Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta Karyolas�� ��stanbul

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta yatağı çeşitleri, fabrika satış fiyatlarıyla hasta yatakları, İstanbul ilinde firmamız tarafından satışa sunulmakta ve çok uygun fiyatlarla hasta yatakları kiralaması yapılmaktadır. 


Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası

Havalı Yatak Sistemleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B WitraBoru Tipi Havalı Yatak A+B+C Witra
Boru Tipi Havalı Yatak A+BPozisyon Veren Havalı YatakBaklava Dilimli Havalı Yatak

Hasta Karyolası Yatakları (Şilte) Ve Havalı Yatak Çeşitleri

Hasta YatağıHasta YatağıHasta YatağıVisco Yatak
Lazımlıklı Hasta YatağıHavalı Hasta YatağıHavalı YatakBoru Tipi Havalı Yatak

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Birçok Model ve Çeşitleriyle Emek Sağlık İstanbul Şubesinde

Hasta Karyolası İstanbul: Bu ilimizde hasta karyolası ve havalı yatak ihtiyacı olan müşterilerimize aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Hasta Yatağı satış ve kiralamalar aynı gün içinde teslim edilmektedir. Emek Sağlık Hasta Yatakları  sadece hasta yatağı imalatı yapıp perakende satışını yapan bir firmadır. Sitemizde görülen hasta yatağı fiyatları ve havalı yatak fiyatları, her şey dahil fiyatlardır. Direk imalattan satış yapan firmamız tüm ürünlerini kendi bünyesinde kalite standartlarının en üst düzeyinde imalatını yapıp toptan fiyatıyla adresinize teslim etmektedir. Servis kurulum ve nakliye için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Tüm hasta karyolası satışlarımız set halinde yapılıp yatak alez ve serum askısı ayrıca ücretlendirilmez. Hasta yatağı kiralama işlemleri aylık olarak yapılmaktadır. Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri doğru ürünü doğru hastaya almaktır. Hastanıza uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri detaylı inceleyebilir veya direk bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan Satın Alma Veya Kiralama Yoluyla Hasta Yatağı Sahibi Olabilirsiniz.

İstanbul'da Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri Verdiğimiz İlçeler

Motorlu Hasta Yatakları

Yatağa bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan hastalar için bir takım zorluklar yaşanmaktadır. Hasta zaten fiziksel olarak sorun yaşadığı için hasta olmuştur. Birde bu duruma uzun süre aynı pozisyonda yatmaktan dolayı vücutta yaralar oluşması durumu eklenince kişinin problemleri artmaktadır. Ayrıca felçli hastaların en büyük problemlerinden bir tanesi de tuvalet ihtiyacını karşılamanın zor olmasıdır. Bu durumlar gör önüne alınarak üretici firmalar tarafından motorlu hasta yatakları üretilmiştir. Dünya'nın en önemi hasta yatağı üretici firmaları tarafından üretilen motorlu hasta yatakları çeşitli özellikleri ile hastaların hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Türleri Nelerdir?

Felçli hastaların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmek amacı ile üretilen motorlu hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak üretilmiştir. Motorlu hasta yatakları çeşitleri arasında 2 motorlu tabanca kenarlıklı hasta yatağı, 2 motorlu hasta yatağı ve abs başlıklı motorlu hasta yatağı bulunmaktadır. Firmada bu ürünlerin dışında 3 motorlu asansörlü hasta yatağı, 4 motorlu full abs hasta yatağı ve 4 motorlu Alman Days Case motorlu hasta yatakları bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Özellikleri

2 motorlu hasta yatakları 150 kiloya kadar olan hastaları kolaylıkla taşımaktadır. 90 cm eninde ve 1.90 cm boyunda üretilen 2 motorlu hasta yataklarında dual motor tercih edilmiştir. Bu özellik sayesinde yatak kumanda ile hareket ettirilir. Yatakta bulunan motorlar sayesinde baş ve ayak kısmı kolay bir şekilde hareket ettirilebiliyor. Kolay bir şekilde monte edilebilen bu yataklar hasta sağlığının korunabilmesi için her türlü ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır.

Yatakların kenarlarında bulunan kenarlıklar hastaların yataktan düşmesini engellemektedir. 3 motorlu hasta yatakları 200 kiloya kadar olan hastalar için üretilmiştir. Bu yataklar içinde bulunan üç motor sayesinde yatağın baş kısmı ve ayak kısmı hareket ettirilir. Ayrıca yatakta bulunan diğer motor sayesinde yatak hastanın istediği seviyeye indirilebilir veya yukarı kaldırılabilir.


Yorumlar - Yorum Yaz