Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Tavsiye Siteler

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık hasta yatağı kiralama ve satış firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci El Hasta Yatağı

Hasta yatağı alınırıken hasta yakınları bazen, sıfır ve daha önce hiç kullanılmamış hasta yataklarını almak yerine ikinci el olanlarını da tercih edebiliyor. Bunun başlıca nedeni çoğu zaman maddi imkansızlıklar, ekonomik sıkıntılar iken bazen de kısa süreliğine kullanım sonrasında bir daha hasta yatağına ihtiyaç duymayacaklarını düşünmeleridir. Bu nedenledir ki hastalar ya da hasta yakınları hasta yataklarında ikinci el hasta yatağı almayı daha mantıklı bulmuşlardır ki bizce de bu gayet mantıklı bir düşünce...

Ancak ne var ki, ikinci el hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus var, o da sizlerde takdir edersiniz bu ikinci el hasta yataklarının hijyenik olup olmadıklarıdır. Dolayısıyla eğer kısa süreliğine hasta yatağı kullandıktan sonra artık bu yataklara artık ihtiyacınız olmadığı ve bir başkasının da ihtiyacını karşılamasını istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken yatağın en ücra köşesini bile yeterince dezenfekte etmek olmasıdır. Ya da tam tersini düşünürsek; ikinci el hasta yatağı tercih ettiğiniz durumlarda yine aynı şekilde yatağın hijyen ve eklentilerinin sağlam olup olmadığına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

İyi de neden bu kadar önemli hijyenik olup olmaması ? Şöyle ki;

Bir düşünsenize bir tane hasta yatağına ihtiyacanız var ancak bu yatağı kısa süreliğine kullanacaksınız dolayısıyla hasta yatağı ikinci el fiyatlarını araştırıp kendinize göre en uygun olanını seçip alıyorsunuz. Anca bu ikinci el hasta yatağını daha önceden kullanan hastanın bulaşıcı bir hastalığı söz konusu :( ve siz sırf fiyatı uygun diye bu hasta yatağını alıp gerek kendiniz için gereksede bir başka hastaya kullandırmak için satın alıyor veya kiralıyorsunuz. Yeterince dezenfekte olmayan bu hasta yatağının kullanılması durumunda aynı bulaşıcı hastalık belki de geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açacaktır. Hiç birimiz böyle birşeye sebebiyet vermek istemeyiz öyle değil mi ? Öyleyse ikici el hasta yatağı almamız veya kullandığımız hasta yatağını bir başkasına satmamız durumunda mutlaka temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir.

Diğer bir hususta yine yukarıda bahsettiğimiz üzere bu ikinci el hasta yataklarının dayanıklılığı, tüm parçalarının sağlam olup olmadıkları ya da elektrikli olması halinde motorunun tam anlamıyla çalışıyor olup olmamasıdır. Zira, hasta yatağının tüm techizatları kontrol edilmeden alındığı takdirde çok kısa bir süre sonra yatakta oynamalar, kırılmalar, dökülmeler ya da elektronik olan kısımlarının çalışamaz hale gelmesi hem verdiğiniz paranın boşa gitmesine hem de sizden sonra kimsenin o yatağı bir daha kullanamaz duruma gelmesine sebep olacaktır.

Yıllardır ilkelerinden bir an olsun ödün vermeden sağlam adımlarla ilerleyen şirketimiz, bünyesinde gerek imalatından yeni çıkan tam teşekküllü ürünleriyle olsun, gerekse de günlük rutin temizliği ve her türlü bakımı yapıldıktan sonra satışa ya da kiraya çıkan ikinci el hasta yatakları ile olsun müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir. Biz "önce sağlık" sloganımızla bu işin ticari boyutundan çok sizlerin ve sevdiklerinizin rahatını, konforunu düşünerek ürünlerimizin imalatını yaparak talepleriniz doğrultusunda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmeyi bir ilke edinmiş bulunmaktayız.

Değerli takipçilerimiz... internet sayfamızdaki diğer yazılarımızı da okuyarak ve de ürünlerimizi yakından inceleyerek daha geniş bilgi sahibi olabilir ya da direk satış noktalarımıza gelerek de istediğiniz her ürün hakkında profesyonel çalışanlarımız aracılığı ile ayrıntılı ve daha geniş bilgilere erişebilirsiniz, sizleri ağırlamak bizim için bir onurdur.

Hasta YatağıHasta Karyolasıİki Ayarlı Hasta Yatağı
İki Motorlu Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta YatağıÜç Ayarlı Hasta Karyolası
Dört Ayarlı Hasta KaryolasıEv Tipi Hasta YatağıEv Tipi Hasta Yatağı
Ev Tipi Hasta KaryolasıTuvaletli Hasta YatağıÇocuk Hasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz