Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Havalı Yatak Fiyatları

Havalı Yatak Fiyatları

Sürekli yatmak zorunda kalan yatalak hastaların evdeki tedavilerinde karşılaştıkları en önemli problemlerden biri vücuduna uygun, ergonomik bir yatağa sahip olunmamasıdır. Bu tip yataklarda vücut ağırlığı, kemikler ile yatak arasındaki bölüm olan yumuşak dokulu kısımları tahriş etmekte ve çeşitli zararlara maruz bırakmaktadır. Halk dilinde bası yaraları olarak adlandırılan bu problemde, ilgili bölgelerde yeterli oksijen ulaşmaması nedeniyle hücre ölmeleri oluşmakta ve bu yatak yaraları, hasta için ilave bir ızdıraba neden olmaktadır. Bu problemi ortadan kaldırmak için çalışan bilim adamları, yatak yarasını engellemek için en etkili sistem olarak havalı hasta yataklarını üretmişlerdir. Havalı yatak fiyatları ve çeşitleri ile farklılıklar göstermektedir.

Havalı Hasta Yatağı Çeşitleri ve Çalışma Prensibi

Havalı yatak fiyatları, genel itibarıyla üç farklı türde üretilmekte olan çeşitler görüldükten sonra daha kolay anlaşılabilecektir: Baklava Tipi, Boru Tipi ve Pozisyon Aldıran Tip olarak adlandırılan havalı yataklar, hastaların iyileşme hızına ve moraline olumlu katkılar sağlamaktadır. Havalı hasta yatağının çalışma prensibi, yatak ve vücut arasında kalan dokular üzerinde meydana gelen basıncın farklı bölgelere yönlendirilerek basıncın değiştirilmesidir. Basınç bazı bölgelerde azaltılırken bazı yerlerde arttırılmaktadır. Bu sayede özellikle basıncın azaltıldığı yerlerde, kan akışı artacağından ve oksijen zenginleşmesi sağlanacağından dolayı yatak yarası oluşmamaktadır.

Havalı hasta yatağı fiyatları

Havalı yatak fiyatları kişinin ihtiyaç ve bütçesine göre farklılık gösterebilmektedir. En uygun havalı yataklar baklava tipi havalı yataklardır. Pozisyon Aldıran Tiptekiler ise en pahalı havalı yatak olarak bilinse de, hasta vücuduna en uygun ve çabuk iyileştirme özelliği ile seçkin bir tasarımdır. Bu nedenlerle de, hastanın vücut yapısı ve hassasiyetleri değerlendirildikten sonra fiyatlar da incelenerek, fiyat – performans ve hastaya uygunluk açısından en optimum havalı hasta yatağı tercih edilmesi, hastanın faydasına olacaktır.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

  
1709 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın