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı ve havalı yatakları içerir. Firmamızın kiralık yatakları, hasta için konforlu ve lüks bir yatma deneyimi sağlamak için ve evde bakımlarda mükemmel özellikler taşır. Elektrikli hasta yatakları, hastalar yemek yerken, televizyon izlemek veya ayakta kalmaları gereken durumlarda, bu işlevleri kolaylaştıran yükseklik değişiklikleri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için  tamamen ayarlanabilir özelliktedir. 

Hasta karyolası yan korkulukları, yataktan düşme ihtimalini azaltarak ekstra bir güvenlik unsurudur. Yatağın tamamına ihtiyaç duymuyorsanız veya mevcut hasta yatağınıza ek bir ihtiyacınız varsa, mevcut yatağınızın üzerine koyacak şekilde tasarlanmış havalı yataklar da sunuyoruz. Bu havalı yataklar tamamen ayarlanabilir ve ekstra konfor için elektrikli yatağınızla birlikte hareket ettirilebilir.

Hasta karyolası kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı tabi ki kiralanan yatağın temiz olup olmamasıdır. Belli aralıklarla farklı farklı hastalara kiralanmış olan bu yatakların temizliğinin nasıl ve ne kadar sık yapıldığı mutlaka bilinmelidir. Biz firma olarak, kiraladığımız her hasta yatağını kira süresi bitiminde yüksek kalitede hijyen malzemeleri ile temizliyoruz. Bu sayede hasta yatağı üzerinde oluşması muhtemel her türlü miktop ve bakteriyi yok ediyoruz. Hasta yatağı kiralama işlemi oldukça basit bir süreç olup, bir kiralık hasta karyolası edinmek için sadece firmamızı aramanız veya mail yoluyla iletişim ve konum bilgilerinizi bize iletmeniz yeterlidir. 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerin de aralarında bulunduğu bir çok ilimize, uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli elektrikli hasta karyolası envanterimiz ile, sizin için hep buradayız.

Firmamızda verilen hasta yatağı kiralama hizmeti sadece İstanbul ili ve ilçeleri için olmayıp, tüm Türkiye illerinde bulunan bayilerimiz aracılığıyla Türkiye'nin her bölgesine ulaştırılmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
İki Motorlu Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı3 motorlu full abs hasta yatağı
4 motorlu hasta yatağıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz