Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...

Ana Sayfa


     Deluxe Hasta Yatağı Seti

   
Ürün Kodu : ECOMBO-2650
Üretici : Emek Sağlık
Ürün Özellikleri
3 motorlu full abs hasta karyolası, 4 parçalı hasta yatağı şiltesi ve boru tipi havalı yatak içeren hasta odası seti
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Deluxe Hasta Yatağı Seti

3 farklı hasta yatağı bileşeninden oluşan deluxe hasta yatağı setimiz yatan hastaların günlük faaliyetlerini daha rahat gerçekleştirebilmeleri ve daha iyi bir bakım alabilmeleri için combine edilmiş uygun fiyatlı bir settir. Set içerisinde satın alacağınız hasta karyolası piston elektrik motoru sistemi ile çalışmakta olup sırt kısmı ve bacak kısmı elektronik el kumandası ile hareket ettirilmektedir. Ayrıca asansör hareketi kabiliyeti de olan bu karyolanın yerden yüksekliği ayarlanabilmektdir. Karyola üzerinde hastanın yatacağı hasta yatağı şiltesi olarak 4 parçalı ortopedik hasta yatağı hasta karyolası pozisyonlarına tam uyumlu olarak üretilmiştir. Yatak basıncından dolayı hastanızın sırt veya başka bölgelerinde oluşabilecek basi yaralarını engellemek için sete dahil ettiğimiz boru tipi modeli havalı yatak kullanımını öneriyoruz. Bu ürün setinin siparişini iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizi arayarak verebilirsiniz. İstanbul ili ve semtlerinde ikamet ediyorsanız ürünleriniz 1 iş günü içerisinde ücretsiz olarak yerinize teslim edilecek ve kurulumu yapılacaktır. İstanbul dışı diğer illerimizden verdiğiniz siparişler ise aynı gün kargo şirketine teslim edilerek en geç 2 veya 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslimi sağlanacaktır.

Ürün Seti İçeriği: 3 motorlu full abs hasta karyolası, 4 parçalı hasta yatağı şiltesi ve boru tipi havalı yatak içeren hasta odası seti

Deluxe Hasta Yatağı Seti
 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj