Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci el hasta yatakları, bir hasta tarafından bir süre kullanıldıktan sonra tüm bakımları ve temizliği yapıldıktan sonra bir başka hastanın kullanımına tahsis edilen karyolalardır. Bakımı evde yapılan bir hasta için en iyi tercih yeni bir hasta karyolası almak olacaktır ancak gerek ekonomik nedenler gerek ise hasta karyolasının kısa süreliğine kullanılabileceği durumlarda ikinci el hasta karyolası alımı yapmak mantıklı sayılmaktadır. Ancak alınan ikinci el hasta karyolasının antibakteriyel olması, tüm bakımlarının ve tüm temizliğinin yapıldığına emin olunması ve hasta karyolasının çalışır durumda olduğuna emin olunması gerekmektedir.

İkinci el hasta karyolalarının ekonomik yönden avantajı olsa da bazı dezavantajları da bulunmaktadır. İkinci el hasta yatakları bazen temizlikten ve bakımdan geçirilmemiş olabilir. Bu konuda dikkatli olmak gerekmektedir. Ayrıca ikinci el hasta karyolalarının garantisinin de olmaması dezavantajlardan bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ikinci el bir hasta karyolası aldıktan sonra bir arıza çıkarırsa garanti kapsamında olmadığı için bu arızanın tamirat ücreti ödenmektedir. Aynı zamanda ikinci el hasta karyolalarının kurulum ve nakliyesi için de ücret ödenebilmektedir.

Ancak yine de eğer sıfır bir hasta karyolası alınabilecek ekonomik durum yoksa ikinci el hasta karyolaları bir avantaj olabilmektedir. Temizliği yapılmış, bakımdan ve onarımdan geçirilmiş, antibakteriyel bir 2. el hasta yatağı kişinin isteklerine cevap vermektedir. Aynı zamanda hasta karyolasının geçici yaralanma, geçici felç ya da geçici bakım gerektiren hastalıklarda bir çözüm olduğu da sıklıkla gözlenen durumlardır. Bu tür durumlarda ikinci el hasta karyolalarının satın alınması ve kullanılması tercih edilmektedir. Hasta karyolalarının en önemli özellikleri hastanın rahatını ve konforunu sağlayabilmektedir. İkinci el bir hasta yatağı rahat ve konforlu ise tercih edilebilir.

Bir hasta odasında bulunması gerekenler listesinin en başında olan hasta yataklarının sıfır olarak satın alınması, kiralanması dışında bir de ikinci el olarak temini de mümkündür. Hasta yatakları, özellikle vaktinin büyük çoğunu yatakta geçirmek zorunda olan hastalarımızın, yatak yaraları başta olmak üzere birçok rahatsızlıktan koruyor olmalarından dolayı mutlaka ama mutlaka hasta odasında bulundurulması gerekir.

Kimileri için yüksek gelebilecek fiyatlardan dolayı ikinci el hasta yatakları da tercih edilmektedir. Kullanım ve sağlamlık açısında sıfır hasta yatağı modellerinden hiçbir farkı bulunmayan ikinci el hasta yatakları da gönül rahatlığıyla temin edilebilir.

Sizin de hasta yatağı ihtiyacınız varsa ve sıfır alacak kadar bütçeniz yok ise ikinci el hasta yatakları, derdinize çözüm olacaktır. İkinci el hasta karyolası almayı düşünüyorsanız muhtemelen kafanızda soru işaretleri de olacaktır. Bu soru işaretlerinin başında da “temizlik” unsurunun bulunduğunu biliyoruz. Fakat içiniz rahat olsun. Çünkü ikinci el hasta yataklarına, kullanımlarından sonra gereken dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. Uygulanan bu dezenfekte işlemleri sayesinde hasta yatakları ilk haline dönmekte ve hastalarınızı uğrayabilecekleri yeni hastalık risklerinden de korumaktadır.

Kısacası, ihtiyacınız doğrultusunda ikinci el hasta yatakları alımını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Hasta Yatağı

Hasta yatağı alınırıken hasta yakınları bazen, sıfır ve daha önce hiç kullanılmamış hasta yataklarını almak yerine ikinci el olanlarını da tercih edebiliyor. Bunun başlıca nedeni çoğu zaman maddi imkansızlıklar, ekonomik sıkıntılar iken bazen de kısa süreliğine kullanım sonrasında bir daha hasta yatağına ihtiyaç duymayacaklarını düşünmeleridir. Bu nedenledir ki hastalar ya da hasta yakınları hasta yataklarında ikinci el hasta yatağı almayı daha mantıklı bulmuşlardır ki bizce de bu gayet mantıklı bir düşünce...

Ancak ne var ki, ikinci el hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus var, o da sizlerde takdir edersiniz bu ikinci el hasta yataklarının hijyenik olup olmadıklarıdır. Dolayısıyla eğer kısa süreliğine hasta yatağı kullandıktan sonra artık bu yataklara artık ihtiyacınız olmadığı ve bir başkasının da ihtiyacını karşılamasını istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken yatağın en ücra köşesini bile yeterince dezenfekte etmek olmasıdır. Ya da tam tersini düşünürsek; ikinci el hasta yatağı tercih ettiğiniz durumlarda yine aynı şekilde yatağın hijyen ve eklentilerinin sağlam olup olmadığına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

İyi de neden bu kadar önemli hijyenik olup olmaması ? Şöyle ki;

Bir düşünsenize bir tane hasta yatağına ihtiyacanız var ancak bu yatağı kısa süreliğine kullanacaksınız dolayısıyla hasta yatağı ikinci el fiyatlarını araştırıp kendinize göre en uygun olanını seçip alıyorsunuz. Anca bu ikinci el hasta yatağını daha önceden kullanan hastanın bulaşıcı bir hastalığı söz konusu :( ve siz sırf fiyatı uygun diye bu hasta yatağını alıp gerek kendiniz için gereksede bir başka hastaya kullandırmak için satın alıyor veya kiralıyorsunuz. Yeterince dezenfekte olmayan bu hasta yatağının kullanılması durumunda aynı bulaşıcı hastalık belki de geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açacaktır. Hiç birimiz böyle birşeye sebebiyet vermek istemeyiz öyle değil mi ? Öyleyse ikici el hasta yatağı almamız veya kullandığımız hasta yatağını bir başkasına satmamız durumunda mutlaka temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir.

Diğer bir hususta yine yukarıda bahsettiğimiz üzere bu ikinci el hasta yataklarının dayanıklılığı, tüm parçalarının sağlam olup olmadıkları ya da elektrikli olması halinde motorunun tam anlamıyla çalışıyor olup olmamasıdır. Zira, hasta yatağının tüm techizatları kontrol edilmeden alındığı takdirde çok kısa bir süre sonra yatakta oynamalar, kırılmalar, dökülmeler ya da elektronik olan kısımlarının çalışamaz hale gelmesi hem verdiğiniz paranın boşa gitmesine hem de sizden sonra kimsenin o yatağı bir daha kullanamaz duruma gelmesine sebep olacaktır.

Yıllardır ilkelerinden bir an olsun ödün vermeden sağlam adımlarla ilerleyen şirketimiz, bünyesinde gerek imalatından yeni çıkan tam teşekküllü ürünleriyle olsun, gerekse de günlük rutin temizliği ve her türlü bakımı yapıldıktan sonra satışa ya da kiraya çıkan ikinci el hasta yatakları ile olsun müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir. Biz "önce sağlık" sloganımızla bu işin ticari boyutundan çok sizlerin ve sevdiklerinizin rahatını, konforunu düşünerek ürünlerimizin imalatını yaparak talepleriniz doğrultusunda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmeyi bir ilke edinmiş bulunmaktayız.

Değerli takipçilerimiz... internet sayfamızdaki diğer yazılarımızı da okuyarak ve de ürünlerimizi yakından inceleyerek daha geniş bilgi sahibi olabilir ya da direk satış noktalarımıza gelerek de istediğiniz her ürün hakkında profesyonel çalışanlarımız aracılığı ile ayrıntılı ve daha geniş bilgilere erişebilirsiniz, sizleri ağırlamak bizim için bir onurdur.

4 Parçalı Hasta Yatağı ŞiltesiLazer Kesim Hasta YatağıAnti Bakteriyel Kumaş Hasta Yatağı ŞiltesiVisco Sünger Hasta Yatağı Şiltesi
Lazımlıklı Hasta YatağıBaklava Dilimli Havalı Hasta YatağıBoru tipi havalı hasta yatağıBoru tipi a+b ventilasyonlu havalı hasta yatağı