Hasta Karyolaları
Hasta Yatağı Fırsat Ürünleri
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta Yatağı Yapımı

Hasta Yatağı Yapımı

Hasta Yatağı Tanımı

Bir hasta yatağı, hastanelerde ya da evlerde hasta tarafından en sık kullanılan hasta odası ekipmanıdır.

Amaç

Hasta odasını düzenlerken en çok dikkat etmeniz gereken konu yatağının hazırlanmasıdır. İdeal bir hasta yatağı, hastanın sağlık durumu üzerindeki etkisi, güvenlik ve konfor özellikleri dikkate alınarak seçilmiş olmalıdır. İyi yapılmış bir hasta yatağı kolay konumlandırılabilir olmalı ve hastaya emniyetli bir istirahat ortamı sağlamalıdır.

Önlemler

Bir yatak seçerken, hastanın hareketliliği, genel tıbbi durumu, bası yarası gelişimi riskini düşünmelisiniz. Güvenlik faktörleri de dikkate alınmalıdır. Hastaya bir sağlık çalışanı veya bakıcı eşlik etmediği sürece, yataktan olası bir düşme ve yaralanma riskini azaltmak için yatak her zaman en alt konuma konulmalıdır.

Bir başka önlem ise, özellikle zayıf ya da yatalak hastalar için yatağın yan korkulukları yükseltilebilir olmalıdır. Ancak, bu yan korkulukların kullanımında sıkışma sonucu oluşabilecek yaralanma ve ölümlerin önüne geçebilmek için güvenlik önlemlerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu önlemlerin bir kısmını aşağıda sıraladık.

  • Tüm hasta karyolası çerçeveleri, yan korkuluklar ve minder sıkışma olabilecek potansiyel alanları belirlemek için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Hastanın başını veya vücudunun herhangi bir bölümünü yakalamak için karyola, yan korkuluk ve şilte arasında boşluk bırakmamalısınız.
  • Yerine yerleşmemiş yan korkuluklar veya minderlere dikkat edin.
  • Doğru kurulum için yan korkulukları kontrol edin.
  • Güvenlik açısından yüksek risk altında olan hastalar için ek güvenlik önlemlerini göz önünde bulundurun.

Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
2 Motorlu Hasta Karyolası3 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
4 Motorlu Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Karyolası
Ev Tipi Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Karyolası

Yorumlar - Yorum Yaz