Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Karyolası Fiyatları

Model no

Kategori

Özellikler

Fiyat

Garanti

 ES-151

Hasta Yatağı,
Lazımlıklı Hasta Yatakları,
Hasta Karyolaları

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası fiyatları

-

24 Ay

ES-151/A

Elektrikli, Kumandalı Hasta Karyolası fiyatları

-

24 Ay

ES-159

2 Motorlu Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası

-

24 Ay

ES-152

2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası fiyatları

-

24 Ay

ES-152/A

Full ABS Hasta Karyolası fiyatları

-

24 Ay

ES-153

Asansörlü Hasta Karyolası fiyatları

-

24 Ay

ES-153/A

Asansörlü Full ABS 3 Motorlu Hasta Karyolası

-

24 Ay

ES-155

Ahşap Korkuluklu Hasta Karyolası 

-

24 Ay

ES-154

4 Motorlu Full AbsHasta Karyolası

-

24 Ay

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadar?

Yukarıda saydığımız etkenlerden dolayı oldukça farklılık gösteren hasta yatağı fiyatları, geniş aralıklarda farklılık göstermektedir. Genelde hasta yatakları fiyatları ucuzdan pahalıya doğru şu şekilde sıralanmaktadır: Manuel Hasta yatakları2 motorlu hasta yataklarıahşap ev tipi hasta yatakları3 motorlu hasta yatakları4 motorlu hasta yatakları. Kısaca işlev arttıkça fiyat da o oranda artış göstermektedir.

Sizin de evinizde vaktinin çoğunu yatakta geçiren bir yakınınız varsa mutlaka bir hasta yatağı temin etmelisiniz. Yukarıda da söylenildiği gibi uzun süre yatakta kalmaya bağlı olarak oluşan rahatsızlıkların önüne geçilmesinin tek yolu bir hasta yatağı kullanılmasıdır. Yani hasta yatağı fiyatları düşünülmeden alınması gereken bir unsurdur. Sık sorulan bir konu da hasta karyolası satın alırken ödediğiniz parayı devlet geri ödüyor mu? Elektrikli bir hasta yatağı satın almışsanız devlet bunu ödemiyor. Sgk'nın ödeme yaptığı havalı hasta yatağı modelleri de firmamızda satılık ve kiralık seçenekleriyle mevcuttur.

İstanbul içi siparişlerinizde teslimat + kurulum fiyatlara dahildir.

  • Hasta Karyolası, Pil ve Serum Askısı fiyatlara dahildir
  • Firmamızda en uygun fiyat garantisiyle satış yapılmaktadır.

Yüksek kalitedeki ürünlerin en uygun fiyat garantisi ile satışının yapılması, Emek Sağlık firmasının hasta yatağı imalatçısı olması ve direk imalat fiyatları ile son kullanıcıya ürünü ulaştırmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz piyasada ucuz fiyatlar ile satılan kalitesiz hasta karyolalarından değildir.!

Emek Sağlık; sadece hasta karyolası satışı ve kiralama yapan bir firmadır.


Hasta yatağı fiyatları, havalı hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimiz:

Medikal karyola ve yatak sektöründe ev tipi ve hastane yatakları başta olmak üzere her türlü ürünün yaklaşık 20 yıldır satış ve kiralamasını yapıyoruz. Her ay yurtiçi ve yurtdışı pazarlardan gelen ortalama 5000 adet ürün siparişini hızlı bir şekilde karşılayarak en kısa sürede teslimatını yapıyoruz. Kullanım kolaylığı ve hasta için sağladığı diğer avantajlar bakımından daha çok elektrikli hasta karyolası ve el kumandası üzerindeki düğmeler ile rahatlıkla her türlü pozisyona getirilebilen elektrikli hasta yatağını, hastaneler, sağlık kurum ve kuruluşları ile evde yatağa bağımlı yaşayan yatalak hastalara havalı yatak tavsiye ediyor ve daha çok bu tip ürünlerin satış ve kiralamasını yapmaya özen gösteriyoruz. Hasta Karyolası Fiyatları Emek Sağlık'da en düşük seviyededir. Emek Sağlık bir hasta karyolası imalatçısıdır ve direk hasta karyolası fiyatları bu nedenle ekonomiktir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta karyolası, bakımı evde yapılan hastaların daha rahat bir şekilde bu süreci geçirmesi ve hastanın bakımını üstlenen kişi veya kişilerin bu süreç içerisinde daha rahat etmesi açısından tasarlanmış, belirli özelliklere sahip ve hastanın konforu için üretilmiş özel karyolalardır. Hasta karyolası hastanın rahatı için tasarlanmıştır ve birtakım özelliklere sahip olduğu gibi birkaç çeşittir.

Örnek vermek gerekirse 2 motorlu hasta yatakları hastanın rahatı için bel altı ve bel üstü denilen ve karyolaya entegre edilmiş 2 motor taşımaktadır. Bu motorlar istenildiğinde hastanın belden üst kısmını istenildiğinde ise belden alt kısmını kaldırarak hastanın istediği pozisyonda kalabilmesini sağlamaktadır.

3 motorlu hasta yataklarında ise bel altı ve bel üstü motorların yanısıra bir de asansör adı verilen üçüncü bir motor vardır. Bu motor ise yatağın aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlamaktadır. Bu da hastanın konforunu artırmaktadır.

4 motorlu hasta yataklarında ise bel altı, bel üstü ve asansör motorlarının yanı sıra “trenlendenburg” denilen özel bir konumlandırma sistemine sahip bir motor daha bulunmaktadır. Bu sistem yatağın bir bütün halinde baş kısmından veya ayak kısmından 20-25 derecelik bir açı ile durmasını sağlamaktadır. Hastalar için oldukça konforlu olan bu sistem hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Sizin için ideal olan hasta karyolası fiyatını sitemizdeki kategoriler üzerinden inceleyerek öğrenebilir, aklınıza takılan her soru için müşteri temsilcimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Hasta karyolası fiyatları hakkında da bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sizin her türlü sorunuza yanıt vermek için çalışmaktadır.

Ayrıca hasta karyolası fiyatlarına ulaşım, kurulum, serum askıları ve piller dahildir. Hasta karyolası fiyatları liste fiyatları üzerinden tüm bunlar dahil edilerek satışa sunulmuştur. Bu hizmetler için ekstra ücret alınmaz.

Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
2 Motorlu Hasta Karyolası3 Motorlu Hasta KaryolasıHasta Karyolası
4 Motorlu Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Karyolası
Ev Tipi Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Karyolası

4 Parçalı Hasta Yatağı ŞiltesiLazer Kesim Hasta YatağıAnti Bakteriyel Kumaş Hasta Yatağı ŞiltesiVisco Sünger Hasta Yatağı Şiltesi
Lazımlıklı Hasta YatağıBaklava Dilimli Havalı Hasta YatağıBoru tipi havalı hasta yatağıBoru tipi a+b ventilasyonlu havalı hasta yatağı

2 motorlu kiralık hasta karyolası2 motorlu kiralık hasta yatağı Kiralık 2 motorlu hasta karyolası2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta Karyolası
Kiralık 2 motorlu hasta yatağı3 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Kiralık Hasta Karyolası3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası4 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası

Yorumlar - Yorum Yaz