Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Satış ve Kiralama
Motorlu hasta karyolası çeşitleri
Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Çeşitleri
Hasta Karyolaları
Hasta Karyolası Çeşitleri
Kiralık Hasta Yatakları
Kiralık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Fiyatları
Hasta Karyolası Fiyatları
Havalı Yataklar
Havalı Hasta Yatakları
Emek Hasta Yatakları
DMCA.com Protection Status


© Tüm Hakları Emek Hastane Malzemeleri Firmasına aittir.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hasta Karyolası İrtibat
Yetki Belgelerimiz
Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi, Ruhsat ve Yetkili Uzman Personel Belgelerimiz

Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Site Haritası
Karyola Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Ürün Kataloğu
Emek Hasta Yatakları Whatsapp No
Bayilik Başvuru Formu
Hasta Karyolası Bayilik Başvuru Formu
Google +1
Çok Satılan Hasta Karyolası
En Çok Satılan Hasta Karyolası Modellerimiz
 • Ekonomik Model Emek Sağlık Hasta Karyolası
 • Krom Kaplama Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası
 • Abs Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası
 • Mdf Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası
 • 3 Motorlu Hasta Karyolası
 • 4 Motorlu Hasta Karyolası
 • Ahşap Hasta Karyolası
 • Ev Tipi Hasta Karyolası
 • Abs Başlıklı ve Abs Yan Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası
 • Alüminyum Yan Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası
Anket
Sizce Hangi Hasta Yatağı Daha Rahattır?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam164
Toplam Ziyaret202465

Hasta Karyolası Ana Sayfa

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Fiyatları, Satılık, Kiralık)

Hasta Karyolası Satış Hasta karyolası imalatçısı firmamız Emek Sağlık, tıbbi hasta yatakları satış ve kiralama sektöründe İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde kurduğu bayi ağıyla yirmi yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. İnternet üzerinde hasta yatağı satış ve hasta karyolası kiralama hizmetlerini online olarak size ulaştıran Emek Hasta Yatakları Firmasında yirmiye yakın farklı hasta yatağı modeli ve yüzlerce hastane malzemesinin özellik ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin markası Emek Sağlık Hasta Yatakları'dır. Şirketimiz, bütçeye uygun modelleri satılık ve kiralık olarak bireylerin hizmetine sunmakta, ürünlerin dayanıklı, rahat ve sağlıklı olmasına özen göstermektedir. Elektrikli hasta yatağı çeşitleri ve fiyatları, her ebat ve özellikte hasta karyolasına uygun hasta yataklarının yanı sıra ahşap başlıklı ve korkuluklu, bazalı, ev tipi hasta yatakları çeşitlerine firmamızın web sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Web sitemizde gezinirken motorlu hasta yatakları modellerinden ev tipi ahşap hasta yatağı modellerine, ortopedik hasta yatağı şiltelerinden havalı yatak çeşitlerine kadar bir çok değişik ürüne rastlayacaksınız. Ayrıca, hasta karyolası seçiminden hasta yatağı hazırlanmasına kadar çok geniş bir bilgi hazinesini de inceleme şansına sahip olacaksınız. Evde hasta bakımında etkili, konfor ve güvenlik sağlayan hasta karyolası ve bir hasta odasında olması gereken tüm ürünlerin imalatını yapıyoruz. İstanbul ve diğer illerimizde hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.

SATILIK VE KİRALIK HASTA KARYOLASI MODELLERİ
2 motorlu elektrikli hasta karyolası Elektrikli 2 motorlu hasta karyolası2 motorlu Abs başlıklı hasta karyolası
2 motorlu ayarlanabilir hasta karyolası2 motorlu ev tipi deri döşeme ahşap hasta karyolasıAhşap başlıklı ve alüminyum yan korkuluklu 2 motorlu hasta karyolası
2 motorlu elektrikli hasta karyolası2 motorlu tuvaletli hasta karyolası2 motorlu ev tipi ahşap hasta karyolası
Asansör hareketli 3 motorlu hasta karyolası3 motorlu asansör hareketli full ABS hasta karyolasıAbs Başlıklı ve Abs Yan Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası
Alman malı 4 motorlu days casa hasta karyolasıElle çevirmeli sistem manuel hasta yatağı3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası
Dual motorlu çocuk hasta karyolasıSırt ve ayak yüksekliği ayarlanabilir hasta yatağıEv tipi beyaz renk ahşap hasta yatağı


HASTA KARYOLASI YATAKLARI (ŞİLTE) VE HAVALI YATAK MODELLERİ
4 Parçalı Hasta Yatağı ŞiltesiLazer Kesim Hasta YatağıAnti Bakteriyel Kumaş Hasta Yatağı ŞiltesiVisco Sünger Hasta Yatağı Şiltesi
Lazımlıklı Hasta YatağıBaklava Dilimli Havalı Hasta YatağıBoru tipi havalı hasta yatağıBoru tipi a+b ventilasyonlu havalı hasta yatağı

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatakları, uzun süre yatağa bağlı kalan hastalara rahat ve güvenli bir yatma deneyimi sağlamak için tasarlanmış özel yataklardır. Hasta yataklarının fonksiyonları açısından bakıldığında birçok çeşidi vardır. Hasta yatakları, bir paketin parçası olmadıkça şilte ile birlikte satılmazlar. Hareketsiz veya günün çoğunluğunu yatakta geçiren hastalar için, yatak yaralarının görülme sıklığını azaltacak doğru hasta yatağı seçmek çok önemlidir. Yatak yaraları basınçtan dolayı oluşur ve dekübitus yaralar olarak da bilinir ve deriyle birlikte cildin altındaki dokularda ağrılı yaralanmalara neden olur.

Hasta yatağı nedir ve tam olarak nasıl kullanılır? Öncelikli olarak bunu çok iyi anlamak gerek. Adından da anlaşılacağı üzere sağlık sorunu çeken insanların sağlık kuruluşlarında üzerinde yattıkları yataktır hasta yatakları. Son derece özenle tasarlanmış olan bu unsurlar, artık sadece hastane ve sağlık kuruluşlarında yer almıyor. Evinde hastasına bakan çok sayıda insan bu uygun fiyatlı ve kaliteli unsuru tercih edip hastalarına çok daha iyi şartlarda bakıyorlar. Bu şekilde hasta yatağı nedir dediğimiz zaman, aslında ihtiyaç sahiplerinin bu konuda yeterli bilgiye sahip olduklarını söylemek gerek.

Değişik hastalıklar sebebiyle hastanelerde tedavi gören çok sayıda insan hasta yatağı kullanmak zorunda kalabiliyor. Çok özellikli, kolay kullanım imkanına sahip ve rahatlığı her koşulda sağlayan bu mükemmel unsur, insanların rahat etmesine ve düzenli bir şekilde tedavi görmesine yardımcı oluyor. Son derece özenli üretilmiş ve birbirinden kaliteli seçenekleri ile birlikte firmamızın hasta karyolası konusunda size sunacağı çok çarpıcı seçenekler var. En uygun şartlarda hizmetinize sunduğumuz bu mükemmel yataklar, elbette ki belli özellikleri taşımalıdır.

Hastalar İçin Yatak ve Karyola Çeşitleri

Allah herkese sağlık versin ve hastane yüzü göstermesin. Her ne kadar iyi niyet ve temennilerde bulursak da çoğu zaman hastalık pek çoğumuzun yakasını bırakmayabiliyor.

Değişik sebeplerden dolayı hastanede yatan insanların da zamanında bizim gibi sağlıklı olduğunu veya kısa zaman içerisinde sağlıklarına kavuşacaklarını unutmayalım. Hastane ve evlerde önemli ve kaliteli bir ihtiyaç olan hasta karyolası, kendine has özellikleri ile insanlar için oldukça büyük öneme sahiptir. Profesyonel olarak tamamen insanların sağlıklı ve rahat kullanımı için oluşturulan hasta yatakları, gerçekten kaliteli bir çalışma ürünü olduğunu her şartta gösteriyor. Rahat, konforlu, ergonomik ve yeterli yapısıyla birlikte istesek de istemesek de çoğu zaman bu yatakları kullanmak zorunda kalabiliyoruz. Genç yaşlı demeden herkesin bu konuda ihtiyaçları bazen kaçınılmaz olabiliyor.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Günümüz dünyasında insanlık oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu ilerleme sürecinde bir taraftan hastalıklara çözümler bulunurken bir taraftan da yepyeni hastalıklar çıkıyor ortalığa. Böyle bir dünyada haliyle ister istemez hastalıklarla iç içe olabiliyoruz. Maalesef ki bu hastalıkların önemli bir kısmı da yakınlarımızı yatağa bağlayabiliyor. Bu hastalıklar olmasa bile bakıma muhtaç olan ve hayatının geri kalan kısmını yatakta geçiren yaşlılarımız bile olabiliyor. Bu noktada ev tipi hasta yatakları devreye giriyor.

Evinizde bakıma muhtaç olan ve vaktinin büyük çoğunluğunu yatığında geçirmek zorunda olan biri var ise ev tipi hasta yatakları vazgeçilmezlerinizden olması gerekmektedir. Çünkü bir insan yatar vaziyette uzun süre kaldığı zaman birçok hastalığa özellikle eklem ve kas rahatsızlıklarına davetiye çıkarmış olur. Bunların dışında bir de yatak yarası denilen yaraların da oluşması çok muhtemeldir. Yatak yarası, uzun süre sırt üstü, yüz üstü veya yan yatma gibi durumlarda kemik ile yatak arasında kalan dokuda oluşan zedelenmelerdir. Gündelik hayatta kullanılan normal yataklar da bu rahatsızlıkları tetikler bir vaziyettedir.

Bu yüzden ev tipi hasta karyolası, hastalarınızın sağlığı için kullanılması gereken şeylerin en başında yer alır. Bu yataklar, hem sizin kolaylıkla hastalarınız ile ilgilenmenize yardımcı olacak hem de hastanızın rahat bir şekilde yatakta kalmasını sağlayacaktır. Oldukça kullanışlı olan ev tipi hasta yatakları, hem hastaya hem de refakatçiye büyük güven sağlamaktadır.

Ev tipi hasta yatağı ve hastane yatakları üretimi, sektörde yer alan firmalar bünyesinde devam ettirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Emek Sağlık firması bu alanda üretimin yanı sıra, satış ve kiralama yöntemi ile de yer almaktadır. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan modellerin görselleri ve özellikleri site üzerinden ilgilenen kişilerin bilgisine sunulmaktadır.

Kişilerin tedavi sürecinde özel bir bakıma ihtiyaç duydukları önemli bir gerçektir. Yakınların ve bakıcıların bu anlamda dikkatli olmaları gerekmektedir. Yalnızca ilaç ile tedavi sırasında değil dinlenirken de hastanın durumu gözlemlenmelidir. Doktor ve sağlık görevlileriyle yapılacak müzakere ile hasta ve bakıcının yatağın özelliklerini belirleyerek uygun modele erişmeleri mümkün olabilmektedir.

Otomatik olarak ayarlanabilen, hareketli hasta yatağı tiplerinin yanında ev tipi hasta yataklarına da Emek Sağlık firması aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Ürünleri satın almak yerine kiralama imkanı da sunulmaktadır.

Ev tipi hasta karyolasının özellikleri arasında ahşap başlık, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünüm, yatak gövdesinde yer alan havalandırma delikleri, nikelaj korkuluk, kaliteli çapraz kilit sistemli tekerlekler ve iki yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Hasta ve bakıcının isteği doğrultusunda tercih edilebilecek bir diğer modelde ahşap hasta yatağı modelidir. Hastanın ruhsal olarak rahatlamasının amaçlandığı ürünün özellikleri arasında bazalı karyola olması sebebiyle normal bir ev karyolası gibi kullanılabilmesi, baş ve ayak kısmının yükseltilip alçaltılması ve kolay temizlenebilir başlık yer almaktadır. Ev tipi hasta yatakları modellerinin yan Korkulukları ise özel eloksal kaplama alüminyum malzemeden imal edilmiştir.

Hastane malzemeleri, hasta karyolası yatakları, hasta yatağı motoru, felçli hasta yatağı gibi hizmetlere de aynı şekilde erişim sağlanabilmektedir. Hastaların ihtiyaç duydukları ürünlerden biri olan serum askısı, nikelajlı askı bölümü ve profil ayak ile satışa sunulmaktadır.

1996 yılında İstanbul’da kurulan Emek Sağlık, profesyonel yöneticileri ve eğitimli çalışma arkadaşları ile birlikte zaman içerisinde başarılı bir grafik yakalamış, üst seviyelere ulaşmıştır. Hastane ve tıbbi malzeme alanında yapılan üretimlerde gereken özen gösterilmekte, hem kaliteli hem de güvenli medikal ürünlerin müşterilere ulaştırılması hedeflenmektedir. Ayrıca paslanmaz çelikten üretilen tıbbi ürünler, muayene masası ve paravan gibi çeşitli ürünlere de ürün portföyünde yer verilmektedir.

Ev Tipi Hasta Yatakları Ne İşe Yarar?

Ne işe yaradıklarını saymakla bitiremeyeceğimiz bu yatakların kullanımlarındaki gerekliliği şöyle özetleyebiliriz.

 • Birçok pozisyonda kullanılabilen ev tipi hasta yatakları, hastalarınızın istenilen konumda yatmalarını kolaylıkla sağlayabilir. Örneğin yemek vaktinde baş kısmı yukarı kaldırılarak hastanın rahat bir şekilde yemek yemesine yardımcı olabilir.
 • Kenarlarında bulunan korkuluklar hastanın düşmesini engeller. Bu da hem hastaya hem de hasta yakınlarına güven verir.
 • Lazımlık bulunan modeller ile hasta kolay bir şekilde tuvalet ihtiyacını giderebilir.
 • Ayarlanabilir yükseklikleri sayesinde ulaşım kolaylığı sağlar. Örneğin, hasta eğer tekerlekli sandalye kullanıyorsa yatağın boyu düşürülerek hastanın kolayca yatağa erişimi sağlanabilir.
Faydaları daha çok sıralayabileceğimiz ev tipi hasta yatakları, başta da söylediğimiz gibi yatağa muhtaç olan bir hasta için en gerekli ekipmanlardan bir tanesidir. 

Hasta Yatağı Fiyatları

Bir hasta odasının olmazsa olmazları içerisinde en önemli konumda bulunan hasta yatakları, sürekli olarak yatak kullanmak zorunda olan hastalar için özel olarak üretilmişlerdir. Temelde hastaların konforu düşünülerek üretilen bu yataklar, birçok nedenden dolayı kullanılmalıdırlar.

Bu nedenlerin başında uzun süre yatar pozisyonda kalınmasından dolayı edinilebilecek hastalıkların önüne geçilmek istenilmesi gelmektedir. Birçok hasta, vaktinin yüzde doksanını yatar pozisyonda geçirdiği için eklem, kas vs. rahatsızlıklarına maruz kalabilmektedir. İşte, hasta yataklarının en önemli işlevi, bu rahatsızlıkların önüne geçmektir. Hastanın rahat etmesini sağlamak dışında bu yatakların kullanılmasındaki bir diğer neden ise hasta bakıcıların işini kolaylaştırabilmesidir. Taşıdığı fonksiyonlar sayesinde hastanın güvenini sağlaması, rahat bir şekilde inip binebilmesi gibi özellikleriyle de oldukça güven vermektedirler. 

Üretimlerinde kullanılan malzemeler ve fonksiyonlarının çeşitlilik göstermesinden dolayı birçok farklı çeşidi vardır. Bu çeşitlerin her birinin özelliklerine göre hasta karyolası fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyatlarının farklılık göstermesindeki etkenler şöyle sıralanabilir:

 • Üretiminde kullanılan malzemeler
 • İşlevsel özelliklerinin kontrolleri (Motorlu olup olmamaları)
 • Lazımlık bulunup bulunmaması
 • İşlevsel farklılıkları (Tek ayarlı/Çift ayarlı – Tek motorlu/çift motorlu)
 • Kullanım yeri

Hasta yatağı fiyatları, bu etkenlerin içerisinde temel olarak motorlu olup olmamalarına göre değişmektedir. Yani asıl fiyat farkını oluşturan unsur, yatağın motorlu olup olmamasıdır. Motorlu hasta yatakları, manuel hasta yataklarına göre daha pahalıdırlar. Bu etkenden sonra ikinci sırada yer alan etken kullanılan malzemedir. Kimi hasta yatakları ahşap malzemeden üretilirken kimisi demirden üretilmektedir. Bir hasta yatağı fiyatını uçuran unsur hem motorlu olması hem de ahşap malzemeden üretilmesidir.

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadar?

Yukarıda saydığımız etkenlerden dolayı oldukça farklılık gösteren hasta yatağı fiyatları, geniş aralıklarda farklılık göstermektedir. Genelde hasta yataklarının fiyatı azdan çoğa doğru şu şekilde sıralanmaktadır: Manuel Hasta yatakları, 2 motorlu hasta yatakları, 3 motorlu hasta yatakları, 4 motorlu hasta yatakları. Kısaca işlev arttıkça fiyat da o oranda artış göstermektedir.

Sizin de evinizde vaktinin çoğunu yatakta geçiren bir yakınınız varsa mutlaka hasta yataklarını temin etmelisiniz. Yukarıda da söylenildiği gibi uzun süre yatakta kalmaya bağlı olarak oluşan rahatsızlıkların önüne geçilmesinin tek yolu hasta yataklarının kullanılmasıdır. Yani hasta yatağı fiyatları düşünülmeden alınması gereken bir unsurdur. Sık sorulan bir konu da hasta karyolası satın alırken ödediğiniz parayı devlet geri ödüyor mu? Elektrikli bir hasta yatağı satın almışsanız devlet bunu ödemiyor. Sgk'nın ödeme yaptığı havalı hasta yatağı modelleri de firmamızda satılık ve kiralık seçenekleriyle mevcuttur.

Hasta Yatağı Kiralama ve Satış Yaptığımız İller: Adana Ankara Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

Hasta Yatakları İstanbul

Emek Sağlık olarak İstanbul’da sizlere birçok modelde, her türden hastanın ihtiyaçlarına cevap verebilen, rahat, konforlu, fonksiyonel ve antibakteriyel hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış işlemini yapıyoruz. Sizlere sunduğumuz hasta yataklarının kolay kullanımlı, hastanın sağlığına ve konforuna hitap eden, işlevsel ve bakımı kolay yapılabilir hasta yatakları olduğunu belirtmek ile birlikte satın aldığınız hasta yatağını veya kiraladığınız hasta yatağını verdiğiniz adrese çok kısa bir süre içerisinde teslim ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca serum askısı ve pil gibi aparatları da ücretsiz olarak veriyoruz. Hasta yatağı kurulum ve hasta yatağı teslimat için ise hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek yok. Hiçbir ekstra ücret almıyoruz.

Hasta Yatağı Nasıl Satın Alınır?

Hastanızın kullanımına uygun her türlü hasta yatağını kiralama ve satış işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi aklınıza takılan her türlü sorunuza ise müşteri temsilciliğimizi arayarak cevap alabilir, konu hakkında müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eskisinden farklı olarak hasta yatakları da günümüz teknolojisine ayak uydurmuş ve birçok teknolojik özellik ile donatılmıştır. Siz de bu tür bir hasta yatağına kolay bir biçimde sahip olabilirsiniz.

İstanbul’da hasta yatağı kiralama ve satış işlemlerinizi sitemiz üzerinden kolayca yapabilir, kategoriler arasından size en uygun hasta yatağı modelini seçebilirsiniz. Bir hasta yatağı hastanın beklentilerine cevap verdiği ölçüde iyidir ve her hastanın beklentileri farklıdır. Hastanızın durumunu müşteri temsilcimize ayrıntılı bir biçimde anlatırsanız sizin için en uygun hasta yatağı modellerini müşteri temsilcimizin tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Satın alma ve kiralama işlemleriniz için sitemiz oldukça kullanışlı tasarlanmıştır. Kendinize uygun seçimi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde hasta yatağınıza kapıya teslim ve kurulum dahil olmak üzere sahip olabilirsiniz.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine hasta yatağı kiralama ve satış hizmetleri veriyoruz.

Hasta Yatakları İzmir

Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Karabağlar, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

Hasta Yatakları Ankara

Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar.

İkinci El Hasta Yatakları

Bir hasta odasında bulunması gerekenler listesinin en başında olan hasta yataklarının sıfır olarak satın alınması, kiralanması dışında bir de ikinci el olarak temini de mümkündür. Hasta yataklarının, özellikle vaktinin büyük çoğunu yatakta geçirmek zorunda olan hastalarımızın, yatak yaraları başta olmak üzere birçok rahatsızlıktan koruyor olmalarından dolayı mutlaka ama mutlaka bulundurulması gerekir.

Kimileri için yüksek gelebilecek fiyatlardan dolayı ikinci el hasta yatakları da tercih edilmektedir. Kullanım ve sağlamlık açısında sıfır modellerden hiçbir farkı bulunmayan ikinci el hasta yatakları da gönül rahatlığıyla temin edilebilir.

Sizin de hasta yatağı ihtiyacınız varsa ve sıfır alacak kadar bütçeniz yok ise ikinci el hasta yatakları, derdinize çözüm olacaktır. İkinci el olarak almayı düşünüyorsanız muhtemelen kafanızda soru işaretleri de olacaktır. Bu soru işaretlerinin başında da “temizlik” unsurunun bulunduğunu biliyoruz. Fakat içiniz rahat olsun. Çünkü ikinci el hasta yataklarına, kullanımlarından sonra gereken dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. Uygulanan bu dezenfekte işlemleri sayesinde hasta yatakları ilk haline dönmekte ve hastalarınızı uğrayabilecekleri yeni hastalık risklerinden de korumaktadır.

Kısacası, ihtiyacınız doğrultusunda ikinci el hasta yatakları alımını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yatağı Setlerimiz

 • Ekonomik Hasta Yatağı Seti (2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası, 4 Parçalı Hasta Yatağı Şiltesi ve Baklava Dilimli Havalı Yatak içerir)

 • Profesyonel Hasta Yatağı Seti (2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası, 4 Parçalı Hasta Yatağı Şiltesi ve Boru Tipi Havalı Yatak içerir)

 • Deluxe Hasta Yatağı Seti (3 Motorlu Hasta Karyolası, 4 Parçalı Hasta Yatağı Şiltesi ve A+B Hava Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak içerir)

Hasta Yatağı Teknik Servis

Şirketimizden hasta karyolası satın alan kişi veya kurumlar tamir ve teknik servis hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Firmamızdan satın alınmamış bir hasta karyolasının tamir veya bakımı için ücretli olarak hizmet alabilirsiniz. Hastanın ölümü veya hastalığın sona ermesi gibi durumlarda atıl kalan hasta karyolası ve ikinci el hasta yataklarınız değerlendirilir. Bir hasta karyolasının en çok arızalanma riski taşıyan parçası motorudur. Motorlu hasta yataklarında kullanılan elektronik motorlar ve kumandaları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Bugün itibariyle değişik model ve özelliklerde ayda ortalama 500 hasta karyolası üretim kapasitesiyle çalışan Emek Sağlık, farklı farklı ülkelere yaptığı ihracatlardaki başarısıyla da sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sektöründe bilinen bir firma olmanın getirdiği avantajlar sayesinde internet sitelerindeki başarısını da gün geçtikçe yükselten Emek Sağlık Hasta Yatakları, ürettiği hasta karyolası çeşitlerini insan hareketleriyle tam uyumlu ergonomik tasarımlarla güçlendirmiştir.

Hasta Yatakları Nasıl Olmalıdır?

Hastaların rahat etmesi ve bu medikal malzemeyi sorunsuz olarak kullanması çok önemlidir. Rahat, sağlıklı ve konforlu bir yatağın iyileşme sürecine olumlu etki yaptığını unutmayalım. Hastalar için özenle tasarlanmış olan bu medikal unsurda olması gerekenleri sizin için sıraladık.

 • Öncelikli olarak bu kullanışlı ve rahat unsurunun korunaklı olması çok önemlidir. Bazen hastaların bilincini kaybediyor olması, bayılması veya uykulu halde olması sebebiyle yan taraflarda bulunan korumalı seçenekler, bu ideal unsuru daha cazip ve kullanışlı hale getirmektedir. Aynı zamanda hastaların üzerini örttüğü, yorgan, battaniye ve çarşafın yere düşmesini de bu koruma unsurları önleyecektir.
 • Son derece gelişmiş teknoloji bu iddialı unsuru da oldukça fonksiyonel hale getirmektedir. Bazen sedye üzerinden yatağa taşınmak bazen de tekerlekli sandalyeden yine yatağa ulaşmak pek çok hasta için problem olabilir. Bu yatakların yüksekliğinin ayarlanabilir olması ise insanlara gerçekten önemli avantaj sağlamaktadır.
 • Hastaların yatakta çok vakit geçirdiği düşünülecek olursa, sadece yatar pozisyonda kalmak biraz sıkıcı olabilir. Neyse ki gelişmiş teknoloji bu yataklarda ideal bir sonuç ortaya koymuş durumda. Rahatlıkla yükselip indirilen, başucu ve ayak kısmı ile birlikte oturma pozisyonuna gelmek, bu yataklarda çok daha kolay hale gelmiş durumda.
 • Hastaların uzun süre yataklarda kaldıkları hesaplandığı zaman, ortopedik ve ergonomik olması yatakların büyük bir gerekliliğini göstermektedir. Bu şekilde sırt ağrıları ve benzer fiziksel sorunlardan kurtulmak, yine yatakların sağladığı avantaj ile birlikte ortaya çıkmaktadır.
 • Karyolalarının steril olma konusunda önemli bir yeterliliği vardır. Bazen bir pet kullanılırken, bazen de sızdırmaz çarşaflar bu yataklarla uyumlu bir yapıyı göstermektedir.
 • Günümüzde kullanılan pek çok kaliteli yatak modeli elektrik ile çalışan bir motor yapısına sahiptir. Yatak motoru özellikle görsel olarak size gösterilen şekillerde yatakların değişken bir yapıya kavuşmasını sağlamaktadır. Her açıdan hastalar için bu yatak ve çeşitlerinin oldukça ideal kaliteli ve iyi bir tercih olduğunu söylemek çok yanlış bir tespit olmayacaktır.

Firmamızın bu konuda geniş çaplı çalışmaları ve bu çalışmaların olumlu sonuçları, en uygun koşullarda size hizmet olarak sunulmaktadır. Eğer rahatınızı, konforunuzu ve iyiliğinizi düşünüyorsanız, fiyatı çok yüksek olmayan bu seçenekler evinizde de size yardımcı olabilir. Zaten hastaneye sağlık kuruluşlarında size bu konuda yardımcı olacak düzenek mevcut bulunmaktadır. Esasen sağlık kuruluşlarında kaliteli hasta karyolası seçenekleri üzerinde durması gerçekten son derece yerinde bir karar olacaktır.

Motorlu Hasta Yatakları

Sağlığını kaybetmiş veya kazanmak üzere olan insanların güç yönünden de problem yaşaması son derece. Doğal bazen ayağa bile kalkamayacak insanların da hasta yataklarından faydalandığını unutmamak gerek. Bu şartlar düşünüldüğü zaman özellikle teknolojinin medikal sektöründe hediye ettiği motorlu hasta yatakları, gerçekten problemi çözecek muazzam bir seçenek olarak duruyor. Elektrikle çalışan, uzaktan kumanda ile idare edilen bazen de kablolu sistem ile bağlantısı olan bu muazzam medikal unsur, yaşlı, güçsüz ve hasta olan insanların burada rahatlıkla tedavi edilmesine yardımcı oluyor. Kendisi için yatağın uygun pozisyona gelmesi adına motorlu sistemi tercih eden insanlar, hasta yataklarından en yüksek verimi almaktadırlar.Büyük bir özenle üretilmiş olan elektrikli hasta karyolası, değişik fonksiyonel yapısı ile birlikte hem rahat hem de tedavi için en ideal unsurlardan birine dönüşüyor.Eğer evinizde yatalak durumda hastanız varsa veya yüksek derecede hastalık oranı üst düzeyde olan bir hastanız varsa, hasta karyolası kiralama sizin için iyi bir yöntem olabilir. Son derece özenle hazırlanmış kaliteli sağlam ve fonksiyonel yapısı ile birlikte uygun fiyatlarla kiralık olarak size sunulan bu muazzam unsur sayesinde, hasta olan aile bireyinize ve sevdiğinize verdiğiniz değeri de daha net bir şekilde gösterebilirsiniz.

Eğer geçici bir süreliğine bir rahatsızlık söz konusu ise kiralama seçeneği gerçekten çok ideal durmaktadır. Eğer kalıcı bir hastalık söz konusu ise bu durumda satın alma seçenekleri de sizin için yine cazip ve önemli avantajlar oluşturabilir. Pek çok insan en kaliteli seçenek üzerinde duruyor, motorlu hasta yatakları insanların önüne gelen tercihlerden en ideali olarak dikkat çekiyor. Hem siz hem de hasta olan kişinin rahatlıkla kumanda edebileceği bu muazzam sistemli yataklar, hastaların istediği pozisyona kolayca gelebilmektedir. Ergonomik yapısıyla beraber fiziksel bütünlüğünü sağlayan ve yatma kaynaklı ağrıları ortadan kaldıran farklı fonksiyonel seçenekler, gerçekten bu cazip unsurları daha kullanışlı hale getirmektedir. Siz de kullanışlı bir seçenek evinizde ve hastanız için istiyorsanız, elektrikli hasta karyolası gerçekten bu konuda son derece iddialı tercihtir.

Hasta yatağı kiralama inanın çok uygun koşullarda ve cazip fiyatlarla gerçekleşiyor alıştığınız statik yataklar, hastalar için çok yorucu sıkıcı ya zahmetli olabilir. Bunun yerine tamamen endişe etmeyeceğiniz, güveneceğiniz ve hastanın da kendini güvende hissedeceği birbirinden özel hasta karyolası seçenekleri, sizin için de hastanız içinde gerçekten en ideal tercih olacaktır. Sağlık nasıl ki insanın en değerli hazinesi, o halde onu korumak ve düzeltmek için gereken gayreti herkesin göstermesi gerekir. Burada özellikle hasta yakınlarına çok fazla görev düşüyor.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hem hasta yatağı hem de hasta karyolası, evinde hastası olan insanlar için kesinlikle kaçınılmaz ve gerekli bir hizmettir. Aslında bir ömür boyu hasta ve yatağa mahkûm olan yakınlarınızın, kaliteli, konforlu ve rahat bir yatağı hak ettiğini düşünmek gerek. En azından biraz duygudaşlık yapıp kendinizi hastanın yerine koyarsanız, bu şekilde onun daha çok rahat etmesi için elinizden gelen gayreti gösterirsiniz.İnsanları anlamak ve en azından dertlerini anlamaya çalışmak, sağlık konusunda onlara yardım etmeniz için çok iyi bir fırsat oluşturabilir.

Uygun koşullarda sunulan hasta yatağı fiyatları, hem cazip hem de kullanışlı bir malzemenin olması gereken rakamlarını gösteriyor. Firma olarak daima kaliteden yana tavır aldığımız gibi sunduğumuz hizmetlerle de her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş durumdayız. Özenle hazırladığımız ve cazip fiyatlardan oluşan hasta karyolası fiyatları, hem kaliteli hem de cazip bir seçenek nasıl olur size daha net göstermektedir. Gerekli gördüğünüz halde kiralama seçenekleri ve yine gerekli hallerde satın alma alternatifleri ile birlikte, hasta yatağı fiyatları tam da sizin istediğiniz uygun rakamları göstermektedir.

Hasta Yataklarına Evde de İhtiyaç Duyabilirsiniz

Hastanelerde görmeye alışkın olduğunuz yatak modelleri, oldukça değişik özelliklere sahip olabilir. Aslında medikal sektör, hem hastanelerin hem de sağlık kuruluşlarının aynı zamanda tüm bireylerin ihtiyacını karşılayacak potansiyeli ve alt yapıya sahiptir. Biz de firma olarak hasta yatakları konusunda sizin için en ideal seçenekleri hazırlamaktan asla geri kalmadık. Bir hasta için gerekli olan bütün unsurlar bizde mevcut ve bu şekilde sizde hastalarınıza daha uygun şartlarda bakabilirsiniz. En azından vicdanınızı rahat tutmak için gerekenleri yerinde ve zamanında yapmak, düzenli davranmak, gerçekten çok önemli.

Son yıllarda oldukça rağbet gören bir seçenek haline gelen ev tipi hasta yatakları, evinizin adeta bir mobilyası gibi kullanışlı bir unsura dönüşüyor. Çok fonksiyonel yapısı ve özellikleri ile birlikte hastanın rahat etmesi için tüm özelliklere sahip olan bu yatak modeli, hem evinizde eşyalarınızla uyum sağlıyor hem de hastanın kendini çok rahat ve güvende hissetmesini sağlıyor. Fiyat olarak da oldukça cazip olan ve kullanıldığı zaman ev halkı için de çok önemli problem çözücü özelliğe sahip yatak modelleri, medikal sektörünün ve firmamızın ortaya koyduğu mükemmel çalışmaları daha net gösteriyor.

Pek çok hastanın yatalak olması beraberinde farklı sorunları getirebilmektedir.Tam da burada sizin için lazım olan lazımlıklı hasta yatağı olacaktır. Son derece kullanışlı temiz ve hijyenik bir sistem sağlayan bu mükemmel seçenek, hastası olan her evde gerekli bir unsur. İnanın çok yer kaplamayan ve insanları iyileştiğinde daha önünüzde sıkıntı çıkarmayan bu yatak modelleri ve çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz zaman insanların kendini hasta değil sağlıklı hissetmesine yardımcı oluyor. İyileşme sürecinde de oldukça etkin bir yapıya sahip olan birbirinden kaliteli yatak modelleri içerisinde, elbette ki ev tipi hasta yatakları apayrı bir yere sahip. Kullandıkça görüp onaylayacağınız pek çok özellik, bu medikal unsuru daha da ayrıcalıklı yapmaktadır.

Evinde yaşlı büyüğü olan ve ilerleyen zamanlarda bu sağlık sorunları ile uğraşan insanların, artık yalnız olmadığını ve çözümsüz olmadıklarını söyleyebiliriz. Sizin için özenle üretilmiş modeller içerisinde pek çok çeşitli değişik alternatif bulunuyor. Gerek kiralık gerekse de satılık olarak size sunulan uygun fiyatlı seçeneklerimiz içerisinde, özellikle lazımlıklı hasta yatağı modelleri çok tercih ediliyor, kullanılıyor ve insanların memnuniyetini kazanıyor. Profesyonel bir firmadan yatak konusunda hastalar için en iyi daha tercihlere bu sayfalardan ulaşabiliyorsunuz. Cazip fiyatlar, kaliteli seçenekler ve bütçeniz de uyumlu ihtiyacınız için çok fazla alternatif size buradan hizmet olarak sunulmaktadır.
Uzun süre yatağa hapseden hastalıklar için hasta karyolası temin edilmesi gereken unsurlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Hasta yatakları gündelik hayatta kullanılan yataklardan farklı olarak hem hastaya hem de refakatçiye büyük yararlar sağlamaktadır.
Hasta yatakları temelde işlevsel olarak iki ana kategoriye ayrılır. Bu yataklar, manuel hasta yatakları ve elektrikli hasta yatakları olarak ayrılırlar.
14.04.2017
14.04.2017
Hastane yatakları, hastanın konforu ve ihtiyaçları için baş ve alt gövde alanlarını yükseltmek / düşürmek suretiyle ayarlanabilir özellikte üretilmektedir.
Hastanın ihtiyaçlarına göre yüksekliği ayarlanabilir hasta yatakları üretimi firmamızda yapılmaktadır.
14.04.2017
14.04.2017
Müşterilerin durumuna uygun şekilde çözümler üretmeyi hedefleyen Emek Sağlık, profesyonel yöneticileri ve eğitimli çalışma arkadaşlarıyla birlikte hasta yatakları ve tıbbi malzeme alanındaki birçok ürün ile sektörde hizmet sunmaktadır.
Diyaliz merkezleri, hastaneler, huzurevi, sağlık merkezleri ve evinizde kullanabileceğiniz hasta yatakları firmamızda elektrikli, abs, korkuluklu, ahşap gibi çeşitli model ve özelliklerde üretilmekte, satış ve kiralaması yapılmaktadır.
18.03.2017
27.01.2017
Hasta Yatağı üretiminde uzmanlarca tavsiye edilen, çökme gibi olumsuzluklara fırsat vermeyen 23 dans sertlikte şilte kullanmaktayız. Şilteler hasta karyolası hareketleri ile tam uyumludur.
Hasta karyolalarının kiralanması genellikle aylık olarak yapılmakta ve ay sonunda eğer artık bu hasta karyolasına ihtiyaç duymuyorsanız hasta karyolası evinize gelen ekibimiz tarafından tekrar teslim alınmaktadır.
27.01.2017
19.01.2017
Emek Sağlık kaliteli hastane yatakları, temel ve ekonomik daha gelişmiş modeller arasında değişir. Evde bakım yatakları tam güçlü ve ayarlanabilir özelliktedir.
Hastane yataklarının evde kullanımının iki ana amacı vardır. Bunlardan ilki, bu yataklar normal bir ev yatağında yapılması mümkün olmayan vücut konumlandırma hareketlerinin yapılmasına olanak sağlar.
18.01.2017
18.01.2017
Ekonomik fiyatları, dayanıklılığı ve estetik dizaynları ile dikkati çeken Emek Hasta Yatakları; üretim, dağıtım, satış ve teslimat süreçlerini tamamen kendi bünyesindeki personel ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.
Hasta karyolaları satış ve kiralama piyasasında kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken ve tercih edilen Emek Sağlık; İstanbul başta olmak üzere tüm illere hasta karyolası satış ve kiralama hizmetlerini ulaştırmaktadır.
05.01.2015
08.12.2014
Elektrikli, kumandalı hasta karyolası, havalı yatak gibi her türlü karyola ve hasta yatağı şiltesi imalatı yapan şirketimiz yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılayabilecek kapasitede faaliyetlerine devam etmektedir.
Yatalak hastaların kendilerini huzurlu hissetmesi için hasta yatağı seçimi çok önemli. Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle imalatı yapılan Emek Sağlık Hasta Yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor.
05.12.2014
05.12.2014
Tuvalet ihtiyacını yatak dışında gidermeye gücü olmayan hastalarınız rahat etmesini amaçlayarak ürettiğimiz Lazımlıklı Hasta Karyolası.
Korkuluklar, taşınma sırasında hastaların yataktan düşme riskini azaltır.
19.07.2015
04.08.2015
Elektrik motorlu hasta karyolası yanında ihtiyacınız olabilecek diğer medikal sağlık ürünleri de firmamızda mevcuttur.
Motorlu Hasta Karyolası modellerimizin ortak özellikleri
19.07.2015
01.07.2015
Her gün giderek çoğalan sağlık giderleri, hastaların sağlık hizmetlerinden en düşük maliyetler ile en çok fayda sağlaması için biz medikal firmalarını farklı fikirler üretmeye yönlendirmiştir.
Hastanız için seçim yapacağınız karyola seçimi, hastanızın günlük faaliyetlerini gerçekleştirebilecek rahatlıkta ve sağlam yapıda olmalıdır.
14.06.2015
24.01.2015
Firmamızın ana faaliyet alanı hasta karyolası, hasta yatakları kiralama ve satış hizmetleridir.
Emek Sağlık Firması Bir Hasta Yatağı Kiralama ve Satış Merkezidir
20.01.2015
23.12.2014
Asansörlü Hasta Karyolası 3 adet piston motorla çalışmakta olup, antibakteriyel ve temizlenebilir özelliktedir. 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası en uygun fiyat garantisi ile www.hastakaryolasiemek.com'da
Hasta yatakları kiralık, satılık, sıfır ve 2. el seçenekleriyle ve ekonomik fiyatları ile hastakaryolasiemek.com'da
07.12.2014
19.07.2015
Havalı Hasta Yatağının doğru ve güvenli bir şekilde kullanımı için aşağıdaki noktaların dikkate alınması gerekmektedir.
Emek Sağlık; evde iyileşme süreci geçiren hastanın bakımında yardımcı olmak üzere, uygun fiyatlı ev tipi hastane yatakları satışı ve kiralaması yapar.
13.07.2015
16.09.2015
Bir Hasta Yatağı veya Hasta Karyolası alırken bu yazımızda paylaştığımız hususlara mutlaka dikkat ediniz.
Hastanıza mükemmel bir yatak seçimi için karyola yanısıra, karyolada kullanılacak şilte, serum askısı gibi diğer donanımların da kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır.
04.09.2015
24.08.2015
Hasta yatağı baş kısmı yükseltilerek hasta 90° oturur olduğunda fowler's pozisyonu, 30° olduğunda ise semi-fowler's pozisyonu denir.
Hastanızın hastane tedavi süresi bitiminde evde geçireceği iyileşme ve bakım sürecinde hasta yatakları önem taşımaktadır.
22.08.2015
22.08.2015
Yatak üzerinde her 2 saatte bir hastanın pozisyonunun değiştirilmesi kan dolaşımını düzenli tutmanıza yardımcı olur.
07.10.2015