Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci el hasta yatakları, bir hasta tarafından bir süre kullanıldıktan sonra tüm bakımları ve temizliği yapıldıktan sonra bir başka hastanın kullanımına tahsis edilen karyolalardır. Bakımı evde yapılan bir hasta için en iyi tercih yeni bir hasta karyolası almak olacaktır ancak gerek ekonomik nedenler gerek ise hasta karyolasının kısa süreliğine kullanılabileceği durumlarda ikinci el hasta karyolası alımı yapmak mantıklı sayılmaktadır. Ancak alınan ikinci el hasta karyolasının antibakteriyel olması, tüm bakımlarının ve tüm temizliğinin yapıldığına emin olunması ve hasta karyolasının çalışır durumda olduğuna emin olunması gerekmektedir.

İkinci el hasta karyolalarının ekonomik yönden avantajı olsa da bazı dezavantajları da bulunmaktadır. İkinci el hasta yatakları bazen temizlikten ve bakımdan geçirilmemiş olabilir. Bu konuda dikkatli olmak gerekmektedir. Ayrıca ikinci el hasta karyolalarının garantisinin de olmaması dezavantajlardan bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ikinci el bir hasta karyolası aldıktan sonra bir arıza çıkarırsa garanti kapsamında olmadığı için bu arızanın tamirat ücreti ödenmektedir. Aynı zamanda ikinci el hasta karyolalarının kurulum ve nakliyesi için de ücret ödenebilmektedir.

Ancak yine de eğer sıfır bir hasta karyolası alınabilecek ekonomik durum yoksa ikinci el hasta karyolaları bir avantaj olabilmektedir. Temizliği yapılmış, bakımdan ve onarımdan geçirilmiş, antibakteriyel bir 2. el hasta yatağı kişinin isteklerine cevap vermektedir. Aynı zamanda hasta karyolasının geçici yaralanma, geçici felç ya da geçici bakım gerektiren hastalıklarda bir çözüm olduğu da sıklıkla gözlenen durumlardır. Bu tür durumlarda ikinci el hasta karyolalarının satın alınması ve kullanılması tercih edilmektedir. Hasta karyolalarının en önemli özellikleri hastanın rahatını ve konforunu sağlayabilmektedir. İkinci el bir hasta yatağı rahat ve konforlu ise tercih edilebilir.

Bir hasta odasında bulunması gerekenler listesinin en başında olan hasta yataklarının sıfır olarak satın alınması, kiralanması dışında bir de ikinci el olarak temini de mümkündür. Hasta yatakları, özellikle vaktinin büyük çoğunu yatakta geçirmek zorunda olan hastalarımızın, yatak yaraları başta olmak üzere birçok rahatsızlıktan koruyor olmalarından dolayı mutlaka ama mutlaka hasta odasında bulundurulması gerekir.

Kimileri için yüksek gelebilecek fiyatlardan dolayı ikinci el hasta yatakları da tercih edilmektedir. Kullanım ve sağlamlık açısında sıfır hasta yatağı modellerinden hiçbir farkı bulunmayan ikinci el hasta yatakları da gönül rahatlığıyla temin edilebilir.

Sizin de hasta yatağı ihtiyacınız varsa ve sıfır alacak kadar bütçeniz yok ise ikinci el hasta yatakları, derdinize çözüm olacaktır. İkinci el hasta karyolası almayı düşünüyorsanız muhtemelen kafanızda soru işaretleri de olacaktır. Bu soru işaretlerinin başında da “temizlik” unsurunun bulunduğunu biliyoruz. Fakat içiniz rahat olsun. Çünkü ikinci el hasta yataklarına, kullanımlarından sonra gereken dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. Uygulanan bu dezenfekte işlemleri sayesinde hasta yatakları ilk haline dönmekte ve hastalarınızı uğrayabilecekleri yeni hastalık risklerinden de korumaktadır.

Kısacası, ihtiyacınız doğrultusunda ikinci el hasta yatakları alımını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta YatağıHasta Karyolasıİki Ayarlı Hasta Yatağı
İki Motorlu Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta Karyolası
Dört Ayarlı Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı
Ev Tipi Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

4 Parçalı Hasta Yatağı ŞiltesiLazer Kesim Hasta YatağıAnti Bakteriyel Kumaş Hasta Yatağı ŞiltesiVisco Sünger Hasta Yatağı Şiltesi
Lazımlıklı Hasta YatağıBaklava Dilimli Havalı Hasta YatağıBoru tipi havalı hasta yatağıBoru tipi a+b ventilasyonlu havalı hasta yatağı

2 motorlu kiralık hasta karyolası2 motorlu kiralık hasta yatağı Kiralık 2 motorlu hasta karyolası2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta Karyolası
Kiralık 2 motorlu hasta yatağı3 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Kiralık Hasta Karyolası3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası4 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası