Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatakları Kiralama

Hasta Yatakları Kiralama

Hasta Yatağı Seçimi:

Hasta yatağı kiralama yapmak isteyen hasta yakınlarımızın ilk yapacakları iş nasıl bir yatak seçeneklerini hastane yatakları çeşitlerinin içinden Hasta Karyolası Kiralama kategorisinden seçebilirler. Hasta yataklarımızın hepsi ev tipi hasta yatakları kategorisine uygun modellerdir. Hangi hasta yatağını seçeceğinize karar verdiyseniz ilk aşamayı tamamladınız demektir. kiralık hasta yatakları arasından seçim yapamadıysanız eğer müşteri temsilcilerimizi arayarak doğru ürün ile alakalı bilgi alabilirsiniz. hastanız yatalak ve bakım ihtiyacı varsa Emek Sağlık hasta karyolası mutlaka asansörlü hasta karyolası tavsiye eder. alacağınız tüm yatalak hasta yatakları modelleri set halinde size ulaşır.
Kiralama seçeneğinde hasta yatakları fiyatı ürün resimlerinin altında ve özelliklerinde bulunmaktadır. firmamız hasta karyolası imalatı yapan ve işine önem veren öncü bir firmadır. havalı yatak fiyatları çoğu zaman uzun kiralamalardan daha uyguna geldiği için direk satın alınması çoğu zaman daha mantıklı olabilir. hastane yatakları fiyatları çoğu zaman hasta yakınlarının bütçelerini aştığı için kiralama sistemi geliştirilmiştir. Tüm hasta yatakları kiralık seçeneklerimiz elektrikli, kumandalı ve motor sistemlidir.Eğer bir havalı yatak ihtiyacınız varsa kiralık havalı hasta yatakları seçeneklerinden seçebilirsiniz. havalı Hasta Karyolası Kiralama konusunda özelikle müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ürünlerimizi okuyarak veya inceleyerek doğru ürünü bulduysanız veya müşteri temsilcilerimizin verdiği bilgiler doğrultusunda ürünü seçtiyseniz ikinci aşamaya geçebilirsiniz.

Hasta Yatakları Kiralama İşlemi

Seçtiğiniz medikal yataklar için ürün ismi, hasta adı, talep eden adı, iletişim numaraları, ve adresi vermeniz yeterlidir. Emek Sağlık hasta karyolası müşteri temsilcileri siparişinizi aldıktan sonra işleminizi başlatacaktır. medikal yatak kiralama işleminiz başladıktan sonraki aşamalarda adresinize nakliye edilmeden önce bilgilendirileceksiniz. Hasta Yatakları Kiralama İstanbul, Ankara, İzmir içindir.

Kiralık Hasta Yatağı Teslimatı

Alınan siparişiniz aynı gün içerisinde adresinize servis elemanlarımızca getirilip kurulacak ve size kullanım eğitimi verilecektir. Hasta Karyolası Kiralamak bu kadar kolay.

Emek Sağlık hasta yatakları geçmiş olsun dileklerini sunar.

Kiralık hasta karyolası2 motorlu kiralık elektrikli hasta karyolasıKiralık iki motorlu tabanca korkuluklu hasta karyolasıKiralık Abs başlıklı hasta karyolası
Kiralık Full Abs 2 Motorlu Hasta KaryolasıKiralık 3 motorlu asansörlü hasta karyolasıKiralık Hasta KaryolasıManuel Hasta Yemek Masası
Hasta yemek masası amortisörlü4 parçalı ortopedik hasta yatağıLazımlık Aparatı Takılmış Hasta YatağıSıvı geçirmez kılıflı lazer kesim yatak
Full Ortopedik 4 parçalı anti bakteriyel hasta yatağıVisco sünger malzemeden imal hasta yatağıBaklava Dilimli Havalı Hasta YatağıBoru Tipi Havalı Yatak
A+B hava ventilasyonlu havalı yatakKiralık baklava dilimli havalı yatakKiralık boru tipi havalı yatakKiralık Boru Tipi Havalı Yatak

Yorumlar - Yorum Yaz