Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Çeşitleri
Hasta Karyolası Çeşitleri
Hasta Karyolası Çeşitleri
Hasta Yatağı Kiralama
Kiralık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Fiyatları
Hasta Karyolası Fiyatları
Şişme Yataklar
Şişme Yatak Çeşitleri
Hasta Karyolası Satış

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hasta yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hasta yatakları hakkında bilgi almak için form doldurarak telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
Site Haritası
Hasta Karyolası Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası Ürün Kataloğu
Emek Hasta Yatakları Whatsapp No
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.41405.4357
Euro6.12676.1513
Google +1
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Ana Sayfa

Hasta Yatağı Hizmetleri

Hasta yatağı satış ve kiralama işini yapan firmamızda havalı yatak ürünleri de mevcuttur. Fabrikamızda hastaneler ve evde bakım hizmetlerinde ihtiyaç duyulan elektrikli hasta yatağı imalatı yapılıyor. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine, yatan hastaların ihtiyacı olan ürünlerimizi satış ve kiralama yoluyla ulaştırıyoruz. Aşağıdaki tabloda firmamız tarafından üretilip sizlerin kullanımına sunulan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sipariş için iletişim sayfamızdan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Ekonomik Hasta Yatağı2 Motorlu Hasta Karyolası2 Motorlu Hasta Yatağı
2 Hareketli Hasta Yatağı3 Motorlu Hasta Yatağı 3 Motorlu Hasta Karyolası
4 Motorlu Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı Ev Tipi Hasta Karyolası
Ahşap Hasta KaryolasıLazımlıklı Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Havalı Yatak Sistemleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B+C Witra
Boru Tipi Havalı Yatak A+BPozisyon Veren Havalı YatakBaklava Dilimli Havalı Yatak

Hasta Karyolası Yatakları

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı YatakHavalı Hasta Yatağı

Emek Sağlık, konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hastane kalitesinde ev kullanımı için çeşitli hasta yatakları sunar. Bir yatağa bağlı olanlar için, yatak yarası ve diğer sorunlardan kaçınmak için destek ve ayarlama çok önemlidir. İmal ettiğimiz hasta yatakları, hastanın herhangi bir üst vücut veya alt vücut konumuna erişebilmesi için manuel veya elektronik olarak ayarlanır.

Hasta yatakları, kolay hareket için tasarlanmış hafif modellerde mevcuttur; Büyük yetişkinleri desteklemek üzere tasarlanan bariatrik modeller; ve hastanın düşmesini engelleyen yatak rayları olan seçenekler mevcuttur. Evde bir hastaya bakan hasta yakınları için, sorunları önlemek için kolaylıkla ayarlama yapmak ve desteği arttırmak çok önemlidir. Emek Sağlık genellikle bu sorunlar için en doğru cevaptır.

Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kaliteyi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız. Hasta karyolası imalatçısı Emek Sağlık, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir. Hastanede ve evde bakım ortamlarında yaygın olarak kullanılan hasta yataklarının üretim ve pazarlama faaliyetlerini göstermektedir.

Firmamız web sitesinde, ev tipi hasta yatakları, lazımlıklı hasta yatağı ve her çeşit motorlu hasta yatağı fiyatları güncel olarak yayınlanmaktadır. İmalatçı firmadan uygun fiyatlarla motorlu hasta yatakları satışı burada yapılmaktadır. Web sitemiz, hastanız için mümkün olan en iyi hasta yatağını seçtiğinizden emin olabilmeniz için, her yatağın özelliklerini incelemeyi basitleştirir, özelliklerin ayrıntılı bir şekilde detaylandırılmasını sağlar. Firmamız, bireylerin ihtiyaç duydukları bağımsızlık ve bakıma sahip olmalarını garanti eder. İster hasta olsun, ister iyileşme sürecinde ya da yaşlı olsun, hasta yatakları herhangi bir ev için paha biçilmez bir katkıdır ve daha kolay ve stressiz bakım süreci sağlar. 

Emek Sağlık Medikal Hasta Karyolası Üretim Ve Pazarlama

Hasta karyola imalatında kalitesiyle ön olana çıkan Emek Sağlık, geniş ürün yelpazesi ve satış-kiralama avantajlarıyla müşterilerinin en iyi çözümlerden yararlanmalarını sağlıyor. 2, 3 ve 4 motorlu hasta karyolası imalatı yapan şirket, hastaların daha iyi koşullarda dinlenebilmesi için yeni nesil çözümler üretmeye devam ediyor. Birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilen hasta karyolaları, uzun kullanıma uygunluğu, işlevselliği ve güvenliğiyle ön plana çıkıyor.

Hasta Karyola Tasarımları

Baş ve ayak kısmının manüel olarak hareket ettirildiği karyola modelleri artık kullanılmıyor. Çok az sayıda kalan bu tip karyola modelleri işlevsizlikleri nedeniyle artık tercih edilmiyor. Modern hastanelerde ise, kumandayla hareket ettirilen hasta yatağı modellerine yer veriliyor. Böylece hasta, kimseden yardım beklemeden karyolayı rahat edebileceği pozisyona getirebiliyor. 3 motorlu hasta karyolası modellerinde baş ve ayak kısmının hareket ettirilmesiyle beraber yükseklik de ayarlanabiliyor.

Her türlü ihtiyacı karşılayabilecek niteliklerde imal edilen hasta yatağı modellerinin bir değişik modeli de, lazımlıklı yatak modelidir. Emek Sağlık, uzun süre yatağa bağımlı yaşayacak hastalar için imal ettiği bu tasarım sayesinde hastanın tuvalet ihtiyacını yattığı yerden görmesini mümkün kılıyor. Lazımlıklı karyola modeline özel imal edilen yataklar sayesinde hijyen sorunları söz konusu olmadan tuvalet ihtiyacının karşılanması sağlanıyor.

Hasta Yatakları

Hasta karyola modelleri kadar hasta yataklarının da işlevsel olması gerekiyor. Özellikle hastanın vücudunda yaraların söz konusu olmaması adına hasta yataklarının hava dolaşımına sahip olması önem arz ediyor. Hava delikleri sayesinde terlemeyi önleyecek ve yatak yaralarının oluşmasını engelleyecek hasta yatak modellerini Emek Sağlık satışa sunuyor.  

Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Hasta yatağı çözümlerimizden herkesin kolay bir şekilde faydalanabilmesini istiyoruz. Bunun için en uygun fiyatlarla satış ve kiralama hizmetleri Emek Sağlık tarafından sağlanıyor. Kısa süreli kullanımlar için hasta yatağı kiralayabilir ve hastanız için en iyi ortamı yaratabilirsiniz. Uzun süre evde bakıma muhtaç kişilerin hasta yatağını satın almaları kiralama işlemine göre çok daha caziptir. Böylece hasta için en iyi ortam sürekli olarak sunulabilir.

Hasta yatağı ürünleri ile birlikte hastaneler ve evde bakım ortamları için imalat, kiralama ve satış merkezi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Medikal sektörde, hastaların güvenli ve konforlu iyileşmelerini amaçlayarak üretimi yapılan motorlu hasta yatakları, firmamız üretim tesislerinde en yeni teknolojik imkanlarla titizlikle imal edilmektedir.

Üretimimiz dışında kalan motor, yan korkuluk gibi bazı hasta yatağı yedek parçalarını, sektörde kalitesi ile nam yapmış tedarikçi firmalardan temin ediyoruz. Baş ve ayak kısımlarının yükseklikleri ayarlanabilen dual motorlu, bütün olarak karyolanın yukarı aşağı asansör hareketine olanak veren piston motorlu, trendelenburg hareket kabiliyetine sahip dört motorlu hasta karyolası modelleri İstanbul'da faaliyet gösteren mağazamızda sürekli güncellenerek satışa sunulmaktadır. Güvenli bir elektrikli hasta karyolası gerektiğinde aile üyelerine yardım etmek ve bakıcıların işlerini daha rahat yapmalarını sağlamak için Emek Sağlık firmasından bir hasta yatağı satın alabilirsiniz. Web sitemizde ürünlerimizin tamamını görüp, özelliklerini ve değişik konumlandırmalarda çekilmiş resimlerini inceleyebilirsiniz. Tüm siparişleriniz İstanbul bölgesine aynı gün içinde teslim edilerek montajı yapılır. İstanbul dışı siparişleriniz ise yine aynı gün içinde montajı yapılarak paketlenmiş şekilde adresinize kargo ile gönderilir. Hasta yatağı fiyatları hakkında lütfen bizi arayarak veya mail göndererek bilgi isteyiniz.

Konfor ve rahatlık sağlamak için ev tipi, yarı elektrikli ve tam elektrikli hasta karyolası çeşitlerini stoklarımızda bulunduruyoruz. Firmamızdan satın alacağınız her yatak, standart hastane yataklarında bulacağınız tüm özelliklere sahiptir. Hastanın rahatça uyuyabilmesi ve rahatlaması için baş ve ayak yüksekliğinin ayarlanabilmesine izin verir. Hasta karyolası imalatçısı firmamız Emek Sağlık, motorlu hasta yatakları satış ve hasta yatağı kiralama sektöründe İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde kurduğu bayi ağıyla yirmi yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. İnternet üzerinden hasta yatağı kiralama hizmetlerini online olarak size ulaştıran firmamızda yirmiye yakın hasta yatağı modelinin özellik ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bugün itibariyle değişik model ve özelliklerde ayda ortalama bin adet hasta karyolası üretim kapasitesiyle çalışan Emek Sağlık, farklı farklı ülkelere yaptığı ihracatlardaki başarısıyla da sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sektöründe bilinen bir firma olmanın getirdiği avantajlar sayesinde internet sitelerindeki başarısını da gün geçtikçe yükselten firmamız, ürettiği hasta karyolası çeşitlerini insan hareketleriyle tam uyumlu ergonomik tasarımlarla güçlendirmiştir. 1996 yılında İstanbul’da kurulan Emek Sağlık, profesyonel yöneticileri ve eğitimli çalışma arkadaşları ile birlikte zaman içerisinde başarılı bir grafik yakalamış, üst seviyelere ulaşmıştır. Hasta yatakları ve tıbbi malzeme alanında yapılan üretimlerde gereken özen gösterilmekte, hem kaliteli hem de güvenli medikal ürünlerin müşterilere ulaştırılması hedeflenmektedir. Ayrıca paslanmaz çelikten üretilen tıbbi ürünler, muayene masası, hasta yemek masası, hasta banyo sandalyesi, hasta tuvaleti, hasta arabası, havalı yatak, hasta temizlik malzemeleri, hasta taşıma lifti, hasta bezi ve hasta odası malzemeleri gibi çeşitli ürünlere de portföyünde yer verilmektedir.

Satılık Ve Kiralık Hasta Karyolası Çeşitleri

Bir hasta yatağı satın alırken bu önemli faktörleri göz önünde bulundurun: Hasta yatağı fiyatı, yatağın hareket kabiliyeti, performansı, konforu ve güvenilirliği. Bir hasta karyolası, üretiminde kullanılan motor cinsine göre değişik konumlanma yeteneklerine sahiptir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan standart hasta yatakları, genellikle dual elektrik motoru ile hareket edecek şekilde üretilirler. Bu tip yataklar, iki tür konumlanma sistemine sahiptir. Bu konumlanmalar, yatağın sırt kısmının 90 dereceye yakın bir şekilde yükseltilebilmesi ve ayak kısmının da 45 derecelik bir açıyla kırılabilmesi şeklinde gerçekleşir. Yatağın sahip olduğu bu hareket sisteminin hastaya sağladığı başlıca ve önemli faydaları ise, hastanın hayati faaliyetlerini sağlıklı bir insanmış gibi yapabilmesi şeklinde ortaya çıkar.

Hasta Karyolası

Günümüzde birçok insan yatağa mahkum bir şekilde yaşamaktadır. Felçler, yaşlılık ve çeşitli hastalıklar insanların yatakta yatmalarını ve dinlenmelerini zorunlu kılmaktadır. Bu noktada devreye hasta yatakları girmektedir. Hasta yatağı, hastaların daha rahat etmeleri ve hastalık süresince herhangi bir problem yaşamadan dinlenmeleri için son derece önemlidir. Yatağa mahkum olan ve gününün tamamını yatakta geçiren kişiler için yattıkları yatağın rahatlığı ve konforu son derece önemlidir. Hasta yatağı seçimde kaliteli bir ürünün tercih edilmesi hastanın iyileşme süreci içinde son derece önemlidir. Yatağa bağlı olan hastaların normal yataklarda yatırılması vücut yaralarına ve ağrılara neden olabilmektedir.

Birçok kişiye rahatmış gibi gelen klasik yataklar uzun süre yatıldığında vücuda zarar verecektir. Bu sebeple hastalar için uygun olan hasta yatağı modellerinin incelenmesi ve satın alınması gerekmektedir. Hasta yatakları normal yataklardan farklı olarak ortopediktir ve hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede hasta eklem ağrıları yaşamayacak ve gün boyu rahat bir şekilde dinlenecektir. Hasta yatakları son derece çeşitlidir. Hangi modelin tercih edileceği hastanın sağlık durumuna bağlıdır.

Hastanın tuvalet ihtiyaçları için lazımlıklı olan hasta yatağı modelleri bile mevcuttur. Tüm bu hasta yatağı çeşitleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hastanın sağlığı ve konforu için en uygun hasta yatağını size önereceğiz. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm ürünlerimiz en üst kalitededir. Bu sayede hastalarınız mümkün olan en rahat şekilde dinlenecek ve hasta yatağı amacına ulaşacaktır.

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatağı, insanın vücut şeklini alan ortopedik ve yumuşak yataklardır. Günümüzde sürekli olarak yaşanan kazalar, hastalıklar ve yaşlılık gibi olumsuz etkenler kişilerin yatağa mahkum kalmalarına neden olmaktadır. Bu gibi kişilerin zarar görmeden ve acı çekmeden yatabilmeleri için bir hasta karyolası alınması şarttır. Bu tarz hasta karyolası modelleri yalnızca hastanelerde değil evlerde de kullanılabilmektedir. Bu sayede hastanın bakımı kolaylaşacak iyileşme süreci hız kazanacaktır. Hasta yatakları yalnızca yatağa mahkum olan hastalar için geçerli değildir.

Hareket edebilen fakat gene de dinlenmesi gereken hastaların da bu tarz hasta yatağı modellerini kullanmaları mümkündür. Hasta yatağı modellerinin geneli motorludur ve hastanın konforlu bir şekilde yatması için ortopedik olarak tasarlanmıştır. Bu tarz yatakların kenarlarında koruma amaçlı korkuluklar yer almaktadır. Bu sayede hastanın uyurken düşmesi ve zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Hasta yatakları bazı durumlarda manuel yani sabitte olabilmektedir. Bu tarz yataklar biraz daha uygun fiyatlıdır ve ev kullanımları için uygundur.

Hasta Karyolası Nasıl Olmalıdır?

Hasta karyolası, belli başlı bazı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özellikler her hasta karyolası modelinin de bulunması gereken ortak özelliklerdir. Bunlardan ilki rahatlıktır. Hasta karyolası, hastanın vücudunun iyi bir şekilde dinlenmesi için rahat ve konforlu bir yapıya sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra bazı hastaların ara sıra bilincini kaybetmesi ve uyku esnasında dönmeleri ihtimaline karşı korunaklı yani yan tarafında korkulukları bulunan hasta yataklarının tercih edilmesi çok daha doğru olacaktır. Bu tarz korkuluklar hastanın güvenliğini en iyi şekilde sağlayacak ve herhangi bir sorun oluşumunu önleyecektir. En son teknoloji ile tasarlanan hasta yatakları ayarlanabilir olmalıdır. Yüksekliğinin ayarlanabilir olması yatağın kullanışlılığını arttıracaktır.

Hasta yatakları çeşitlerinin sahip olması gereken bir diğer özellikse kaldırılıp indirilme özelliğidir. Bu sayede hasta sürekli yatmayacak ve istediği zaman doğrularak oturabilecektir. Sırt ağrıları ve vücut yaraları yatağa mahkum olan kişilerde görülen en büyük 2 sorundur. Bu sorunların oluşmaması için hasta normal bir yatakta değil hasta karyolası üzerinde yatırılmalıdır. Bu tarz yatakların kumaşı ve tasarımı hastalar için özel olarak tasarlanmış olduğundan bu tarz problemlerin görülme ihtimalini en aza indirgenmektedir. Tüm bu özelliklere sahip olan birbirinden farklı hasta yatakları modelleri için firmamız ile iletişime geçmeniz ya da sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm yatak seçeneklerimiz evlerinizde rahatlıkla kullanılabilecek ve hasta konforlu bir şekilde hayatına devam edecektir.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hasta yatakları tahmin edildiğinden çok daha çeşitlidir ve her çeşit farklı amaçlara hizmet etmektedir. Genel anlamda tüm hasta yatakları motorlu ve manuel yani sabit olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Sabit olan hasta yatakları elle ayarlanan ve genelde sabit kalan hasta yataklarıdır. Motorlu olanlar ise hareket edebilen, kaldırılıp indirilebilen ve hastanın isteğine göre yönlendirilebilen özel yataklardır. Manuel hasta karyolası: Bu yataklar tek ve çift ayarlı olarak 2’ye ayrılmaktadır. Tek ayarlıların yalnızca arka kısmı oynatılmakta ve yatağın geri kalanı sabit kalmaktadır. Çift ayarlı ise tek ayarlıdan farklı olarak her iki tarafı da hareket ettirilebilen yataklardır.

Motorlu hasta karyolası: Bu tarz hasta yatakları da motor sayısına bağlı olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Motorlu hasta yatakları, dual motorlu, tek, iki ve üç motorlu gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Dual motorlu olanlar diğerlerine oranla biraz daha zayıftır ve uygun fiyatlıdır. Bunun yanı sıra motor sayısı arttıkça özelliklerde artış göstermektedir. Firmamız tarafından tüm bu ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bunun için web sitemizi incelemeniz ve bilgi almanız mümkündür. Kafanıza takılan sorularda ise bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hasta Karyolası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta karyolası seçiminde son derece dikkatli olması gerekmektedir. Çok sayıda hasta karyolası çeşidi olması insanlarda kafa karışıklığına yol açmaktadır. Bu noktada hastanın sağlık durumu ve nasıl bir karyola istendiği belirlenmeli ve seçimler bu doğrultuda yapılmalıdır. Hasta karyolası seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta hastanın rahatsızlığıdır. Her hasta yatağı farklı hastalar için uygundur. Örneğin; hasta tuvalet ihtiyaçlarını karşılayamıyor ise lazımlıklı olan modellerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra yatağın ortopedik olmasına dikkat edilmelidir. Ortopedik olan hasta yatakları çok daha kullanışlı olacaktır. Hasta karyolası seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise güvenliktir.

Hastanın yatakta yattığı süreç içerisinde bayılma ya da dönme ihtimali var ise mutlak kollukları olan korkuluklu hasta yatakları tercih edilmelidir. Bu sayede hasta zarar görmeyecek ve güven içerisinde yatmaya devam edecektir. Hasta yatağı seçiminde model faktörü de son derece önemlidir. Ahşap ve metal seçeneklerinin bulunduğu hasta yataklarından hangisinin tercih edileceği kişinin zevklerine bağlıdır. Metal görünümü sevmeyen hastaların ahşap olan modellere yönelmeleri de mümkündür. Yatağın temizlenebilir olup olmadığı de son derece önemli detaylardan bir tanesidir. Bu durum hasta için değil daha çok hastaya bakan kişiler için geçerlidir. Kolay temizlenebilen hasta yatakları çok daha avantajlı ve kullanışlı olacaktır.

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadardır?

Hasta yatakları fiyatları yatağın modeline, hangi malzemeden yapıldığına, motorlu olup olmadığına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Tüm bu noktalara bağlı olarak değişiklik gösteren hasta yatakları ile ilgili her bütçeye uygun bir yatak modelinin bulunması mümkündür. Bu noktada hasta yatakları satışı yapan firmamız en makul fiyatlara en kaliteli hasta yataklarının satışını yapmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak ve hastaya hangi yatağın daha uygun olacağını öğrenmek için firmamızla iletişime geçerek detaylı ve kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Üretimlerinde kullanılan malzemeler ve fonksiyonlarının çeşitlilik göstermesinden dolayı birçok farklı hasta yatağı çeşidi vardır. Bu çeşitlerin her birinin özelliklerine göre hasta yatağı fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyatlarının farklılık göstermesindeki etkenler şöyle sıralanabilir:

  • Hasta karyolası üretiminde kullanılan malzemeler
  • İşlevsel özelliklerinin kontrolleri (Motorlu olup olmamaları)
  • Lazımlık bulunup bulunmaması
  • İşlevsel farklılıkları (Tek ayarlı/Çift ayarlı hasta yatakları – Tek motorlu/çift motorlu hasta yatakları)
  • Hasta yatağı kullanım yeri

Hasta karyolası fiyatları, bu etkenlerin içerisinde temel olarak motorlu olup olmamalarına göre değişmektedir. Yani asıl fiyat farkını oluşturan unsur, yatağın elektrik motoru kapasitesi ve manuel olup olmamasıdır. Motorlu hasta yatakları, manuel hasta yataklarına göre daha pahalıdırlar. Bu etkenden sonra ikinci sırada yer alan etken kullanılan malzemedir. Kimi hasta yatakları ahşap malzemeden üretilirken kimisi demirden üretilmektedir. Bir hasta yatağı fiyatını uçuran unsur hem piston motorlu olması hem de ahşap malzemeden üretilmesidir. Satış ve kiralamasını yaptığımız en uygun fiyatlı hasta karyolası modeli 2 motorlu ekonomik hasta karyolası'dır. Üretici olmamızın sağladığı avantajlar sayesinde firmamızda hasta yatağı fiyatları en dip seviyededir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Karyolası Nasıl Kiralanır?

Bugün hasta yatağı imalatı yapan birçok firma, aynı zamanda da kiralama çözümleri de sunuyor. Geçici bir süre için hasta karyolasına ihtiyaç duyan kişilerin satın almak yerine daha uygun bir çözümü ifade eden kiralamadan yararlanmaları ihtiyaç bittiğinde karyolanın geri dönüşümünü sağlıyor. Karyola kiralama işlemini yaparken bütçe belirlemek gerekiyor. Manüel veya elektrikli modellerin kiralama bedellerinden birbirinden farklı oluyor.

Manüel modellerin ayak ve baş kısımlarını hareket ettirmek için bakıcıya ihtiyaç var. Eğer hasta başında her zaman birisinin durması mümkün değilse, elektrikli modellerin tercih edilmesi dahiyi olabilir. Hasta tek kaldığı zamanlarda da en rahat edeceği duruşu otomatik kumanda yardımıyla ayarlayabilir.

Hasta Yatağı Kiralama ve Satış Yaptığımız İller: Adana, Ankara, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Hasta Yatakları İstanbul

Emek Sağlık olarak İstanbul’da sizlere birçok modelde, her türden hastanın ihtiyaçlarına cevap verebilen, rahat, konforlu, fonksiyonel ve antibakteriyel hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış işlemini yapıyoruz. Sizlere sunduğumuz hasta yatakları, kolay kullanımlı, hastanın sağlığına ve konforuna hitap eden, işlevsel ve bakımı kolay yapılabilir özelliklerini taşıyor. Emek hasta yatakları olarak kaliteden ödün vermiyoruz. Satın aldığınız hasta karyolası veya kiraladığınız hasta yatağını verdiğiniz adrese çok kısa bir süre içerisinde teslim ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca serum askısı ve pil gibi aparatları da ücretsiz olarak veriyoruz. Hasta yatağı kurulum ve hasta karyolası teslimatı için ise hiçbir ekstra ücret talep etmiyoruz.

İstanbul’da hasta yatağı kiralama ve satış işlemlerinizi sitemiz üzerinden kolayca yapabilir, kategoriler arasından size en uygun hasta yatağı modelini seçebilirsiniz. Bir hasta yatağı hastanın beklentilerine cevap verdiği ölçüde iyidir ve her hastanın beklentileri farklıdır. Hastanızın durumunu müşteri temsilcimize ayrıntılı bir biçimde anlatırsanız sizin için en uygun hasta yatağı modellerini müşteri temsilcimizin tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine hasta yatağı kiralama ve hasta karyolası satış hizmetleri veriyoruz.

Hasta Yatakları İzmir

İzmir'in şu ilçelerinde hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz: Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Karabağlar, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

Hasta Yatakları Ankara

Ankara'da hasta yatağı kiralama yapılan ilçeler: Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar.

Hasta Karyolası Nereden Satın Alınır?

Güvenilir Firma Kaliteli Ürün

Hasta yatakları ve yatan hasta bakımı için gerekli diğer malzemelerin mutlaka güvenilir bir üretici firmadan satın alınmasına özen gösterilmelidir. Doğrudan kendilerinden alınan hasta karyolası ve diğer ürünler için yalnızca ürün bedeli ödemenizin yeterli olduğu bu firmalar ayrıca şu hususlarda da diğer firmalara kıyasla öne çıkmaktadır:

  • Tüm ürünleri için kalite standartlarına uygun üretim yaparlar.
  • Sattıkları hasta yatakları için garanti sunarlar.
  • Hasta için en uygun yatağın hangisi olduğunu önerebilecek bilgiye sahip personel çalıştırırlar.

Doğrudan üretici firma olmayıp üreticilerden temin ettikleri hasta karyolası ve diğer medikal ürünleri pazarlayan aracı firmalardan da ürün temin edilmesi mümkündür. Ancak bu firmalar kendi üretmedikleri ürünle ilgili bir sorun yaşadığınızda genellikle aslında muhatabınız olmaması gereken üretici firmaya yönlendirme yapmaktadır. Bu durum sorunun çözümünü geciktirmekte veya bazı durumlarda çözümsüz sorunlar ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Ayrıca aracı firmalardan satın alınan hasta yatakları komisyon bedeli eklenerek satıldığı için fiyatları daha yüksektir. Aracı firma ile ilgili bir başka tereddüt edilmesi gereken husus da önerilen hasta karyolası tercih edildiğinde hastaya uygun ve doğru ürünün seçilip seçilmediğidir. 

Hasta Karyolası İnternetten De Alınabilir

Firmaların satış ofislerinden hasta karyolası satın alınabileceği gibi internetten online sipariş verilerek de satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Güvenilir birçok firmanın internet sitesinde çok sayıda hasta karyolası çeşidi bulunmaktadır ve kolayca erişim sağlanabilmektedir. İnternetten yapılan işlemlerde ayrıca kampanyalardan yararlanma, havale, eft, kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birini kullanabilme olanağı da bulunmaktadır. Hastanıza uygun özellikte yatağı seçip satın aldığınızda firmanın bulunduğu ilde ikamet ediyorsanız firma görevlileri tarafından ürün adresinize kadar getirilip kurulumu yapılmakta, farklı bir ilde ikamet ediyorsanız kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Hasta Yatağı Teknik Servis

Şirketimizden hasta karyolası satın alan kişi veya kurumlar tamir ve teknik servis hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Firmamızdan satın alınmamış bir hasta karyolasının tamir veya bakımı için ücretli olarak hizmet alabilirsiniz. Hastanın ölümü veya hastalığın sona ermesi gibi durumlarda atıl kalan hasta karyolası ve ikinci el hasta yatakları firmamızda değerlendirilir. Bir hasta karyolasının en çok arızalanma riski taşıyan parçası motorudur. Motorlu hasta yataklarında kullanılan elektronik motorlar ve kumandaları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Ve Konforlu Hasta Yatakları Üretiyor Ve Satıyoruz

Birbirinden değişik fonksiyonları altında üretimleri gerçekleştirilen hasta yatakları konusunda, mutlaka dayanıklı bir yapısı olması büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle yaşlılar ve felçli insanlar adına pek fazla ayağa kalkamayan kişiler konusunda bu yatak çeşitlerinin dayanıklılığı büyük bir önem arz eder. Özellikle bu konuda sizlere Radikal Medikal firması olarak sizlere sağladığımız güven çerçevesinde tamamen kaliteli ve sağlam bir yapı altında üretimlerini gerçekleştirdiğimiz birbirinden değişik fonksiyonlar kapsamındaki hasta yatağı modellerini, üstelik çok uygun fiyat kapsamında sunmaktayız.

Tabii dayanıklı olmasını yanı sıra konforlu bir şekilde kullanılması da ayrıca önemlidir. O yüzden medikal bir ürün olarak hasta yatak çeşitleri üzerine gerekli olan tüm farklı fonksiyonları en iyi şekilde yerleştirdiğimiz seçeneklerle, sizlere büyük bir güven içerisinde sunuyor ve ileriki dönemlerde herhangi bir sorun karşısında en iyi desteği sağlıyoruz.

Hastanın ihtiyaçlarına göre yüksekliği ayarlanabilir hasta yatakları üretimi firmamızda yapılmaktadır.
Müşterilerin durumuna uygun şekilde çözümler üretmeyi hedefleyen Emek Sağlık, profesyonel yöneticileri ve eğitimli çalışma arkadaşlarıyla birlikte hasta yatakları ve tıbbi malzeme alanındaki birçok ürün ile sektörde hizmet sunmaktadır.
14.04.2017
18.03.2017
Diyaliz merkezleri, hastaneler, huzurevi, sağlık merkezleri ve evinizde kullanabileceğiniz hasta yatakları firmamızda elektrikli, abs, korkuluklu, ahşap gibi çeşitli model ve özelliklerde üretilmekte, satış ve kiralaması yapılmaktadır.
Hasta Yatağı üretiminde uzmanlarca tavsiye edilen, çökme gibi olumsuzluklara fırsat vermeyen 23 dans sertlikte şilte kullanmaktayız. Şilteler hasta karyolası hareketleri ile tam uyumludur.
27.01.2017
27.01.2017
Hasta karyolalarının kiralanması genellikle aylık olarak yapılmakta ve ay sonunda eğer artık bu hasta karyolasına ihtiyaç duymuyorsanız hasta karyolası evinize gelen ekibimiz tarafından tekrar teslim alınmaktadır.
Emek Sağlık kaliteli hastane yatakları, temel ve ekonomik daha gelişmiş modeller arasında değişir. Evde bakım yatakları tam güçlü ve ayarlanabilir özelliktedir.
19.01.2017
18.01.2017
Hastane yataklarının evde kullanımının iki ana amacı vardır. Bunlardan ilki, bu yataklar normal bir ev yatağında yapılması mümkün olmayan vücut konumlandırma hareketlerinin yapılmasına olanak sağlar.
Ekonomik fiyatları, dayanıklılığı ve estetik dizaynları ile dikkati çeken Emek Hasta Yatakları; üretim, dağıtım, satış ve teslimat süreçlerini tamamen kendi bünyesindeki personel ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.
18.01.2017
05.01.2015
Hasta karyolaları satış ve kiralama piyasasında kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken ve tercih edilen Emek Sağlık; İstanbul başta olmak üzere tüm illere hasta karyolası satış ve kiralama hizmetlerini ulaştırmaktadır.
Elektrikli, kumandalı hasta karyolası, havalı yatak gibi her türlü karyola ve hasta yatağı şiltesi imalatı yapan şirketimiz yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılayabilecek kapasitede faaliyetlerine devam etmektedir.
08.12.2014
05.12.2014
Yatalak hastaların kendilerini huzurlu hissetmesi için hasta yatağı seçimi çok önemli. Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle imalatı yapılan Emek Sağlık Hasta Yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor.
Tuvalet ihtiyacını yatak dışında gidermeye gücü olmayan hastalarınız rahat etmesini amaçlayarak ürettiğimiz Lazımlıklı Hasta Karyolası.
05.12.2014
19.07.2015
Korkuluklar, taşınma sırasında hastaların yataktan düşme riskini azaltır.
Elektrik motorlu hasta karyolası yanında ihtiyacınız olabilecek diğer medikal sağlık ürünleri de firmamızda mevcuttur.
04.08.2015
19.07.2015
Motorlu Hasta Karyolası modellerimizin ortak özellikleri
Her gün giderek çoğalan sağlık giderleri, hastaların sağlık hizmetlerinden en düşük maliyetler ile en çok fayda sağlaması için biz medikal firmalarını farklı fikirler üretmeye yönlendirmiştir.
01.07.2015
14.06.2015
Hastanız için seçim yapacağınız karyola seçimi, hastanızın günlük faaliyetlerini gerçekleştirebilecek rahatlıkta ve sağlam yapıda olmalıdır.
Firmamızın ana faaliyet alanı hasta karyolası, hasta yatakları kiralama ve satış hizmetleridir.
24.01.2015
20.01.2015
Emek Sağlık Firması Bir Hasta Yatağı Kiralama ve Satış Merkezidir
Asansörlü Hasta Karyolası 3 adet piston motorla çalışmakta olup, antibakteriyel ve temizlenebilir özelliktedir. 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası en uygun fiyat garantisi ile www.hastakaryolasiemek.com'da
23.12.2014
07.12.2014
Hasta yatakları kiralık, satılık, sıfır ve 2. el seçenekleriyle ve ekonomik fiyatları ile hastakaryolasiemek.com'da
Havalı yatağın doğru ve güvenli bir şekilde kullanımı için aşağıdaki noktaların dikkate alınması gerekmektedir.
19.07.2015
13.07.2015
Emek Sağlık; evde iyileşme süreci geçiren hastanın bakımında yardımcı olmak üzere, uygun fiyatlı ev tipi hastane yatakları satışı ve kiralaması yapar.
Bir Hasta Yatağı veya Hasta Karyolası alırken bu yazımızda paylaştığımız hususlara mutlaka dikkat ediniz.
16.09.2015
04.09.2015
Hastanıza mükemmel bir yatak seçimi için karyola yanısıra, karyolada kullanılacak şilte, serum askısı gibi diğer donanımların da kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır.
Hasta yatağı baş kısmı yükseltilerek hasta 90° oturur olduğunda fowler's pozisyonu, 30° olduğunda ise semi-fowler's pozisyonu denir.
24.08.2015
22.08.2015
Hastanızın hastane tedavi süresi bitiminde evde geçireceği iyileşme ve bakım sürecinde hasta yatakları önem taşımaktadır.
Yatak üzerinde her 2 saatte bir hastanın pozisyonunun değiştirilmesi kan dolaşımını düzenli tutmanıza yardımcı olur.
22.08.2015
07.10.2015
 2