Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Misyon Vizyon

Misyon Vizyon

AMAÇ VE MİSYONUMUZ

İnsanların yaşamlarını ve çalışma ortamlarını iyileştiren yenilikçi çözümler sağlarız.

VİZYONUMUZ

Ana segmentlerimizde yenilikçi elektrikli hasta yatağı sistemlerinde küresel lider olacağız.

DEĞERLERİMİZ

Yıllar boyunca elde ettiğimiz sonuçlar, neyi temsil ettiğimizi tanımlayan bir değerler kümesi üzerinde temellenmişlerdir. Değerlerimize çok büyük önem veririz ve her yıl onlara ne kadar uygun yaşadığımızı ölçeriz.

Müşteri Odaklılık

Yenilikçi çözümleri geliştirmenin anahtarı müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamaktır.

Emek Hasta Yatakları müşterilerimizin olduğu her yerde olmak ister. İştiraklerimiz yerel kültürü anlar, dili konuşur ve onlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için müşterilerimizin yanında olurlar.

Yaratıcılık

Yaratıcı düşünme, Emek Hasta Yatakları firmasının başlangıç noktasıdır. Hem yeni çözümleri geliştirirken hem de ürünlerimiz için yeni uygulamalar bulurken yaratıcılık yenilikçilikle el ele gitmektedir. Müşterilerimize değer kattıkları sürece, Emek Hasta Yatakları yeni fikirlerin peşinden mütemadiyen koşacaktır. 

Değişim isteği

Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Firmamız, her zaman kendisini pazarın en üst seviyesinde olmaya adamıştır. Sürekli gelişmek ve yeni çözümler sunmak için esnekliğimizi koruruz ve yeni mücadeleler ve olanaklara her zaman açığız.

Bağlılık, açıklık ve dürüstlük

Değerlerimize ve müşterilerimize bağlıyız. Gizli bilgi, şirketimizde gizli kalır.

Birbirimizle ve müşterilerimizle açıkça ve dürüst olarak işbirliği yaparız. Günlük işlerimizle ilgili olarak açık ve dürüstüz. Daha iyi çözümleri bulabilmek için, karşılaştığımız sorunları açıkça tartışırız.

İsteklilik ve bireysel etkinlik

Kültürümüz, müşteriler, şirket ve kendileri üzerinde farklılık yaratmaya yönelen gayretli çalışanlar üzerine kurulmuştur. Bu, günlük hayatımızla bağlantılı olan birçok muhtemel süreçte kullanmak suretiyle verimliliğe ve etkin olmaya tam bir bağlılığı içerir.

İş tatmini ve yardımseverlik

Şirketimiz, tüm çalışanların elde ettiğimiz sonuçlardan gurur duymasını ve tatmin olmasını sağlamayı çabalar. Çalışanlar günlük hayatları üzerinde etki ister ve beklerler. Emek Sağlık’da her birimiz diğerlerimizin iyiliğiyle etkin olarak ilgilenir. Yeni zirvelere ulaşmak için birbirimize yardım eder, destekler ve birbirimizi cesaretlendiririz.


Yorumlar - Yorum Yaz