Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

HASTA YATAĞI KİRALAMA

HASTA YATAĞI KİRALAMA EMEK SAĞLIK

Emek sağlık firması, yıllarca var olduğu sağlık sektörüne her geçen gün yeni ürün ve yeni hizmetler sunmaya devam etmiştir. 20 yılı aşkın imalat ve satış konusunda kendini hem iç piyasada hem de dış piyasada ispatlamış firma, hasta ve hasta yakınlarını düşünerek satış dışında kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama hizmeti hasta yataklarında mevcuttur. Hasta yatağı kiralama hizmetini veren firma birçok çeşit de üretimini yapmakta kalite bazında en üst düzey de üretim sağlamaktadır. Sağlık sektörü sağlık bilincinde olan firmaların başında gelen emek sağlık firması, medikal sektörde kar marjını daha az tutarak sağlığa ve hastaya verdiği önemi burada vurgulamaktadır.
Hasta Yatağı Kiralama Emek Sağlık

Emek sağlık firması ürünlerini kendisi imal ettiği için bir ar-ge departmanı kurmuştur. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak Avrupa Birliği standartlarında hasta yataklarını ve diğer medikal ürünlerini de imal etmektedir. Kendi bünyesinde çalışan deneyimli personel ve teknik ekibiyle birçok il ve ilçeye ulaşan hizmetiyle hızlı teslimatla medikal firmalarının en başında yer almaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının daha az maliyetle daha kaliteli hasta yatağını kullanabilmeleri için en konforlu ve uygun fiyatlı kaliteli hasta yatakları üretmektedir. Bununla birlikte hasta yatağı satışı dışında da hasta yatağı kiralama hizmetini de vererek hem hastalara hem de hasta yakınlarına büyük maliyetlerle uğraşmalarını önlemektedir.

Hasta yatağı kiralama servisi veren Emek sağlık firması, hızlı teslimat ve garantili ürün hizmeti vermektedir. Hasta yatağını istenilen özellik ve ölçüde kiralamak mümkün olacağından dolayı firma hem kalite hem de olabilecek en uygun fiyat politikasını hasta ve hasta yakınlarına sunmaktadır. Emek sağlık firmasının uzun yıllara dayanan ve özellikle imalatçı firma özelliğinden dolayı tercih edilebilen firmaların önünde gelmektedir. Bu yataklar en kaliteli malzeme ve ürünlerden imal edilerek ortopedik hijyenik ve anti bakteriyel olabilecek şekilde imal edilmektedir. Uzun süre tedavi görecek hastaların tedavileri bittikten sonra sadece kiralama hizmeti alarak geri iade edebilecekleri hem maliyet açısından hem de atıl bir eşya olmaktan kurtaracaktır.

Emek sağlık firması, bir hastanın tam bir tedavi veya yaşam kalitesine en uygun standartlarda üretilen bu hasta yatakları, ihracatı da yapıldığı için bütün standartlara uyabilecek şekilde imal edilmektedir. Kiralanan yataklarda yine aynı özellikte olup, hem doğaya zarar verecek atıl malzeme ve de maddelerden sakınmış olunur. Hem sağlığa önem veren hem de doğaya önem veren emek sağlık firması hasta yatağı kiralama hizmetini de misyonuna katarak hasta ve hasta yakınlarının yanında ve destekçisi olmaya devam edecektir.


Yorumlar - Yorum Yaz