Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Nasıl Satın Alınır

Hasta Yatağı Nasıl Satın Alınır?

Hastanızın kullanımına uygun her türlü hasta yatağı kiralama ve satın alma işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları nedir? gibi aklınıza takılan her türlü sorunuz için müşteri temsilciliğimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eskisinden farklı olarak hasta yatakları da günümüz teknolojisine ayak uydurmuş ve birçok teknolojik özellik ile donatılmıştır. Siz de bu tür bir hasta yatağına kolay bir biçimde sahip olabilirsiniz.

Hasta yatağı satın alma veya hasta yatağı kiralama işlemleriniz için sitemiz oldukça kullanışlı tasarlanmıştır. Kendinize uygun seçimi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde hasta yatağınıza kapıya teslim ve kurulum dahil olmak üzere sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimizin markası Emek Sağlık Hasta Yatakları'dır. Şirketimiz, bütçeye uygun modelleri satılık ve kiralık olarak bireylerin hizmetine sunmakta, ürünlerin dayanıklı, rahat ve sağlıklı olmasına özen göstermektedir. Elektrikli hasta yatağı çeşitleri, her ebat ve özellikte hasta karyolasına uygun hasta yataklarının yanı sıra ahşap başlıklı ve korkuluklu, bazalı, ev tipi hasta yatakları çeşitlerine firmamızın web sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Tuvaletli hasta yatağı olarak da bilinen lazımlıklı hasta yatağı çeşitleri de hasta karyolası ürün kategorisinde incelenebilir. Web sitemizde gezinirken motorlu hasta yatakları modellerinden ev tipi ahşap hasta yatağı modellerine, ortopedik hasta yatağı şiltelerinden havalı yatak çeşitlerine kadar bir çok değişik ürüne rastlayacaksınız. Ayrıca, hasta karyolası seçiminden hasta yatağı hazırlanmasına kadar çok geniş bir bilgi hazinesini de inceleme şansına sahip olacaksınız. Evde hasta bakımında etkili, konfor ve güvenlik sağlayan hasta karyolası ve bir hasta odasında olması gereken tüm ürünlerin imalatını yapıyoruz. İstanbul ve diğer illerimizde hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.

Hasta Yatağı Satış Mağazası

Yorumlar - Yorum Yaz