Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolası Nedir

Hasta Karyolası Nedir?

Ağır hastalıklarda ve yaralanmalarda uygulanan tedavilerin başarılı olabilmesi için hastanın dinlenmesi gerekir. Vücudun konforlu bir ortamda bulunması, tedavilerin başarılı olmasına, verilen ilaçların etki etmesine yardımcı olacaktır.

Hasta yatağı, bu amaçla üretilmiş bir mobilyadır. Dizaynın temel amacı hastanın istirahat süresince rahat edebilmesi, ihtiyaçlarını giderebilmesi ve nitelikli bir biçimde dinlenebilmesidir.

Hasta Karyolası, anlaşılacağı gibi günlük hayatta kullanılan yatak modellerinden farklıdır. Hastanın istirahat süresince rahat etmesi, günlük ihtiyaçlarını yerinden kalkmadan giderebilmesi için fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır.

Hasta KaryolasıYatağa bağlı hastalar, diğer yataklarda ciddi zorluklar çekmektedir. Bu bakımdan tamamen iyileştiklerinden emin olunana kadar, hasta yataklarında istirahat etmelerinin sağlanması gerekir. Aksi takdirde iyileşme süreci sekteye uğrayabilmektedir.

Hastanelerde, diyaliz merkezlerinde, sağlık merkezlerinde bulunan bu yataklar, evde kullanım için de satılmaktadır. Ancak ev tipi hasta yatakları genellikle hastanelerde kullanılan modellerden farklıdır. Hastanelerde kullanılan yataklarda yüksek bir donanım bulunurken, ev tipi hasta yataklarında genellikle temel ihtiyaçların karşılanmasına ve hastanın rahat ettirilmesine yönelik bir dizayn bulunmaktadır. Ancak hastalığın çeşidine göre farklı fonksiyonlara sahip yataklar da tercih edilebilir.

Özellikle yatalak ve felçli hastaların tedavisi için hastane yatağı alınması gerekir. Evde kullanım için satılan hastane yatakları, ayarlanabilir yükseklik fonksiyonuyla donatılmıştır. Bu sayede hastanın günlük ihtiyaçlarını karşılaması sağlanabilir. Bunun yanında, hasta yataklarında hastanın yeniden konumlandırılması için ayarlanabilen bir platform bulunuyor.

Bu iki fonksiyon da motora bağlı bir el kumandasıyla çalışır. Hasta bu sayede, fazla hareket etmeden ve yorulmadan yatağının konumunu değiştirerek ihtiyaçlarına göre fonksiyonel bir hâle getirebilmektedir.

Hasta yataklarının birçok farklı çeşidi bulunuyor. Ancak bu iki temel fonksiyon, bütün hasta yataklarında bulunmaktadır.

Bazı modellerde, konumlandırma ve yükseltme manuel bir sisteme bağlıdır. Manuel hasta yatakları, kol gücünü kullanabilecek durumda olan hastalar için elverişli olabilir. Ancak yaşlılar ve kol gücünü kullanamayacak durumda olan hastalar için mutlaka elektrikli modellerin tercih edilmesi gerekir.

Tercih edilen hasta yataklarının güvenlikli olmasına da dikkat edilmelidir. Özellikle yaşlılar ve hareket güçlüğü çeken kişilerin herhangi bir kaza yaşamaması için güvenlik özellikleriyle donatılmış modelleri tercih etmek gerekir.

Hasta Yatağı Nedir? Yazımızı da okuyabilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
İki Motorlu Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı3 motorlu full abs hasta yatağı
4 motorlu hasta yatağıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz