Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yataklarında Uzaktan Kumanda Var Mı?

Hasta Yataklarında Uzaktan Kumanda Var Mı?

Hasta yatakları hem motorlu ve hem de motorsuz olmak üzere iki farklı grupta incelenir. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut edilebilir. Motorsuz hasta yatakları ise bir kol yardımıyla çalışır. Bu kol yatağın yan tarafında bulunur.

Hasta yatakları hastaların bu zorlu süreci daha rahat atlatabilmeleri için üretilmiştir. Hastalar, hasta yatakları sayesinde oturma pozisyonunda durabilir, rahat yemek yiyebilir, daha az ağrı ile bu süreçten geçebilir ve birçok tutulmalara karşı tedbir alınabilir.

Motorlu ve Motorsuz Hasta Yatakları Farkı

Motorlu hasta yatakları 4 kademelidir. Tek motorlu hasta yatakları ile hasta başını hareket ettirebilir. 2 motorlu hasta yatakları ile hasta hem başını hem de sırtını hareket ettirebilir ve bu sayede oturma pozisyonuna geçebilir. 3 motorlu hasta yatakları ile hasta baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirebilir. 4 motorlu hasta yatakları yoğun bakım ünitelerinde kullanılır. Uzaktan kumanda ile hasta yatakları kontrol edilebilir.

Motorsuz hasta yatakları 3 kademelidir. Hasta, motorsuz hasta yatağı ile baş, sırt ve ayak bölgelerini hareket ettirebilir fakat motorsuz hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut edilemez. Yatağın yan tarafında bir kol bulunur ve bu kol sayesinde yatak hareket ettirilir.

Hasta Yatağı Ek Özellikler

Hasta yatağı müşterilerin talebine göre lazımlık ve duş alma özellikli olabilir. Lazımlık bulunan hasta yataklarının orta kısmında bir delik bulunur ve hasta buraya tuvaletini yapabilir. Bu yataklarda tüm tuvalet tesisatı mevcuttur. Duş alma özelliğine sahip yataklar pompa yardımıyla küvet haline getirilir. Hastayı yerinden hiç kıpırdatmadan kolayca yıkayabilirsiniz.  Bu yataklarda da duş sistemi mevcuttur.

Hasta yataklarında bulunan ek özellikler ile hasta kişi ve bakıcı daha rahat bir hastalık süreci geçirebilir. Özellikle durumu çok ağır olan hastaların yerinden kaldırmak oldukça güç olduğu için ek özelliğe sahip hasta yatakları insanlara büyük kolaylık sağlar.

Hasta Yatakları Fiyatları

Hasta yatak fiyatları yatağın taşıdığı özelliklere göre değişir. Örneğin motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarında göre daha pahalıdır ve ek özellik pakete dâhil edilirse fiyat artış gösterir. Uygun fiyatlarla hasta yataklarını firmamızda bulabilirsiniz.

Hasta Yataklarında Kumanda


Yorumlar - Yorum Yaz