Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Visco Yatak

Visco Yatak

Firmamız hasta karyolası üzerinde kullanılan yatak çeşitlerini internet sitesi üzerinden sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız her çeşit yatak imalatı yapan, uygun fiyatlarla ve her ölçüde hasta yatağı üreten bir medikal firmasıdır.

Visco Yatak Ölçüleri

Ortopedik Visc Yatak Ölçüleri: 160 cm x 200 cm, 150 cm x 200 cm, 140 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm, 90 cm x 200 cm, 90 cm x 190 cm

Visco Yatak Özellikleri

Bu tip yataklar özel visco süngerden üretilmiş olup üzerine yatak kişinin vücudunun şeklini alabilme özelliğine sahiptir.

Visco Hasta Yatağı
Yorumlar - Yorum Yaz