Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...

Hasta Yatağı Yapımı

Hasta Yatağı Yapımı

Hasta Yatağı Tanımı

Bir hasta yatağı, hastanelerde ya da evlerde hasta tarafından en sık kullanılan hasta odası ekipmanıdır.

Amaç

Hasta odasını düzenlerken en çok dikkat etmeniz gereken konu yatağının hazırlanmasıdır. İdeal bir hasta yatağı, hastanın sağlık durumu üzerindeki etkisi, güvenlik ve konfor özellikleri dikkate alınarak seçilmiş olmalıdır. İyi yapılmış bir hasta yatağı kolay konumlandırılabilir olmalı ve hastaya emniyetli bir istirahat ortamı sağlamalıdır.

Önlemler

Bir yatak seçerken, hastanın hareketliliği, genel tıbbi durumu, bası yarası gelişimi riskini düşünmelisiniz. Güvenlik faktörleri de dikkate alınmalıdır. Hastaya bir sağlık çalışanı veya bakıcı eşlik etmediği sürece, yataktan olası bir düşme ve yaralanma riskini azaltmak için yatak her zaman en alt konuma konulmalıdır.

Bir başka önlem ise, özellikle zayıf ya da yatalak hastalar için yatağın yan korkulukları yükseltilebilir olmalıdır. Ancak, bu yan korkulukların kullanımında sıkışma sonucu oluşabilecek yaralanma ve ölümlerin önüne geçebilmek için güvenlik önlemlerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu önlemlerin bir kısmını aşağıda sıraladık.

  • Tüm hasta karyolası çerçeveleri, yan korkuluklar ve minder sıkışma olabilecek potansiyel alanları belirlemek için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Hastanın başını veya vücudunun herhangi bir bölümünü yakalamak için karyola, yan korkuluk ve şilte arasında boşluk bırakmamalısınız.
  • Yerine yerleşmemiş yan korkuluklar veya minderlere dikkat edin.
  • Doğru kurulum için yan korkulukları kontrol edin.
  • Güvenlik açısından yüksek risk altında olan hastalar için ek güvenlik önlemlerini göz önünde bulundurun.

Hasta YatağıHasta Karyolasıİki Ayarlı Hasta Yatağı
İki Motorlu Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta Karyolası
Dört Ayarlı Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı
Ev Tipi Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz