Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta Karyolası Fiyatları

Model no

Kategori

Özellikler

Fiyat

Garanti

 ES-151

Hasta Yatağı,
Lazımlıklı Hasta Yatakları,
Hasta Karyolaları

2 Motorlu Ekonomik 

-

24 Ay

ES-151/A

Elektrikli, Kumandalı 

-

24 Ay

ES-159

2 Motorlu Tabanca Korkuluklu 

-

24 Ay

ES-152

2 Motorlu ABS Başlıklı 

-

24 Ay

ES-152/A

Full ABS

-

24 Ay

ES-153

Asansörlü

-

24 Ay

ES-153/A

Asansörlü Full ABS 3 Motorlu

-

24 Ay

ES-155

Ahşap Korkuluklu

-

24 Ay

ES-154

4 Motorlu Full Abs

-

24 Ay

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadar?

Hasta yatağı fiyatları, yatakların işlevsel özelliklerine göre geniş aralıklarda farklılık göstermektedir. Genelde ucuzdan pahalıya doğru şu şekilde sıralanmaktadır: Manuel Hasta yatakları, 2 motorlu hasta yatakları, ahşap ev tipi hasta yatakları, 3 motorlu hasta yatakları, 4 motorlu hasta yatakları. Kısaca işlev arttıkça fiyat da o oranda artış göstermektedir.

Sizin de evinizde vaktinin çoğunu yatakta geçiren bir yakınınız varsa mutlaka bir hasta yatağı temin etmelisiniz. Yukarıda da söylenildiği gibi uzun süre yatakta kalmaya bağlı olarak oluşan rahatsızlıkların önüne geçilmesinin tek yolu bir hasta yatağı kullanılmasıdır. Yani hasta yatağı fiyatları düşünülmeden alınması gereken bir unsurdur. Sık sorulan bir konu da hasta karyolası satın alırken ödediğiniz parayı devlet geri ödüyor mu? Elektrikli bir hasta yatağı satın almışsanız devlet bunu ödemiyor. Sgk'nın ödeme yaptığı havalı hasta yatağı modelleri de firmamızda satılık ve kiralık seçenekleriyle mevcuttur.

Yüksek kalitedeki ürünlerin en uygun fiyat garantisi ile satışının yapılması, Emek Sağlık firmasının hasta yatağı imalatçısı olması ve direk imalat fiyatları ile son kullanıcıya ürünü ulaştırmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz piyasada ucuz fiyatlar ile satılan kalitesiz hasta karyolalarından değildir.!

Havalı Hasta Yatakları Ve Diğer Medikal Ürünlerimiz

Medikal karyola ve yatak sektöründe ev tipi ve hastane yatakları başta olmak üzere her türlü ürünün yaklaşık 20 yıldır satış ve kiralamasını yapıyoruz. Her ay yurtiçi ve yurtdışı pazarlardan gelen ortalama 5000 adet ürün siparişini hızlı bir şekilde karşılayarak en kısa sürede teslimatını yapıyoruz. Kullanım kolaylığı ve hasta için sağladığı diğer avantajlar bakımından daha çok elektrikli hasta karyolası ve el kumandası üzerindeki düğmeler ile rahatlıkla her türlü pozisyona getirilebilen elektrikli hasta yatağını, hastaneler, sağlık kurum ve kuruluşları ile evde yatağa bağımlı yaşayan yatalak hastalara havalı yatak tavsiye ediyor ve daha çok bu tip ürünlerin satış ve kiralamasını yapmaya özen gösteriyoruz. Hasta Karyolası Fiyatları Emek Sağlık'da en düşük seviyededir. Emek Sağlık bir hasta karyolası imalatçısıdır ve direk hasta yatağı kiralama fiyatları bu nedenle ekonomiktir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta karyolası, bakımı evde yapılan hastaların daha rahat bir şekilde bu süreci geçirmesi ve hastanın bakımını üstlenen kişi veya kişilerin bu süreç içerisinde daha rahat etmesi açısından tasarlanmış, belirli özelliklere sahip ve hastanın konforu için üretilmiş özel karyolalardır. Hasta karyolası hastanın rahatı için tasarlanmıştır ve birtakım özelliklere sahip olduğu gibi birkaç çeşittir.

  • 2 motorlu hasta yatakları hastanın rahatı için bel altı ve bel üstü denilen ve karyolaya entegre edilmiş 2 motor taşımaktadır. Bu motorlar istenildiğinde hastanın belden üst kısmını istenildiğinde ise belden alt kısmını kaldırarak hastanın istediği pozisyonda kalabilmesini sağlamaktadır.
  • 3 motorlu hasta yataklarında ise bel altı ve bel üstü motorların yanısıra bir de asansör adı verilen üçüncü bir motor vardır. Bu motor ise yatağın aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlamaktadır. Bu da hastanın konforunu artırmaktadır.
  • 4 motorlu hasta yataklarında ise bel altı, bel üstü ve asansör motorlarının yanı sıra “trenlendenburg” denilen özel bir konumlandırma sistemine sahip bir motor daha bulunmaktadır. Bu sistem yatağın bir bütün halinde baş kısmından veya ayak kısmından 20-25 derecelik bir açı ile durmasını sağlamaktadır. Hastalar için oldukça konforlu olan bu sistem hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Sizin için ideal olan hasta karyolası fiyatını sitemizdeki kategoriler üzerinden inceleyerek öğrenebilir, aklınıza takılan her soru için müşteri temsilcimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları hakkında da bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sizin her türlü sorunuza yanıt vermek için çalışmaktadır.

Ayrıca hasta karyolası fiyatlarına ulaşım, kurulum, serum askıları ve piller dahildir. Hasta yatağı fiyatları liste fiyatları üzerinden tüm bunlar dahil edilerek satışa sunulmuştur. Bu hizmetler için ekstra ücret alınmaz.

Elektrikli Ekonomik Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Yatağı
2 Hareketli Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı 3 Motorlu Hasta Karyolası
4 Motorlu Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı Ev Tipi Hasta Karyolası
Ahşap Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Havalı Yatak Sistemleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B+C Witra
Boru Tipi Havalı Yatak A+BPozisyon Veren Havalı YatakBaklava Dilimli Havalı Yatak

Hasta Karyolası Yatakları

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı YatakHavalı Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz